Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od pute »

Protože se mi zase začínají ozývat ramena, řeším jakou sadu koupit. Mám super cenovou nabídku na značku ATE, ale nejsem si jistý jak jsou na tom s kvalitou ...

Pak jsem koukal že Meggy nabízí SWAG za 9200Kč což vypadá taky jako dobrá cena ...


Máte někdo tip na fakt kvalitní ramena? Dam klidně víc ale nechci po 15 000 Km měnit.
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od standokan »

běž do těch swagu :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od pute »

Jasný, já jen že ATE brzdový destičky jsou super tak je otázka co ty ramena. Můžu je mít za super cenu.
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
AlešB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 09.02.2009 11:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od AlešB5 »

no čistě náhodou nznáte někdo firmu MAPCO dávají garanci 100000km známý to distribujuje cenovka je pry zájimavá a je to německo žádná čína kdyby měl někdo zkušenost třeba musím měnit co nejdříve už je to neunosné skoro se s tím nedá jezdit. Dále jsem na aukru našel prodejce z kladna cenovka podezřelá asi 6000 firma ATP a dává záruku 3 roky nemáte zkušenost s tímto pánev prodává toho docela dost . Tady je link http://www.aukro.cz/item727434919_sada_ ... uperb.html" onclick="window.open(this.href);return false; díky zkušeným pašákům za rady

hauzo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 31.08.2009 18:40

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od hauzo »

Ja osobne som kupil ATP na ebay v nemecku (mimochodom este o 25% lacnejsie nez na aukre)
a po roku som menil (V6 2.8). Mohol som mat smolu, ale z vlastnej skusenosti asi uz len spickove
ramena (LEMFORDER atd.)

Uživatelský avatar
Petr Lim.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 27.05.2009 14:55

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od Petr Lim. »

Taky by mě zajímalo zda má někdo zkušenost se sadou ramen Za 6tis co se nabízí ať už na seznam bazaru nebo na aukru (je tam záruka 3 roky,ALE..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od majkl1 »

Petr Lim. píše:Taky by mě zajímalo zda má někdo zkušenost se sadou ramen Za 6tis co se nabízí ať už na seznam bazaru nebo na aukru (je tam záruka 3 roky,ALE..
Já mám zkušenosti :mad3: :evil: :budo:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
homer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 17.02.2009 14:49

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od homer »

Proc hned menit vsechny ramena?? Me taky bouchalo kolo a byl jsem u znamyho na stk na testu a tam jsem zjistil,ze mi to dela horni rameno.Stalo asi 900kc,vymena doma a je klid.Az se posere dalsi tak zas vymena.Ale kazdyho vec.

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od ma-jkl »

homer píše:Proc hned menit vsechny ramena?? Me taky bouchalo kolo a byl jsem u znamyho na stk na testu a tam jsem zjistil,ze mi to dela horni rameno.Stalo asi 900kc,vymena doma a je klid.Az se posere dalsi tak zas vymena.Ale kazdyho vec.
nepochybně, nicméně zkušenosti jsou jiné...vzhledem k vykloktanosti toho horního a to že si tam dal nové způsobí, že se uvolní další a brzy půjdou do kopru...(zkušenosti z okolí), navíc si měl štěstí, že to byl horní, kdyby to byl jiný a rozebereš to celé a vyměníš pouze jeden díl a do měsíce děláš to samé, navíc představa, že při každé výměně jiného než horního pádíš zase na sbíhavost, tak se to ve finále hooodně prodraží... :wink:
...ford?

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od ma-jkl »

Petr Lim. píše:Taky by mě zajímalo zda má někdo zkušenost se sadou ramen Za 6tis co se nabízí ať už na seznam bazaru nebo na aukru (je tam záruka 3 roky,ALE..
nesmysl...jen si přečti, jak všichni na to už kašlou...jinak mám swagy od meggyho...super cena...a drží perfektně... :wink:
...ford?

Uživatelský avatar
Petr Lim.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 27.05.2009 14:55

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od Petr Lim. »

no..tak zkušenosti s nápravou už mám taky.. Kvuli velké vůli na volantu jsem dal jedny z nejlevnějších kulových čepu od autokelly. (za měsíc jsem stejně kupoval celou sadu od meyle HD. Z 16000kč se mi podařila sehnat za 10000kč) ale ty kuláky jsem si nechal do rezervy. No a jak to vypadá po roce ježdění? Takovou vůli na volantu nemá ani traktor!! Jinak všechny ramena od Meyle HD drží výborně. Takže jak se říká "nejsem tak bohatý,abych si mohl kupovat levné věci"

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od ma-jkl »

Petr Lim. píše:no..tak zkušenosti s nápravou už mám taky.. Kvuli velké vůli na volantu jsem dal jedny z nejlevnějších kulových čepu od autokelly. (za měsíc jsem stejně kupoval celou sadu od meyle HD. Z 16000kč se mi podařila sehnat za 10000kč) ale ty kuláky jsem si nechal do rezervy. No a jak to vypadá po roce ježdění? Takovou vůli na volantu nemá ani traktor!! Jinak všechny ramena od Meyle HD drží výborně. Takže jak se říká "nejsem tak bohatý,abych si mohl kupovat levné věci"
tak po roce ježdění naprosto v klidu, nikde žádná vůle, takže pořád maximální spokojenost. a to jezdím vesměs z 80% praha, takže si dovedeš představit ty cesty. Ty swagy jsou opravdu výborný z mé již roční zkušenosti.
...ford?

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od bundis »

Co třeba origo za 11500kč?
P9070304.JPG

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od kuba4you »

hauzo píše:Ja osobne som kupil ATP na ebay v nemecku (mimochodom este o 25% lacnejsie nez na aukre)
a po roku som menil (V6 2.8). Mohol som mat smolu, ale z vlastnej skusenosti asi uz len spickove
ramena (LEMFORDER atd.)
mám taky ATP už druhým rokem najeto k 40t a zatím v pohodě, sehnal jsem je asi za 3500kč :mrgreen: takže za mě dobrý!I kdybych je měl co 2 roky měnit

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Kvalitní sada ramen, lze použít ATE?

Příspěvek od kenyacek »

Swagy nebrat!!! Je tu o nich uz taky par prispevku ze se vysypaly po 10 - 20 tisic km. Pokud mas love tak kupm meyle hd, na aukru jsoiu za 12 tisic
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“