Zabezpecenie ventilov

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Zabezpecenie ventilov

Příspěvek od ameron »

Uz treti raz mi nejaky idiot ukradol z kolies modre kovove ciapocky ventilov aj s krytmi ventilov. Ide ma porazit! Este ze som toho hajzla neprichytil, lebo by som mu ublizil. Najviac ma stve ze kvoli debilnemu zlodejickovy, ktory sa ulakomy na obycajne ventily a ciapocky, musim teraz mat obycajne ciapocky z plastu :-(

Rozmyslam o skrytych ventiloch ale to by sa mi predrazilo lebo by som musel dat kolesa vyzut vymenit ventile a zase vyvazit. Neviete mi niekto poradit ci neexistuju nejake bezpecnostne kovove kryty ventilov s ciapockami ktore by sa nedali tak lahko ukradnut a ich montaz by nevyzadovala prezutie kolesa?

Dik.

Uživatelský avatar
vwgecko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 815
Registrován: 26.04.2009 12:13
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpecenie ventilov

Příspěvek od vwgecko »

vyzutí namontování a zas nazutí a vyvážení neni zas tak drahý ;) a mám pocit že by některý z klubájků moch vlastnit i přezouvačku takže bys ho moch skusit ukecávat...

nicméně na tvou otázku mám odpověď...dělaj se čepičky se šestihranym tělem...takže to normálně utáhneš klíčem :D
sen skončil (vw-life.eu)
život de dál: http://www.dfens-cz.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
moje nová láska- vločka - vw T3 VANAGON GL Westfalia Camper 2,1 MV KAT

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zabezpecenie ventilov

Příspěvek od ameron »

Vsak som tam take mal, akurat som ich nedotahoval na krv nakolko minulu zimu som mal problem ich zase zlozit ked som chcel dofukat koleso. Pri povolovani klucom sa mi tocil cely ventil takze jedina moznost bola chutit kliestami kryt ventilu a ten sa samozrejme pri tom znehodnotil. Ale rozmyslam ze teda ich este raz kupim a vyryjem si na krytky a ventilky nejake znacky. Mozno to potom zlodeja odradi lebo bude vediet ze ked ich najdem na jeho aute tak to auto (a mozno ani on) bez ujmy neprezije :-)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zabezpecenie ventilov

Příspěvek od ameron »

vwgecko píše:vyzutí namontování a zas nazutí a vyvážení neni zas tak drahý ;) a mám pocit že by některý z klubájků moch vlastnit i přezouvačku takže bys ho moch skusit ukecávat...
nie je drahe? No prezutie + vyvazenie stoji minimalne (cenu si pamatam este v SKK) od 600 - 900 SKK ak das nalepovacie zavazia na alu disky a nakolko ja mam sady alu diskov dve (zimne/letne) tak vsetko krat dva. To sa mi zda sakra vela ked vezmem do uvahy ucel - vymena ventilov za skryte.

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpecenie ventilov

Příspěvek od Sundee »

ake mas pneu ?

znacku
pretoze niektore pneu je mozne len vyfuknut a strojom zatlacit, nasledne teda mozno vymenit ventil bez toho aby sa davala pneumatika dole.

ja som tak menil ventily tiez na 225/40R18 gumach..

ale niektore pneu su tak tvrde ze to byva problem
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zabezpecenie ventilov

Příspěvek od ameron »

cau Sundee keby si mal pravdu bolo by to super. Opytam sa v pneuservise ci by to slo. Vies poradit aj nejake pekne dobre sady ventilov?
Gumy mam letne Barum BRAVURIS 2 XL FR 225/40 R18 W92 a zimne Semperit Speed-Grip 205/55 R16 H91.

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpecenie ventilov

Příspěvek od Sundee »

barumky by nemuseli byt z tych tvrdych gum.. to napr Bridgestone je problem..
tak snad by sa ti to mohlo podarit..

co sa tyka skrytych ventilov.. ja mam nieco skladom.. znacka ale neviem aka to je .. ale ja ich mam na vsetkych mojich kolach a spokojnost
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Zabezpecenie ventilov

Příspěvek od Flico »

taky mi kradli cepicky tak sem dal tyhle ventilky a mam pokoj http://www.tuningshop.cz/skryte-ventilk ... -akce-.htm
delaj se i barevny

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“