kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

dollar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.06.2008 11:30

kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od dollar »

Zdravim chalani potrebuju pomoc mam vadne teplotni cidlo uz ho mam koupene jen nevim kde ho v motorovem prostoru hledat abych ho mohl vymenit dik za radu bo sme to dneska hledali jak blby a ne a ne najit dikes...je to toto zelene cidlo
Přílohy
cidlo.jpg

Uživatelský avatar
Smajda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 13.06.2009 21:58
Bydliště: Protivanov
Kontaktovat uživatele:

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od Smajda »

jendo by mělo být na chladiču a druhý u termostatu, toto se mi zdá že je to na chladiču nebo se pletu?
|Diagnostika vozů do rv. 2004 | Drobné elektromontáže a montážní práce |

tripworld
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 25.03.2009 13:35

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od tripworld »

Pri priecnom motore to hladaj na zadnej strane motora na lavej strane. Je to tam tak vzadu pichnute da sa to vymenit aj bez vypustania chlad. kvapaliny ked si sikovny (prst ako stupel :) ). Stratis tak max 0,5l. Drzi to taka plastova spona.
Obrázek
365 CFGB 125kW DPF DSG 4x4 Higline 2012
3C5 BMR 125kW DPF DSG Highline 2008
B5.5 AVF 96kW Trendline 2002

dollar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.06.2008 11:30

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od dollar »

aha dik chalani zkksuim to zitra najit s kamosem neni mozne abysme to nenasli dik

dollar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.06.2008 11:30

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od dollar »

nasli jsme a vymenili dikes :wink:

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od JayZee »

Mal som podobny problem...blbla mi teplota,tak bud termostat alebo cidlo...kupil som radsej oboje.Nakoniec po velkom boji som zistil,ze termostat je OK...takze cidlo...kym sme ho nasli,tak to chvilu trvalo....pekne zasite a pekne blby pristup.
No ale ak mi mozete poradit,tak mam takyto problem:
- isiel som do prace 37km...vsetko OK,teplota stupla standardne po asi 8km na 90st.
- idem z prace,nastartujem...prejdem z parkoviska na cestu...STOP,malo chladiacej kvap....otvoril som to a dolial asi 2dcl,
vratil som sa na parking,ci mi vytiekla,na mieste nebolo nic,ale na vyjazde zparkingu bola vytecena v smere mojho pohybu...PRECO?Odkial? Vsetko som zkontrolval,vsetko na prvy pohlad tesni...preco sa to stalo az ked som sa pohol?
- druhy den idem do prace,teplota standard po 8km na 90st......sledujem rucicku,rucicka mierne chaosila...isla na 0,potom zase na 90...takto asi 3x za cestu,cize 37km...cestou spatky uz problem s kapalinou nebyl,a rucicka sa chovala standardne,stale bola na 90st....
Povie mi niekto preco si to auto z mna robi uz asi 2 mesiace pr**l?Pernamentne sa sere...keby aspon najednou..ale opravim jedno,za chvili dalsia vec....
JaY

Uživatelský avatar
taylor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 28.08.2009 10:58

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od taylor »

Zdravim.Chtel bych se zeptat kolik si za to cidlo dal?Nebo kolik bezne stoji na 1.9TDi?Diky

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od JayZee »

taylor píše:Zdravim.Chtel bych se zeptat kolik si za to cidlo dal?Nebo kolik bezne stoji na 1.9TDi?Diky
Ja som za nej dal necelych 200Kc..original.
Ale vypada to tak,ze som chytil vadny kus :(
JaY

tripworld
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 25.03.2009 13:35

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od tripworld »

Presne pre tento problem co popisujes som menil cidlo teploty ja ... po vymene vsetko OK ... Kupoval som orig a stal cca 13€. Menil si tesnenie pod tym cidlom? Resp. vytiahol si stare ... mne tam ostalo zaseknute. Tak na to ze sa to sere si zvykaj ja to nestihal ani reparovat... stale nejaka prkotina.
365 CFGB 125kW DPF DSG 4x4 Higline 2012
3C5 BMR 125kW DPF DSG Highline 2008
B5.5 AVF 96kW Trendline 2002

Uživatelský avatar
AndyNawaro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od AndyNawaro »

Potreboval bych radu ohledne ukazatele teploty na budikach... ty mi ukazuji 90ºC a VAG mi ukazuje 79ºC... po cem mam jit? jinak zadnou chybu to nevyhazuje...
VW Бoрa TДи --- 81kW --- ЭГP OФФ

Uživatelský avatar
Havlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 320
Registrován: 12.04.2008 20:44
Bydliště: Strakonicko

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od Havlos »

AndyNawaro píše:Potreboval bych radu ohledne ukazatele teploty na budikach... ty mi ukazuji 90ºC a VAG mi ukazuje 79ºC... po cem mam jit? jinak zadnou chybu to nevyhazuje...
Nehledej chybu tam kde žádná není normální jev :D

Uživatelský avatar
AndyNawaro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od AndyNawaro »

Havlos píše:
AndyNawaro píše:Potreboval bych radu ohledne ukazatele teploty na budikach... ty mi ukazuji 90ºC a VAG mi ukazuje 79ºC... po cem mam jit? jinak zadnou chybu to nevyhazuje...
Nehledej chybu tam kde žádná není normální jev :D
Myslel jsem ze kdyz je termostat na 87ºC tak by se to mohlo na tuhle teplotu zvednout... stupen sem stupen tam... se** na to
VW Бoрa TДи --- 81kW --- ЭГP OФФ

fojt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 13.02.2008 13:57

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od fojt »

TO JayZee:
Kde jsi koupil originál čidlo G2 za 200Kč ?????????????????? To mi musíš prozradit, chci jej taky! :lol: :lol: :lol:
VW Passat 1.9 TDIPD 85kw variant r.v.2000 (B5)

Uživatelský avatar
AndyNawaro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od AndyNawaro »

fojt píše:TO JayZee:
Kde jsi koupil originál čidlo G2 za 200Kč ?????????????????? To mi musíš prozradit, chci jej taky! :lol: :lol: :lol:
Zkus: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/0 ... uperb.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ted jsem z tohodle serveru delal mensi nakup...
VW Бoрa TДи --- 81kW --- ЭГP OФФ

fojt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 13.02.2008 13:57

Re: kde najdu teplotni cidlo chl. kap.

Příspěvek od fojt »

Tak to si děláte srandu s těmito cenami! Dnes jsem si řekl, že raději koupím originál palivový filtr. Šel jsem na doporučení pro originál do UNICARu, koupil jsme jej o stovečku či dvě dražší než noname u autokelly, za 705Kč!
Podle VIN kódu mi zjistila, že filtr na Pašíka 85PD je stejný jako na SUPERBA a tak mi dala CISTIC PALIVA 8D0127435.
Dal jsem to do vyhledávače skoda-dily.cz a našel mi ten samý, asi? za necelé 200Kč! Bylo tam napsáno pouze pro 74 a 96KW motory s chlazením paliva, nikde jsem nenašel můj motor 85kw,... ale předpokládám, že je to to samé!
Tak ještě mi poraďte, jak zjišťujete "zaměnitelnost" či shodnost dílů Škoda-VW????
Díky :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
VW Passat 1.9 TDIPD 85kw variant r.v.2000 (B5)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“