Syncro vs 4motion

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
HanzDj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 25.12.2007 12:51

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od HanzDj »

sss601 píše:tak mám dilema pánové, nevim jestli je ESP u passata 4motion potřeba nebo až tolik ne..líbí se mi jeden pašík ale nemá esp ale za to je za pěkný peníze je to 99. 81kw pravidelnej servis a poctive km ten motor znám mám ten samej rok jen chci 4motion no a ted babo raď..dostane se ta 4 kola často při normálním ježdění po silnicích dálnicích a po horách /jsem spíše defenzivní řidič co jezdí na tempomat 90 a po dálnici 130 prostě piánko nou stres a občas to pěkně protáhnu když je prázdná dálnice jinak na blbnutí mám v práci UAZ :mrgreen: / do situace že je potřeba esp??? jasně že když tam je je to lepší ale rád bych věděl váš názor jestli raději juknout na jinýho nebo ho klidně vzít... :brsh:
podle mě pokud jezdíš opatrne a v zimě budeš mít dobré pneu tak ESP ani nepotřebuješ. Nezapomeň budeš mít 4x4 a je to uplne jiná jizda - krasne to sedí. A pokud máš strach že to v zimně někde přetočíš tak ta 81čka není tak silná že by se to rozhrabalo na přidání. Pokud máš najitou libovku a za pěknej peníz, tak asi není co řešit :wink:
DÍLY SE SLEVOU 30%+
Diagnostika VW-group

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od sss601 »

No rozhodnul jsem se jinak, kouknul jsem že když si krapet připlatim tak seženu B5.5 4motion 96kw 6kvalt a hlavně má xenony esp multifunkční volant atd..jen vyřešit zlaťáky a už abych ho měl u baráku :-D dám si dárek pod stromeček :-D

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od StandaS »

sss601 píše:No rozhodnul jsem se jinak, kouknul jsem že když si krapet připlatim tak seženu B5.5 4motion 96kw 6kvalt a hlavně má xenony esp multifunkční volant atd..jen vyřešit zlaťáky a už abych ho měl u baráku :-D dám si dárek pod stromeček :-D
Hlavně důkladně prověřuj, abys nedopadl po dvou letech třeba jako já (zatím chodím jen po dvou, možná brzy začnu i po čtyřech, jestli začnu chlastat) Protože nemám dost čmrdlíků na další a musím si vzít úvěr, budu nejspíše nucen vrátit se k předokolce. :adr: Zatím ale stejně nevím, jak auto prověřit, abych si snovu nenaletěl
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od majkl1 »

Kup nové z autosalonu, tam máš jakoustakous jistotu. :twisted: :mrgreen:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od sss601 »

Hlavně důkladně prověřuj, abys nedopadl po dvou letech třeba jako já [/quote]
co se ti stalo????

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od StandaS »

majkl1 píše:Kup nové z autosalonu, tam máš jakoustakous jistotu. :twisted: :mrgreen:
No jasně, sáhnu do pravé kapsy pro prašule a co bude chybět najdu v levé kapse. Chlape, já přišel vlastně o 440000Kč :evil:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od StandaS »

sss601 píše:Hlavně důkladně prověřuj, abys nedopadl po dvou letech třeba jako já

co se ti stalo????[/quote]
Nic moc, jenom mi ho kriminálka po dvou letech sebrala, je prý kradené. :evil:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od sss601 »

StandaS píše:
sss601 píše:Hlavně důkladně prověřuj, abys nedopadl po dvou letech třeba jako já

co se ti stalo????

Nic moc, jenom mi ho kriminálka po dvou letech sebrala, je prý kradené. :evil:[/quote]
cože???? tak to je mazec a ty jsi ho kupoval z bazaru???

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od StandaS »

sss601 píše:
StandaS píše:
co se ti stalo????

Nic moc, jenom mi ho kriminálka po dvou letech sebrala, je prý kradené. :evil:

cože???? tak to je mazec a ty jsi ho kupoval z bazaru???[/quote]
Ten dotyčný měl hromadu inzerátů na netu. Dneska jedině bazar, ale ani tam si nejsi jistý. Zatím stále pátrám, jak to udělat, abych se neseknul podruhé. Ani v bazaru si nejsi jistý, obzvláště když to udělají tak perfektně, jako u mého auta. Ani po odstranění laku na vinu nic nenajdeš, až při metalurgické zkoušce a tu si sám dělat nebudeš a ani si ji dobrovolně nenecháš udělat.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od sss601 »

ach jo to je fakt p*čou ke zdi... :? jedině mě napadá vyžadovat servisku a nechat si to proklepnout např. Cebia apod jinak fakt nevim, ale po dvou letech ti sebrat pášu to je masakr..máš v takovémhle případě na něco nárok??? nebo jak se může člověk bránit když mu takhle auto vemou.. :|

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od StandaS »

sss601 píše:ach jo to je fakt p*čou ke zdi... :? jedině mě napadá vyžadovat servisku a nechat si to proklepnout např. Cebia apod jinak fakt nevim, ale po dvou letech ti sebrat pášu to je masakr..máš v takovémhle případě na něco nárok??? nebo jak se může člověk bránit když mu takhle auto vemou.. :|
Takových knížek ti udělám kolik budeš chtít i s razítky. Je fakt, že ji dnes už budu chtít. Cebia je s.r.o. a také ti za nic neručí, ale také ji budu požadovat. Jinak musíš držet hubu a krok a nemáš na nic nárok. Sice mi ukazovali fotky těch maníků, co jsou na kupní smlouvě ale po dvou letech si mepanatuji jak ten dotyčný vypadal.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od pásovec »

Já bych doporučil zůstat u 4x4 ikdyž to asi není lehké...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od StandaS »

pásovec píše:Já bych doporučil zůstat u 4x4 ikdyž to asi není lehké...
Já také, ale když nejsou čmrdlíky, vrátím se holt na předohrab. Smutné, ale co nadělám.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od pásovec »

Ani na B5 81kw to nevystačí?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Syncro vs 4motion

Příspěvek od StandaS »

pásovec píše:Ani na B5 81kw to nevystačí?
To zřejmě jo, problém je v tom, že to moje (vlastně moje nikdy nebylo) bylo v tak bezvadném stavu, že se velice špatně srovnává :( a auto tě musí chytnout na první pohled. Ustoupil jsem a dneska si konečně i vybral a zaplatil zálohu. Ještě chci raději trochu ho prověřit a v pondělí pro něj jedu.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“