zadní repro - prosím o radu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

ENT3R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 28.03.2009 18:36

zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od ENT3R »

Zdravím všechny golfáky,
nedávno jsem si pořídil Golfa IV, 1.6, 3 dveře. Po namontování rádia jsem zjistil, že mi nehraje zadní repro (ano, rádio je určitě dobře zapojené a nastavené), tak mě nepadá, že je akorát není zapojené zadní repro. Potřeboval bych radu, jak u 3-dveřáka rozebrat plasty, abych se dostal na dráty. Moc jsem to nezkoušel - nerad bych něco ulomil :) , tak se obracím na ty zkušenější. Pokud se to tu někdo už řešilo, tak sorry, ale podobný topic jsem nenašel.
Předem díky

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od vtuni »

první info..jsi si opravdu jistý že tam ty zadní repra máš...??? :mrgreen:
protože zadní repra..byly dá se říct příplatková výbava.. .. i když pokud máš "henlajna nebo GTI" tak tam už to bylo v serii ale u nižších výbav tam je jen mřížka...a repra e-e
jinak už se to tu řešilo 100x stačí si projít starší témata...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Storm »

Přesně tak, to že jsou tam ty mřížky neznamená že jsou pod nimi repra :) Jo a typ rádia je také důležitý, jestli nemáš třeba jen betu.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Radim_23 »

jak ti vede pas podel dveri dolu dak opatrne vycvakni tapec a je to :wink: a kdyz tam nic neuvidis nmas repro :mrgreen:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Jeremy31 »

Hehe taky sem si naivně myslel že mi v pětidveřáku nehrajou woe :D :D ... to tam budeš mít jen přípravu na repro podle mě ale nic víc. A nevim jak je to ve třídveřáku ale stejně bych radši dal repro do plata ... :wink:

cane13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.04.2009 12:21

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od cane13 »

Zdravim,ted jsem se registroval, tak asi budu trochu mimo mísu, ale potřebuju poradit...Mam taky starost s reprákama, vzadu nejsou a když je budu ty pioneery kupovat,tak bych je nejradši koupil i dopředu, at to za něco stojí. Ale potřeboval bych se zeptat co tam je za průměr repro,at nekoupim nějakou hovadinu. Takhle přes sítku nedokážu odhadnout jestli tam patřej 13 nebo 17. Poraďte please . Díky Petr

Uživatelský avatar
DOLLYm
Člen klubu
Příspěvky: 593
Registrován: 16.12.2008 22:44
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od DOLLYm »

Radim_23 píše:jak ti vede pas podel dveri dolu dak opatrne vycvakni tapec a je to :wink: a kdyz tam nic neuvidis nmas repro :mrgreen:
Ani nemusí vycvykávat tapec, stačí vzít baterku a posvítit přes tu mřížku a je nádherně vidět, že tam nic není :lol:

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Radim_23 »

DOLLYm píše:
Radim_23 píše:jak ti vede pas podel dveri dolu dak opatrne vycvakni tapec a je to :wink: a kdyz tam nic neuvidis nmas repro :mrgreen:
Ani nemusí vycvykávat tapec, stačí vzít baterku a posvítit přes tu mřížku a je nádherně vidět, že tam nic není :lol:
ja videl prd protoze tam neco bylo :lol: :lol:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

gussepe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 29.01.2009 10:31

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od gussepe »

Storm píše:Přesně tak, to že jsou tam ty mřížky neznamená že jsou pod nimi repra :) Jo a typ rádia je také důležitý, jestli nemáš třeba jen betu.
Čau, prosimtě a pokud bych měl betu, je to nějakej problém se zapojenim repráků do zadních dveří? Dík za odpověď :)

Uživatelský avatar
Watty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 869
Registrován: 23.01.2009 07:18
Bydliště: Praha-východ

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Watty »

cane13 píše:Zdravim,ted jsem se registroval, tak asi budu trochu mimo mísu, ale potřebuju poradit...Mam taky starost s reprákama, vzadu nejsou a když je budu ty pioneery kupovat,tak bych je nejradši koupil i dopředu, at to za něco stojí. Ale potřeboval bych se zeptat co tam je za průměr repro,at nekoupim nějakou hovadinu. Takhle přes sítku nedokážu odhadnout jestli tam patřej 13 nebo 17. Poraďte please . Díky Petr
Do předních i zadních dveří přijdou 17cm ale doporučuji jen do přední a do plata dobré ovály..
.:VW nebo mastná tyč, není žádnej kompromis:.

Uživatelský avatar
Watty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 869
Registrován: 23.01.2009 07:18
Bydliště: Praha-východ

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Watty »

gussepe píše:
Storm píše:Přesně tak, to že jsou tam ty mřížky neznamená že jsou pod nimi repra :) Jo a typ rádia je také důležitý, jestli nemáš třeba jen betu.
Čau, prosimtě a pokud bych měl betu, je to nějakej problém se zapojenim repráků do zadních dveří? Dík za odpověď :)
Ahoj, myslím to problém bude, protože BETA má jen dva výstupy myslím LP PP, pokud se mýlím, opravte mě prosím někdo, když už, lepší máš GAMMU :wink:
.:VW nebo mastná tyč, není žádnej kompromis:.

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od falko1983 »

cane13 píše:Zdravim,ted jsem se registroval, tak asi budu trochu mimo mísu, ale potřebuju poradit...Mam taky starost s reprákama, vzadu nejsou a když je budu ty pioneery kupovat,tak bych je nejradši koupil i dopředu, at to za něco stojí. Ale potřeboval bych se zeptat co tam je za průměr repro,at nekoupim nějakou hovadinu. Takhle přes sítku nedokážu odhadnout jestli tam patřej 13 nebo 17. Poraďte please . Díky Petr
Přesněji 165mm ale to je už detail já mám repra ve všech dveřích a zvuk je slušnej do plata bych je nedával ale to je jen můj názor když už tam je příprava tak proč je tam nedat.Doporučuji vytlumit aby to bylo 100%centní.. :wink:
VW GIV 1.6 16V

Airo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.10.2009 17:30

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Airo »

Lidi taky mam takovej problem jak sundá v tom třidveřáku ten tapec?

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od GeorgeTDi »

Airo píše:Lidi taky mam takovej problem jak sundá v tom třidveřáku ten tapec?
Zdravim. Odklop sedadlo, bude tam takovej šroubovací plastovej klobouček s dvěma dírama uprostřed, ten odšroubuj a potom udělej to samý akorát druhej klobouček je pod sedákem. Pak už jen to chytni odspoda a začni směrem nahoru k oknu to odcvakávat z těch příchytek, je k tomu docela potřeba síla, potom to jen vyhákneš z rantlu okna a máš to venku, jěště bacha na plasty co máš v kufru co ti drží plato, možná budeš muset taky sundat, teď už si ale nevzpomínám. Ať se ti to podaří.

Airo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.10.2009 17:30

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Airo »

GeorgeTDi píše:
Airo píše:Lidi taky mam takovej problem jak sundá v tom třidveřáku ten tapec?
Zdravim. Odklop sedadlo, bude tam takovej šroubovací plastovej klobouček s dvěma dírama uprostřed, ten odšroubuj a potom udělej to samý akorát druhej klobouček je pod sedákem. Pak už jen to chytni odspoda a začni směrem nahoru k oknu to odcvakávat z těch příchytek, je k tomu docela potřeba síla, potom to jen vyhákneš z rantlu okna a máš to venku, jěště bacha na plasty co máš v kufru co ti drží plato, možná budeš muset taky sundat, teď už si ale nevzpomínám. Ať se ti to podaří.




A nevis jestli tam je ppriprava na repra? protoze mi tam nic nehraje a ni nehrralo...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“