B6 Variant.... TAŽNÉ

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
MartinMX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.09.2009 10:38

B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od MartinMX »

čau pánové

Pořidili jsme rodinné vozítko B6 Variant. Vše tak nějak v pořádku a seznamujeme se s vozítkem. Jediné co, tak není na autě tažné, které více jak 3x týdně používám. Hledám, scháním a zvažuju jakou vezi,zanačku a tip pořídit. Byl jsem u autor.prodejce a tam jsem vyslovil své přání. Maník chvíli počítal a řekl, že za 30tis. s prácí se všim sakum prásk. Proto mam pár otázek na vás zběhlejší a zkušenejsi s timto autem atd..

1) Jaký tip pořídit? Odjímatelné nebo pevné? Mě se líbi odjimatelne(nekazí vzhled) ale pevného se lidi víc bojí při couvání, dojízdeni atd.. Odjimatelne je cca o 5tis dražší...

2) Jak složitá je instalace, kdybych ho chtěl namontovat? Kabeláž, napojejí, prostor, úprava narazniku atd..

3) Musi se přehrávat soft? Mám park. asistent ale ne ele.otevirani kufru...

4) Kde, za kolik pořídit popř. nechat namontovat?

5) Jakou elekrotinstalaci zvolit? 7mi nebo 13pinovou? (většinou jezdím s vozíkem do 750 Kg nebrzdeným)

Další vychytávky a zlepšováky k tažnému jen uvítám. Je to volba nadosmrti toho auta a nerad bych něco předelaval a hlavně zkazil jen abych ušetřil, ale u VW jse mi to zdá za 30tis. moc.

Díky za pochopení(jsem na foru 2hým dnem, tak se rozkoukávám) a za normální odpověd
Další dotazy čekejte pozdeji k tomu to vozu :D :lol:

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od newmann75 »

MartinMX píše:čau pánové

Pořidili jsme rodinné vozítko B6 Variant. Vše tak nějak v pořádku a seznamujeme se s vozítkem. Jediné co, tak není na autě tažné, které více jak 3x týdně používám. Hledám, scháním a zvažuju jakou vezi,zanačku a tip pořídit. Byl jsem u autor.prodejce a tam jsem vyslovil své přání. Maník chvíli počítal a řekl, že za 30tis. s prácí se všim sakum prásk. Proto mam pár otázek na vás zběhlejší a zkušenejsi s timto autem atd..

1) Jaký tip pořídit? Odjímatelné nebo pevné? Mě se líbi odjimatelne(nekazí vzhled) ale pevného se lidi víc bojí při couvání, dojízdeni atd.. Odjimatelne je cca o 5tis dražší...

2) Jak složitá je instalace, kdybych ho chtěl namontovat? Kabeláž, napojejí, prostor, úprava narazniku atd..

3) Musi se přehrávat soft? Mám park. asistent ale ne ele.otevirani kufru...

4) Kde, za kolik pořídit popř. nechat namontovat?

5) Jakou elekrotinstalaci zvolit? 7mi nebo 13pinovou? (většinou jezdím s vozíkem do 750 Kg nebrzdeným)

Další vychytávky a zlepšováky k tažnému jen uvítám. Je to volba nadosmrti toho auta a nerad bych něco předelaval a hlavně zkazil jen abych ušetřil, ale u VW jse mi to zdá za 30tis. moc.

Díky za pochopení(jsem na foru 2hým dnem, tak se rozkoukávám) a za normální odpověd
Další dotazy čekejte pozdeji k tomu to vozu :D :lol:

Já mám od westvalie,odnímatelné. Celkem material s kabeláží a jednotkou okolo 16 000..
Co se týká montáže: nic složitého po mechanické stránce,elektro musíš tahat až dopředu k řidiči. Celou montáž jsem si udělal sám za cca 4 -5 hodin .Kodovaní je nutné.
Zásuvk a13-ti polová je asi zbytečná pokud netaháš obytňák. Takže 7-kolík.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Palko »

Mám origoš z fabriky, odejímatelný a uzamykatelný bajonet, nárazník má krytku takže ani nepoznáš že tam je závěs pokud je bajonet demontovaný, 13 pólovou zásuvku řeším redukcí na 7 pólovou. Určitě bych si nechal namontovat odejímatelný bajonet a 7 pólovou zásuvku.
Pokud bys měl zájem dokázal bych ti sehnat a namontovat tažné včetně elektroinstalace za super cenu.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od cosby »

Passat a nadosmrti- :D :D :D Kolik máš?,80 let??

jinak koupíš i CZ TZ okolo 5-6000 ale bohužel jelikož info o světlech atd jde po Canu tak je tam potřeba elektrika s takovou krabičkou a to je dalších 5-6000.Jinak stačí trochu zaGooglit a najdeš toho dost

MartinMX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.09.2009 10:38

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od MartinMX »

cosby píše:Passat a nadosmrti- :D :D :D Kolik máš?,80 let??

jinak koupíš i CZ TZ okolo 5-6000 ale bohužel jelikož info o světlech atd jde po Canu tak je tam potřeba elektrika s takovou krabičkou a to je dalších 5-6000.Jinak stačí trochu zaGooglit a najdeš toho dost
Nadosmrti myšleno toho auta.. ne mě :lol: :lol: Těžko to tažný pak už někdo bude sundavat.. na tu krabičku je držák v kufru popravý str. hned za světlem.. je tak?

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Kapacitak »

Palko píše:Mám origoš z fabriky, odejímatelný a uzamykatelný bajonet, nárazník má krytku takže ani nepoznáš že tam je závěs pokud je bajonet demontovaný, 13 pólovou zásuvku řeším redukcí na 7 pólovou. Určitě bych si nechal namontovat odejímatelný bajonet a 7 pólovou zásuvku.
Pokud bys měl zájem dokázal bych ti sehnat a namontovat tažné včetně elektroinstalace za super cenu.
No já bych zájem měl, ale Zlín je trochu z ruky,,posli mi pleas podrobnosti i cenu pres SZ. DÍK.

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od 777Matess »

Když už jste to nakousli, tak se přidám. Mám origo tažné, odnímatelné, ale s 13ti pinem a chci si namontovat 7mi pin. Bude v tom nějaký problém ohledně drátů? Myslím když nějaký nezapojím a ostatní ano?
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Palko »

Kup si redukci 13-7 zásuvku a nevymýšlej kraviny.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od 777Matess »

Znám se, redukci někde založím a problém je na světě ...
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Allbacore »

777Matess píše:Znám se, redukci někde založím a problém je na světě ...
das si ju do rezervy a ziaden problem :)
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Sullaco »

Pokud mohu něco doporučit tak tažné od firmy http://www.levnetazne.cz" onclick="window.open(this.href);return false; Brali jsme jich několik na Supy a Passaty B5 FL (vždy pevná montáž) a maximální spokojenost. Nemuselo se nic řezat, zásuvka je vyklápěcí. Na nynější B6 mám tažné na pevno opět od nich, sice se muselo trochu řezat ale opravdu minimálně a hodně vespod, takže nic není skoro vidět, zásuvka je naprosto skrytá - vyklápěcí. I s elekrikou vyšlo do 5 tis. a bez nutnosti něco kódovat.

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

newmann75 píše:
MartinMX píše:čau pánové

Pořidili jsme rodinné vozítko B6 Variant. Vše tak nějak v pořádku a seznamujeme se s vozítkem. Jediné co, tak není na autě tažné, které více jak 3x týdně používám. Hledám, scháním a zvažuju jakou vezi,zanačku a tip pořídit. Byl jsem u autor.prodejce a tam jsem vyslovil své přání. Maník chvíli počítal a řekl, že za 30tis. s prácí se všim sakum prásk. Proto mam pár otázek na vás zběhlejší a zkušenejsi s timto autem atd..

1) Jaký tip pořídit? Odjímatelné nebo pevné? Mě se líbi odjimatelne(nekazí vzhled) ale pevného se lidi víc bojí při couvání, dojízdeni atd.. Odjimatelne je cca o 5tis dražší...

2) Jak složitá je instalace, kdybych ho chtěl namontovat? Kabeláž, napojejí, prostor, úprava narazniku atd..

3) Musi se přehrávat soft? Mám park. asistent ale ne ele.otevirani kufru...

4) Kde, za kolik pořídit popř. nechat namontovat?

5) Jakou elekrotinstalaci zvolit? 7mi nebo 13pinovou? (většinou jezdím s vozíkem do 750 Kg nebrzdeným)

Další vychytávky a zlepšováky k tažnému jen uvítám. Je to volba nadosmrti toho auta a nerad bych něco předelaval a hlavně zkazil jen abych ušetřil, ale u VW jse mi to zdá za 30tis. moc.

Díky za pochopení(jsem na foru 2hým dnem, tak se rozkoukávám) a za normální odpověd
Další dotazy čekejte pozdeji k tomu to vozu :D :lol:

Já mám od westvalie,odnímatelné. Celkem material s kabeláží a jednotkou okolo 16 000..
Co se týká montáže: nic složitého po mechanické stránce,elektro musíš tahat až dopředu k řidiči. Celou montáž jsem si udělal sám za cca 4 -5 hodin .Kodovaní je nutné.
Zásuvk a13-ti polová je asi zbytečná pokud netaháš obytňák. Takže 7-kolík.
Přivezli jsme si Pašíka kombi z Německa a chceme si dfomontovat taky Westfalii - mám ji možnost koupit za 5.000,- Kč, ale chci se zeptat, jestli mi někdo poradí, jaký číslo jednotky (co se týče elektriky) je k té instalaci potřeba a kam se standardně montuje? Díky...

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od mrmaryII »

U kombajna sa to montuje pod tapec na pravu stranu do kufra. Ak uz mas napr PDC, tak tam mas na to drziak, ak nie, tak bude treba dokupit aj ten. Jednotka podla ETKA je 1K0 907 383 E a drziak je 1K0 971 501 A.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

Díky za info... PDC tam je, takže to by měla být o starost méně. Jsem zvědav, jestli tažné prodává týpek i s jednotkou... :)

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od mrmaryII »

S tym drziakom ti to este overim, lebo prave na neho pozeram a vyzera trochu inak ako ten na PDC. Pozriem do ELSY a dam ti vediet.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“