Ktory Touareg kupit ? diesel !

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
marek76

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od marek76 »

erico_2 píše:No 3,2 NEBRAT stejna spotreba jak v8 a vykon nikde pod 4tis otacek nejede. Jinak na plyn nemuze nikdo nadavat pokud ho nevlastni, udrzba pomalu zadna, menis olej a tankujes. auto do ted po nejakych 230tkm nemelo zadnou opravu v servise krom normalnich veci brzd rozvodu atd. nic nekolabuje proste jezdi. Po predelani lpg porad jezdi bez problemu a k tomu o pul levneji. takze 310 koniku za spotrebu asi 9l benalu. jinak kdyz uz tak novy diesel v6.
Erico to líčí moc růžově :-) S V8 určitě nebudeš jezdit za 9 l benzínu/100 km, spíš počítej s dlouhodobým průměrem 15-17 litrů, podle stylu jízdy, na plyn to vychází 18-20 l/100 km, někdy i víc, zase podle stylu jízdy. Při ceně plynu 13 Kč/l to ale zase není tak zlé a auto jede fajně 8)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od Mára_VR6 »

Nene, Erico to myslel dobře - rovnou počítá s cenou benzínu, kdy je plyn za půlku. Tj, když budeš jezdit za 18 v plynu, je to jako za 9 v benzínu.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od erico »

jj presne tak jinaci prepocet je asi tak, kdyz jezdim jak prase brzda plyn dalnice 160 v kuse asi 3kc-3,2kc na km. Kdyz normalne 2,5kc na km. A kdyz nejezdim ale skousim kolik nejmin az me boli noha z toho setreni a totalne se nudim za volantem tak 1,8kc na km, vse na 200kilaku. U me v rajonu je lpg nejdraz za 12,5 a na lukoil 11,2. bydlim pri hranici a jste nedavno me to u sousedu vychazelo: plyn na 9kc to byl teprve mazec.

marek76

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od marek76 »

Jasně. K ceně LPG musíme připočítat ještě nějaký ten benzín (rozjezdy a chvíle, kdy mi plyn dojde,.. :-) , ale i tak to vychází slušně, zhruba tak jak popisuje erico 8)

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od erico »

No, ale aby jsme se vratily k tomu co poradit nasemu budoucimu kolegovi :lol: Ta k kamo jednoznacne nova maska a 3,0TDI neni nad cim uvazovat!!! :roll: Ale zase na druhou stranku uz pomalu setrim na novou 4,2... 257kw ten zvuk... :D

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od Mára_VR6 »

Za podmínek, že dám do toho plyn, tak jsem snad taky koupil V8 8O
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od standokan »

jjj já to věděl ty to máš v sobě .Maro chlape děláš mě velkou radost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kde máte v touaregu nadrž na lpg myslím že máte jenom dojezdové kolo a tam se moc velká nadrž nevejde
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od Mára_VR6 »

To mě bylo jasný, že se ozveš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V každým případě nechci ale říct, že nejsem teď spokojenej, ale i s chipem je to vážně slabý a jen mě štve, že si ze mě kdokoliv při předjíždění dělá pr**l :gey: . Ale zase alespoň jezdím pomaleji :wink:
Uvidím za pár let. Říkal jsem si, že další bude 3,0TDI CR, protože ten motor je neskutečně kultivovanej, ale třeba tobude nějaká taková potvora :mrgreen: Ale všechno záleží na penězích, bohužel.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

marek76

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od marek76 »

standokan píše:jjj já to věděl ty to máš v sobě .Maro chlape děláš mě velkou radost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kde máte v touaregu nadrž na lpg myslím že máte jenom dojezdové kolo a tam se moc velká nadrž nevejde
Máš pravdu, v kufru je výřez na dojezdové kolo. Standardně by se na jeho místo vlezla nádrž asi 40 l. Já jsem vzal největší toroid - 48 l a nechal jsem si udělat o stupínek vyšší novou podlahu, i s čalouněním, je jak originál. Dojezdové kolo v autě nemám, místo něho mám lepící sadu a kompresor, na místě dojezdového kola jsem měl druhou autobaterii (nezávislé topení a spol.), namísto které je teď gelovka vpravo. Všechno se to krásně na milimetry vlezlo, někdy udělám fotky, ať se můžete taky pokochat 8)

marek76

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od marek76 »

Mára_VR6 píše:To mě bylo jasný, že se ozveš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V každým případě nechci ale říct, že nejsem teď spokojenej, ale i s chipem je to vážně slabý a jen mě štve, že si ze mě kdokoliv při předjíždění dělá pr**l :gey: . Ale zase alespoň jezdím pomaleji :wink:
Uvidím za pár let. Říkal jsem si, že další bude 3,0TDI CR, protože ten motor je neskutečně kultivovanej, ale třeba tobude nějaká taková potvora :mrgreen: Ale všechno záleží na penězích, bohužel.
To se ti s V8 nestane, spíš se budeš bavit tím jak se auta, která se ti nalepí na zadek, po sešlápnutí plynu začnou rychle ztrácet vzadu za hrozivého ryku osmiválce pod 5 tisíci otáčkami :twisted: Taky rozjezdy na křižovatce s Tiptronicem jsou někdy zábavné :-)

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od standokan »

marek76 píše:
standokan píše:jjj já to věděl ty to máš v sobě .Maro chlape děláš mě velkou radost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kde máte v touaregu nadrž na lpg myslím že máte jenom dojezdové kolo a tam se moc velká nadrž nevejde
Máš pravdu, v kufru je výřez na dojezdové kolo. Standardně by se na jeho místo vlezla nádrž asi 40 l. Já jsem vzal největší toroid - 48 l a nechal jsem si udělat o stupínek vyšší novou podlahu, i s čalouněním, je jak originál. Dojezdové kolo v autě nemám, místo něho mám lepící sadu a kompresor, na místě dojezdového kola jsem měl druhou autobaterii (nezávislé topení a spol.), namísto které je teď gelovka vpravo. Všechno se to krásně na milimetry vlezlo, někdy udělám fotky, ať se můžete taky pokochat 8)
jj to mě zajímá a ještě dotaz nechal si to někdo z vás montovat v Polsku prej maj supr ceny a kvalita je také lepší než u nás
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od Mára_VR6 »

klidně bych tomu i věřil, bejvaj dost šikovný. Kupoval jsem tam kromě jinýho i klimakompresor po repasi a paráda.
Stando: za kolik ty vlastně jezdíš?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od standokan »

mám dlohodobej 12.7 a to jezdím svižně dá se jezdit kolem 10 ale dálky
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak to je dobrý, na to, že máš před nohama takový hoWado :mrgreen: :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od standokan »

jaký je tvůj dojem z prvního sněhu tvoje první 4x4 tak si to užíváš co:?
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Odpovědět

Zpět na „Touareg“