chci passata r.v.2000, jak často odchází přední náprava???

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Radlajzzz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.09.2009 14:17

chci passata r.v.2000, jak často odchází přední náprava???

Příspěvek od Radlajzzz »

zdravím. chtěl bych si na jaře pořídit passata b5, najeto 100 000 km, r.v. 2000, tlumiče jsou původní, garážovaný. problém je v tom, že jsem se dozvěděl už ze 2 zdrojů, že často odchází u těchto passatů přední hliníková náprava. opravy jsou dost drahé, prý 50 000 kč. jaké máte vy zkušenosti? odcházejí často? jak jsou drahé opravy (materiál + práce v servise vw) Řekl bych že třeba v takové praze je náprava, tlumiče apod, víc namáhány než když se jezdí v menších městech (jako budu jezdit i já) . Nejsem zas až tak při koruně a nechci do auta po koupi hned investovat nějaké horentní sumy,... Mám do toha auta jít?Vypadá fakt moc dobře... :-) Díky za rady. 8)

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: chci passata r.v.2000, jak často odchází přední náprava???

Příspěvek od pepanos »

Pokud ti to budou dělat ve VW servisu,tak ses opravdu nespletl a na 50 000 tě to opravdu vyjde.Pokud pořídíš ramena od klubáků,kterí s tím obchodujou,a necháš si je vyměnit v garážovým servisu,tak tě to vyjde tak od 10- 15 000,podle toho co koupíš za ramena.

Uživatelský avatar
deiwis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 28.06.2008 02:02
Kontaktovat uživatele:

Re: chci passata r.v.2000, jak často odchází přední náprava???

Příspěvek od deiwis »

kámo a myslíš , že má ten pašík 100tisíc najeto rok 2000.. hodil bych ho na VAG a uvidíš..přední náprava stojí kolem 10tisíc prodáva jí tady Meggy..Spojku jsem dělal a i s prací jsem nechával 10tisíc..a mám klid.Passati trpí na nápravy ,ale zase podle toho co tam jsou za kola..když budeš chtít ,aby náprava vydržela díl ,tak tam nech 15". Je to těžký..Každý Pašík má nákou minulost a nevíš bohužel jakou..Takže je to velký risk..Hod to hlavně na VAG. A uvidíš..Jinak je to prostě svezení :lol:

Uživatelský avatar
homer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 17.02.2009 14:49

Re: chci passata r.v.2000, jak často odchází přední náprava???

Příspěvek od homer »

na vagu se podle me u roku 2000 moc nedovis.Spis zajdi do vw a podle vinka si nech zjistit historii i s kilometrama. Pak budes koukat :158: Nechci to nejak zlehcovat,ale rok 2000 a 100000km??? :roll: :lol: Preji Ti dobrej kup. :ura1:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“