KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Luca_69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prispusobeni vagom: Blikani + klakson s centralom?

Příspěvek od Luca_69 »

Takže predpokládám že to na jednočkové verzi sharana nejde aby po zmaknutí houknul i klakson.. protože by nekdo určitě vedel a poradil.. :-( škoda
http://WWW.MAJESTYCLUB.CZ" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od michall »

Dneska jsem šel k autu, dálkou na klíči ho odemkl, dveře ani kufr jsem neotvíral a auto se samo po cca 30 vteřinách zase zamklo. Nic dalšího, co by bylo připojený na centrál v autě není, opakoval jsem to několikrát, klíčky jsem pro jistotu pak i položil na přední okno. Dřív jsem si toho nevšiml - je to normální funkce nebo se to někde aktivuje/deaktivuje?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od abeljozef »

Je to normalna funkcia ako poistka ked napr. nechtiac otvorris auto ked mas kluce vo vrecku. :wink:

MaCe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.11.2009 14:46
Bydliště: Hrejkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od MaCe »

Mám dotaz k funkci dálkového ovládání. Byl jsem zvyklí z předchozího auta, že při zavření vozu přes dálkové ovládání na mně auto po zamčení 2x mrklo (stejně tak při otevření). Věděl jsem tak, že je zamčeno. S rodinou jsme přesedlali takže si zvykáme na VW. Při zamčení přes dálku se nám auto zamkne OK, to jo, tím, že ale nemrkne, nemám jistotu, že se auto zamklo a tak pro jistotu stejne jdu a beru za kliku. Možná blbý dotaz, možní standardní chování dálkového ovládání u Sharana, ale je možné nějak nastavit tuto signalizaci i při zamčení tedy, aby i po zamčení auto mrklo? Při odemykání se auto odemkne a pro snadnou identifikaci i 2x mrkne, to je OK. Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
zzzp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 29.06.2008 13:26
Bydliště: Bratislava, SK

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od zzzp »

MaCe píše:Mám dotaz k funkci dálkového ovládání. Byl jsem zvyklí z předchozího auta, že při zavření vozu přes dálkové ovládání na mně auto po zamčení 2x mrklo (stejně tak při otevření). Věděl jsem tak, že je zamčeno. S rodinou jsme přesedlali takže si zvykáme na VW. Při zamčení přes dálku se nám auto zamkne OK, to jo, tím, že ale nemrkne, nemám jistotu, že se auto zamklo a tak pro jistotu stejne jdu a beru za kliku. Možná blbý dotaz, možní standardní chování dálkového ovládání u Sharana, ale je možné nějak nastavit tuto signalizaci i při zamčení tedy, aby i po zamčení auto mrklo? Při odemykání se auto odemkne a pro snadnou identifikaci i 2x mrkne, to je OK. Díky za odpověď.
myslim, ze standardne by pri zamknuti malo 1 bliknut a pri odomknuti 2x

redyFCB
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 01.05.2008 22:05

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od redyFCB »

jj jeto jak píše zzzp

MaCe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.11.2009 14:46
Bydliště: Hrejkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od MaCe »

To je hezký a co dělat pokud to tak není? Jde to nějak nastavit. Při zamknutí to prostě nijak nesignalizuje.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od tornado1 »

kdyby někdo chtěl umím nastavit na Sharanu II dojezdy oken přes origo DO...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
007houmr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 319
Registrován: 16.02.2009 20:54
Bydliště: Třebíč

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od 007houmr »

Já myslel, že to jde pouze přes klíček!! :?: Kdyby to šlo i přes dálku, nebylo by to špatné! Jak na to?
VW Sharan, 2.0Tdi, 110kW, CUVC, r.2016

Uživatelský avatar
vituzzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 25.05.2008 10:39
Bydliště: Liberec - Reichenberg

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od vituzzo »

Ahojda,taky jsem si to dodělával přes kondík, ale umí to okna při zamknutí pouze zavřít.Otevřít už s tím nejdou a ani by to nemělo moc smysl.Knoflíkem uvnitř vozu se nechá funkce vypnout.
Prakticky se to chová stejně, jako když podržíš klíček.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od tornado1 »

jde to dodělat, musí se upravit eeprom v jednotce 09
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
vituzzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 25.05.2008 10:39
Bydliště: Liberec - Reichenberg

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od vituzzo »

A jseš ochoten prozradit adresy?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od tornado1 »

nyní už vyzkoušeno stahování oken přes DO i na SAG1, tzn. na všech od roku výroby 1998 s jednotkou 09 - centrální elektronika..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od smolda »

tornado1 píše:nyní už vyzkoušeno stahování oken přes DO i na SAG1, tzn. na všech od roku výroby 1998 s jednotkou 09 - centrální elektronika..
Hele ty tajnůstkáři, prozradíš nám jak na to a nebo si to tajemství radši vezmeš ssebou?
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
vhml
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 19.07.2012 21:29
Bydliště: Chodsko

Re: KLÍČE, DÁLKA: funkce, nastavení atd

Příspěvek od vhml »

Tušíte někdo jak udělat u Sharana první generace stahování oken na dálkový ovládání? Tj. podržím zamykání/odemykání a okan se zavřou/otevřou? Klíčkem to funguje, na dálkové ovládání ne.

Popř jestli je to v jiném tématu už vyřešené? Docela bych takovou věc ocenil a nenašel jsem to nikde dořešené.

Díky
Naposledy upravil(a) vhml dne 02.09.2012 14:11, celkem upraveno 1 x.
Sharan I, model 2000 se sportpacketem v plné výbavě, motor 1,8T AJH, cca 175 koní, LPG Magic 3, pružiny FKS -35mm.

http://www.AutomobilovySlalom.cz" onclick="window.open(this.href);return false; , levné závody pro každého.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“