Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomasriha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.08.2008 14:20
Bydliště: Louny

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od tomasriha »

Ten čistič vstřikování od LIQUI MOLY sem zkoušel minulý měsíc a nepomohlo to:( uz sem opravdu snad zkusil a vyměnil všechno co šlo a nic. Jo termostatem to je taky,ten mám taky vyměněn:)Urcitě až budu moc dám vědět a slezeme se.Taky mě štve že sem si nekoupil 1.8T, to by byla jiná jízda asi:) Přesně,kdo na to přijde dostane medaily,platinovou:)

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Zdravim kluci, tak co jste zjistily? já teď řeším že mi někudu bli..e olej a nevim kudy jde to od někud zezadu z vrchu tak to musím najít. Jinak ten čistič jsem ještě nezkoušel a taky jsem nad tím přemýšlel ale nevim jakej? Jinak už jsem prošel všechno jediné co jsem zjisti že když natankuju u nás u Benziny tak to vubec nejede a je to pěkně líný.
Obrázek

letajici sapito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 01.04.2009 12:33

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od letajici sapito »

Zdravim chlapi, mám sice 1,6 16v, ale HaTaPky jsou pro mně taky tvrdým oříškem :? Můžu mezi Vás? :)

Uživatelský avatar
herodes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.05.2009 10:01

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od herodes »

no zdarec tak ako pokracujeme ? vidim ze nas je viac co maju problem s SR kom...

Uživatelský avatar
tomasriha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.08.2008 14:20
Bydliště: Louny

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od tomasriha »

Aaaaaaaa další, tak tě tu bohužel vítám, štve mě to přece nám 16kám Golfům nebudou dělat problémy pitomý HáTéPéčka, to snad ne, ale jak tak koukám co se dá zatím dělat:( Ten čistič vstřiků sem použil od LIQUI MOLY dám sem foto stojí od cca 180-220 kč jak kde,sice sem napsal že mi moc nepomoh,ale asi trošku jo, už se mi to nepřidušuje,doufám že to tady nezakřiknu opět. S tim olejel bohužel neporadím mě zatím díky bohu neteče ale jak znám ty naše 16ky určitě mě to čeká:) doufám že to brzo najdeš a dáš vědít kde to bylo. Já sem teďko tankovalo benzín na ROCK OILce a v pohodě, zlobí mě to na Shellce, žádnej V-Power tam už lejt nebudu!!! Obyč Natural 95 a časem uvidim a po 2000 km ten čistič vstřikování.

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Díky za fotku, někde to koupím a zkusím to. HTP by Golfum odpravdu problémy dělat nemělo i když se podíváš na papírové zrychlení tak tam nějaká vteřina ve prospěch golfa je Fabia HTP má 15,9 Vteřin a Golf 1.6SR 8V má 10,9 Vteřin. Takže někde máme asi chybu. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od vtuni »

nechci být štoura..ale když si přečtu název tohohle tématu..tak mě nenapadá jiná odpověď než..."takhle je to už z výroby" ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(já vím,.... není to ode mě pěkný...stydím se za to, co jsem napsal :mrgreen: ...)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

miisaa.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 02.09.2009 22:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od miisaa.k »

Nazdar mam 1.6 74kw a melk jsem to sami tak jsem vymenil lambda sondu, vyčistil škrtící klapku a vzduchovej filtr, dal novy svíčky a už je to v poho...

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

vtuni píše:nechci být štoura..ale když si přečtu název tohohle tématu..tak mě nenapadá jiná odpověď než..."takhle je to už z výroby" ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(já vím,.... není to ode mě pěkný...stydím se za to, co jsem napsal :mrgreen: ...)
Páni tak jak vás tady tak čtu tak tomuhle pánovi musím dát asi za pravdu :D ... podle mě se nedokážem smířit s tím že ta 1,6 není 1,9 TDI :D :D ... sorry ale už se nám musím smát - měli bysme se sejít konečně ne?

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Joooo to jsem chtěl taky říct ... já to trochu prohnal po cestě dom takovou cestičkou kde nic moc nejezdí ... otáčkoměr nešel po 3,5 tis. a vono to trochu taky pomůže to potrubí tímhle vyčistit aby vyletěli ty netopíři :) ... co si budem povídat ... ten motor to potřebuje si trochu zařádit :) myslím že mu to neuškodí.

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

Ja to prohnal v utery vecer :mrgreen: menší info o cestě :arrow:

Ostrava - Praha a z5
celkem cca 800 km
průměrná rychlost 150-180
otáčky 4-6tis
spotřeba 7,9L
čas :mrgreen: 2hod 45min (jen tam, zpatky jsem nespechal) :lol:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
herodes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.05.2009 10:01

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od herodes »

filtre vymenene komplet, sviecky tiez, lambda a KOMPLET vyfuk takisto :D zhanam niekoho kto by skusil prehodit skrt. klapku a vahu vzduchu .... niekedy som fakt zufaly :D

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Radim_23 píše:Ja to prohnal v utery vecer :mrgreen: menší info o cestě :arrow:

Ostrava - Praha a z5
celkem cca 800 km
průměrná rychlost 150-180
otáčky 4-6tis
spotřeba 7,9L
čas :mrgreen: 2hod 45min (jen tam, zpatky jsem nespechal) :lol:
Dobře ty :D :cowb:

miisaa.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 02.09.2009 22:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od miisaa.k »

skrtici klapku jsem vyčistil a pak jsem ji nastavil na diagnostice do zakladniho nastaveni...a slape to..

thoomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od thoomas »

Hoši, Vám co to pořád nejede, měnili jste už váhu vzduchu?? Pokud máte v pořádku zapalovácí soustavu, filtry, svíčky a lambdu tak myslím že nic jinýho to už způsobovat nemůže.. Když jsem měl 1.6 tak po výměně značný rozdíl a HTP bych se rozhodně nebál :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“