Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
P-Crew
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 11.09.2009 13:04
Bydliště: HK

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od P-Crew »

Ahoj, mám taky SRko a měl sem motor uplně na hardy, chlastalo to olej, střílelo do vejfuku, netáhlo....no hrůza....tak sem nejdřiv vyměnil všechno co mi přišlo pod ruku(filtry, lambda, baterka, svíčky, kabely, olej, chladička....), ale nakonec to stejně skončilo u generálky, rozvodů a výbrusu....ted sem ho trochu zajel a mužu říct jenom že sem 100% spokojenej, jezdí jako novej.....by jeden neřek po generálce:)
VW Touran 2.0 TDi DSG 103kw BMM
VW Golf VI Variant 1.6 TDi Bluemotion
Audi A4 1.9 TDi S-LINE 115kw
Audi A6 2.5 TDI combi 132kw
VW Golf V 1.9 TDi variant 94kw
VW Golf IV 1.6 SR

Uživatelský avatar
P-Crew
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 11.09.2009 13:04
Bydliště: HK

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od P-Crew »

Jo a k tomu srazu:)...sem taky z HK, ale PO-ČT sem v liberci...taky bych se s váma někde srazil a moc rád....jinak přeju hezkej den bez závad:)
VW Touran 2.0 TDi DSG 103kw BMM
VW Golf VI Variant 1.6 TDi Bluemotion
Audi A4 1.9 TDi S-LINE 115kw
Audi A6 2.5 TDI combi 132kw
VW Golf V 1.9 TDi variant 94kw
VW Golf IV 1.6 SR

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Jo Jo nějak ten sraz musíme domluvit mě je to celkem jedno protože stejně nikdy dopředu nevím zda budu v práci nebo ne takže hoďte termín a já se nějak zkusim podřídit.
jinak jsem mynulí týden koupil čistič těch vstřiků nalil do nádrže natankoval plnou a u mě je rozdíl po 2000 km dost znatelný auto se ustálilo na volnoběh a lépe táhne a jde do otáček takže výrazná změna k lepšímu.
Obrázek

miisaa.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 02.09.2009 22:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od miisaa.k »

Tak jsem to konecne vyřešil a už to jede stacilo jen vymenit vahu vzduchu a je to perfektni uz to necuka jde to do otacek a frci too...

Uživatelský avatar
Davi-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 23.03.2008 13:34
Bydliště: Brno-venkov

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Davi- »

P-Crew píše:Ahoj, mám taky SRko a měl sem motor uplně na hardy, chlastalo to olej, střílelo do vejfuku, netáhlo....no hrůza....tak sem nejdřiv vyměnil všechno co mi přišlo pod ruku(filtry, lambda, baterka, svíčky, kabely, olej, chladička....), ale nakonec to stejně skončilo u generálky, rozvodů a výbrusu....ted sem ho trochu zajel a mužu říct jenom že sem 100% spokojenej, jezdí jako novej.....by jeden neřek po generálce:)
na kolik zhruba příjde výbrus ??
Život je svině a já musim bejt ještě větší, abych si ho užil...

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Ahoj Kluci, tak jak to vidíte s tím srazem? Chtělo by to ztihnou ještě před zimou jen se domluvit kde a kdy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Ci woe chlapy!!!! Asi po třech měsících jsem se konečně mohl přihlásit. Vůbec mi nefungovalo heslo nic, zkoušel jsem snad všechno tak jsem to vzdal ale už to zase de :) hele no ja nevim co s tím srazem ... každopádně ted přes vánoce to nedopadne u mě ... a asi ani u vás to je jasný ne? Já osobně bych se klonil k jaru protože ted tam máme všici zimáky a víte jak ... vono zkoušet něco na sněhu když to pořádně ani nemůžem rozjet woe ... zkuste o tom popřemýšlet ... ale podřídím se většině jak chcete no :)

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Zdar, já bych to taky nechal na jaro navíc teď taky neni moc čsu překopávám celou muziku už asi po 3 a mám to rozebraný v garáži když mám konečně volno a na jaře o fakt bude lepší.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Rom@n píše:Zdar, já bych to taky nechal na jaro navíc teď taky neni moc čsu překopávám celou muziku už asi po 3 a mám to rozebraný v garáži když mám konečně volno a na jaře o fakt bude lepší.
Moje řeč kámo ... ja tu muziku budu muset taky předělat jsem zjistil :(. Trochu se mi tam pár věcí nelíbí ... ale garáž nemám tak to musim nechat na jaro no :(.

Uživatelský avatar
herodes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.05.2009 10:01

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od herodes »

tak u mna tiez vaha vzduchu.... radim ak od niekoho skusate prehadzovat pouzitu skuste sa radsej previezt na tom aute lebo mna to stalo pol roka nervov 8) :evil:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“