Elektrické víko zavazadlového prostoru

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od LuboR5 »

nalim.k píše:ahoj kluci, našel jsem vám ten plánek zadních el.výklopek, tak můžete začít si hrát a nezapomenout vše nakodovat a pak se dělá kalibrace celých dveří je tam snímač sklonu dveří takže udělat základní nastavení :wink:

ta cena kompletu co tu dal Lubo je výborná do toho bych šel hned, jen ten čas mi nějak schází to shánět, když to nechtěj posílat tak je to na prd
nemáš tam prosím tě ještě více info o tom třeba kde co má být rozmístěné v autě kde co namontované a pochopil jsem to dobře že je to omezené rokem výroby auta ? od leden 2004 ??? a teda otázka jeslti to do toho mého půjde ( rok 2005 ) jeslti to bude spolupracovat s řídícíma jednotkama třeba komfortu atd ? díky .

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od jirka.auto »

tak tady jen par veci protoze je toho v elze hodne tak ti to moslu na email
Jirka.auto

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od Mára_VR6 »

LuboR5 píše:nemáš tam prosím tě ještě více info o tom třeba kde co má být rozmístěné v autě kde co namontované a pochopil jsem to dobře že je to omezené rokem výroby auta ? od leden 2004 ??? a teda otázka jeslti to do toho mého půjde ( rok 2005 ) jeslti to bude spolupracovat s řídícíma jednotkama třeba komfortu atd ? díky .
co :?: 8O to já se svým 12/2003 mám jako smůlu? :cry: :cry:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

nalim.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.11.2008 21:58
Bydliště: Kostelec nad Černými Lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od nalim.k »

tady jsem vám pohledal nějaký info, myslím že to jde v zásadě namontovat na jakýkoliv typ, má to vlastní řj takže by to mělo jít, jsou dva typy zapojení ( od 02 a od 04 ) ale nedohledal jsem přesný zapojení řj (J605) ale na fotu od Luba je k tomu kompletní kabeláž takže by neměl být problém, ale ... z vlastní zkušenosti vím, že todle auto se vymyká skoro ve všem, tak hodně zdaru :-))
Přílohy
Montážní přehled.doc
(143.5 KiB) Staženo 308 x

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od LuboR5 »

tak ten nákres mi pomůže asi hodně, díky moc za info. ted ještě zjistit kam řijdou napojit kable s řídící jednotky těch dvěří jeslti jen do pojistkové skříně nebo ještě někam . spíš jak na tom bude potom řídící jednotka komfortu , protože spolupracovat to bude muset už jen když odemknete auto tak se musí odemknout i ty zadní dveře tak stejně i osvětlení kabiny otevřou se zadní dveře a musí svítit všude . atd.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od LuboR5 »

tak prý tahle sestava co mám bude fungovat v autě r.v. 2007 a víše , takže asi s toho nic nebude :cry:

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od LuboR5 »

a nebo co s toho auta odkud pochází to servo otvírání použít i řídící jednotku komfortu ? co by se mohlo stát kdybych to tam nacvakl pokud teda budou shodné konektory ? je to s roku 2008.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od LuboR5 »

tak jsem dnes konečně prolezl auto kde bylo víko origo automatik , kuva parada je to ve 3.0 Tdi 2009 a řeknu vám že teda Touareg 05 a 09 jsou dvě uplně jiné auta, tolik vychytávek to jsem učůrával , :cry: .

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od LuboR5 »

jo a to podstatné víko se otevře i jen po stisknutí tlačítka na klíči a zase tak stejně se i zavře , takže nepasuje ani to dovírání.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od Mára_VR6 »

LuboR5 píše:tak jsem dnes konečně prolezl auto kde bylo víko origo automatik , kuva parada je to ve 3.0 Tdi 2009 a řeknu vám že teda Touareg 05 a 09 jsou dvě uplně jiné auta, tolik vychytávek to jsem učůrával , :cry: .
jj, to máš bohužel pravdu. hodně rozdílů.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od LuboR5 »

takže myslím že my co máme 7L0 máme tak trošku s tímhle smůlu protože to asi nikdo nedokáže sespárovat s 7L6 jsou to dva jiné druhy a řídící jednotka otvírání víka je 7L6 a nebude spolupracovat s řídící jednotkou komfortu 7L0 , kterou máme v autě . :cry:

deamiano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.06.2009 12:48
Bydliště: Praha

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od deamiano »

Mám dotaz na manuální dovírání víka. Asi mi odešly tlumiče a padá mi víko na hlavu a už mě nebaví stále se mlátit hlavou o dveře. Nemáte někdo potuchy za kolik se dají sehnat nové, ne v orig WW servisu!!! díky 8O

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od LuboR5 »

ještě sem neviděl že by je někdo prodával , ale můžu to sledovat .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od Mára_VR6 »

To neseženeš v replice. Jedině ve VW
Já jsem tehdy chtěl obyč píst pro Passata 3C a měl jsem smůlu a ve VW jsem za něj dal 8kilo :roll:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

Re: Elektrické víko zavazadlového prostoru

Příspěvek od vdostalek »

myslíte,že by to šlo nějak napasovat a připojit do passata?
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“