Maxidot golf IV

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od GolfinoIV »

vtuni píše:nemůže to být tím že palubák bere data z CAN sběrnice kterou tvoje auto nemá..protože neCAN auta jedou analogově..?? :?:
Milujem nazory tech ktery do toho nevidi kdyby tam can nebyl ty budiky by nesli. Ma data bus pohonu proto budiky jdou. Jen nema rj bagu taku ktera by byla po cane prepojena s budikmi proto odkodovana kontrolka
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od MaF »

GolfinoIV píše:
vtuni píše:nemůže to být tím že palubák bere data z CAN sběrnice kterou tvoje auto nemá..protože neCAN auta jedou analogově..?? :?:
Milujem nazory tech ktery do toho nevidi kdyby tam can nebyl ty budiky by nesli. Ma data bus pohonu proto budiky jdou. Jen nema rj bagu taku ktera by byla po cane prepojena s budikmi proto odkodovana kontrolka
ale ma auto z roku 98 tak jak je to mozne ze mu to vali ? :wink: pochybuju ze tahal celou CAN elektriku...

rad bych mel vysvetleni ze kolegovi tu jedou v aute z 98 bez CAN sbernice budiky s maxikem ktere jsou delane pro CAN sbernici ? V tom pripade naco je nejaky can buster, utikam do obchodu si koupit chrom sport budiky a dat si je tam , nejaka kontrolka bagu sere pes
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
freezer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JM - KÓsek od BRNA

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od freezer »

Dvě fota mého maxíku :D
Přílohy
PA170005.JPG
PA170006.JPG

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od vtuni »

pěkný gratuluju k rozchození..... můžeš popsat co jsi použil za budíky (typ IMMO ) a co všechno ti ted ukazujou...?? a co je nefunkční (myslím tím kontrolku bagů..atd...)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od GolfinoIV »

kontrolku bagu neukazuju. co sa tyka ostatneho kedze berie info po cane tak vsetko okamzita spotreba priemerna... a u novych i dojazd :wink:
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od vtuni »

jasný jde mi taky o to jestli se např. přepíná spotřeba u stojícího auta z l/100km na l/hod.. jak to zobrazuje otevřené dveře... , jak zobrazuje např málo vody v ostřikovačích... atd...jestli zobrazuje kontrolu brzdových světel atd....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od GolfinoIV »

to prepinani ide u 3gen. otvorene dvere kedze je to komfortka stara tak ukazuje bohuzial iba vodicove. Co sa tyka vody do ostrekovacov ak nie je cidlo tak to odkoduje presne ako kontrolu brzdovych svetiel
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
freezer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JM - KÓsek od BRNA

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od freezer »

Přesně tak jak piše golfinoIV je mám maxidot 2.5 generace protože předelavat elektriku na 3.gen se mi nechce.

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od MaF »

nazdar! poslusne hlasim ze jsem prave vydelal budiky a dival se na zeleny konektor - a na pinech 19 i 20 jsou nejake kabliky napinovane... jeden takovy pruhovany ( myslim oranzovo hnedy) a druhy hnedy... ale barvy si moc nepamatuju pisu to ve spechu ( mozna z radosti ze mam CAN? ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

takze ted moje otazky:

kdyz koupim chrom sport polodoty jak se davaji do Bory aspol, t obudou budle 3 generace pokud se nemylim.... pojede mi normalne spotreba atd? Cetl jsem tu neco teda o tom bagu ze se mi nebude nejak ukazovat nebo co...

Jeste popripade kdo by byl schopnej mi to teda rozchodit, diky!
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od vtuni »

jestli máš napinovanej 19 a 20 v zeleným tak tam je can high a can low..vstup... pak by jsi tam měl mít ještě napinovanej 27 a 28 což je data can výstup... a to by znamenalo že máš CAN a vše ti bude (včetně kontorlky bagů) chodit naprosto normálně po canu
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od MaF »

vtuni píše:jestli máš napinovanej 19 a 20 v zeleným tak tam je can high a can low..vstup... pak by jsi tam měl mít ještě napinovanej 27 a 28 což je data can výstup... a to by znamenalo že máš CAN a vše ti bude (včetně kontorlky bagů) chodit naprosto normálně po canu
omg ja uz to dal dohromady zpatky 8O 8O 8O 8O :lol:

neeeeeeeeeeeeeeee
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od cubic214 »

sak to je 5min rozobrat :lol: najprv by som to aj tak radsej vyskusal s inymi budikmi :wink:

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od AmOc1982 »

to :freezer muzes mi prosimte prozradit cislo tech budiku ? co tam mas ted s tim Maxem a cislo tech budiku co si vyndal ?? nejak mi to proste hlava nebere ze mas auto r.v.98 a jdou ti canove budiky ? 8O 8O nejsou to necanove budiky a vrchnim plexi a foliema ze SE ??
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od GolfinoIV »

Nie su riesil som to sam necanove 919 motometer a miesto nich tam isli canove 920 VDO 3generacie
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
freezer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JM - KÓsek od BRNA

Re: Maxidot golf IV

Příspěvek od freezer »

Ta tady mán pro inspiraci bastl kterej se připichne k te necanove jednotce airbagu a muže se vyvest dioda nekam na palubovku aby jste měli kontroku že airbag funkuje.ja to později, si dám diodu přímo do budíků tam kde mám teď tu vyplou.
Přílohy
PB160024.JPG
Naposledy upravil(a) freezer dne 16.11.2009 14:10, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“