potrebuji radu golf IV 1.4 16v

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

j.i.m.b.o
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.10.2009 22:18

potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od j.i.m.b.o »

prosim vas nevite jak by se dal zvysit vykon u 1.4 16v??prosim o radu

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od vtuni »

výměnou motoru za 1,8T :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sorry kámo naleju ti čistýho vína..kde nic není ani smrt nebere......jako upravit motor se dá vždycky.... ale upravovat takovejhle motor nemá cenu...vrazíš do toho 100 tis... a dostaneš se na 150 koní... 1,8T 150koní motor seženeš se vším co je třeba za 20tis... +20 za přestavbu....
bud vyměn motor nebo celý auto za jiný..se silnějším motorem... vše ostatní je ztráta času a peněz....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od sweet.cabrio »

Má pravdu ten chlapec :mrgreen: Si spolknul encyklopediu ne ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A nebo tam narvy 1.4 TSI to už jede líp než 16v ne vtuni??? :?: :lol:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od vtuni »

já mám vždycky pravdu...už si na to zvykněte...jsem bůh slunce... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co se týče TSI... zástavba bude výšší dívčí... uprava zavěšení, elektorniky, řídíci jendotky....atd... šel jsem nejsnažší cestou poměr výkon x cena x usilí... tj. motor co pasuje do G-IV bez úprav..(aspon toho uložení) :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od sweet.cabrio »

ta 1.8T by byla dobrá no taky mi to narvhoval ten co mi delal ten motor ted jak se mi potkal ... jen nevím jak je to jeslti to musíš nahlásit na magistrát zmenu motoru a zase papírování posraný ..

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od vtuni »

papirově = legálně tohle v ČR udělat nejde... je na to nějaká směrnice od IVG... obsah motoru musí zůstat zachován.výkon motoru se může lišit tuším max o 15%... tj..oficiálně nejde přestavět ani 1,9TDI 66kW na 1,9TDI 81kW ..natož 1,4 na 1,8T
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od sweet.cabrio »

Tak to má J.I.M.B.O smůlu :P :lol: ... musí mu stačit co má ... jestli né tak jiný auto :roll:

Ale počkej nekde vyjímka je protože jsem řešil u G1 že tam narvu stříkačku já mel papírove obsah 1.1 nebo tak jak je nejmenší a byla tam 1.8 Karbec a pak jsem tam dal Webra :mrgreen: a papírove furt 1.1 nebo 1.4 ted nevím jaký se delaj ty slabý motory vím že v papírech 1.6 nebyla ... noo ale to je jedno no proste že když to nahlásíš nekam že to máš jen na závodní učely tak mužeš si tam dát co chceš ale musí ti to povolit ale mel bys po bežným provozu SMŮLU !!! NEVÍM jak to je ted ale vím že to nejak jde ale ted už si nemužu vzpomenout jak ... :roll: abych nekecal blbosti ...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od vtuni »

nejde to...
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=190&t=81627" onclick="window.open(this.href);return false;

1. Výměna motoru
je možná při splnění těchto podmínek:
- výkon a objem motoru je stejný se stavem v době výroby vozidla
- musí být použit motor z danné generace a modelové řady
- cena za kladné vyjádření 2.500,- + 40,- poštovné

nebo jinak ....jde to...ale není to už 100% košér..víte jak.
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... %C3%AD+IVG" onclick="window.open(this.href);return false;
navíc by si stejně musel sehnat nový auto z dovozu.. :lol: :lol: :lol: :lol:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od sweet.cabrio »

tak to je pekný .... musí mu stačit teda holt 1.4 nebo koupit jiný auto :lol:

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od pelo »

Zvysit vykon? Nalozit na kamion, ten ma tech koniku az, az... :-P

Co Ti vadi na 1.4 16V? Ja ho mam taky a podle me to je perfektni motor. Co se tyce vykonu, tak spicka tociveho momentu je pri 3300 ot/min, takze ho musis trosku vic tocit, ale tahne od 2700 do 5000 subjektivne prakticky linearne. 2ka tahne do 80km/h, takze pri predjizdeni meziplyn, 2ka, nebo 3ka a auto vyrazi vpred velmi svizne. Pri rychlem rozjizdeni pri prudkem prerazeni z 1ky na 2ku pisknou gumy a to tam nemam zadny smejdovy galusky, ale michelin Energy 205 na 16kach...

Na semaforech taky neni problem nekoho vyprovokovat a nasledne mu ukazat pr**l G IV...jen musis vedet, jak na to mas slapat a kdy prerazovat... A spotreba u mne na dlouhe trate 5,5l a ve meste bylo maximum v zime 7,8 a to jsem nejezdil s lehkou nohou. Osobne si myslim, ze radsi dobrou 1.4 nez 1.6 s vadnou prevodovkou...

Golf IV 1.4 16V, 55kW Ocean, r.v. 2003

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od MaF »

nooo... s tou spotrebou se mi to nejak nezda, nechtel jsi nahodou napsat 6,5 ? jel jsem pred 2 mesici do polska 400km a prumernou spotrebu jsem mel 6,4 tam i zpet, prumerna rychlost 70km/h ( takze celkem lenoch) a k tomu 18" kola....

jinak vcera jsem prezul na zimni 15" a opravdu neni problem si na dvojku poradne hrabnout celkem jsem se lekl toho prechodu z letnich na zimni...
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od vtuni »

pelo píše: Na semaforech taky neni problem nekoho vyprovokovat a nasledne mu ukazat pr**l G IV...jen musis vedet, jak na to mas slapat a kdy prerazovat...
doufám že tě potkám na semaforech...a nechám se vyprovokovoat... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


GTI rulezzz............. :twisted:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od MaF »

doufám že tě potkám na semaforech...a nechám se vyprovokovoat... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


GTI rulezzz............. :twisted:[/quote]modere neOTckuj a pis k tematu.... :budo:
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od vtuni »

a ty necituj poslední příspěvek. :lol: :lol: :lol: :lol: a používej tlačítko odpovědět.

co chceš psát k tématu... téma je vyřešený už od druhého příspěvku když jsem mu řekl pravdu.. "kde nic není ani smrt nebere"...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: potrebuji radu golf IV 1.4 16v

Příspěvek od MaF »

imho tak to tlacitko odstrante z kodu php kodu a nebudu ho pouzivat, to tlacitko citace tam neniu jen tak....

a k tematu: navysit vykon na 1.4 nebo vesmes atmosfer je nasledujici....

- sirsi jednodussi svody, sirsi vyfukovy potrubi, vykuchanej kat, stredovy dil trubka
- naporove sani vzduchu do klapky
- ostrou vacku
- snizenou hlavu
- poladit rj aby vstrikovala vic paliva - cip
- 15" lehky kola

zivotnost vseho se snizi, ale nebude to takova hruza

a nebo:

- zkusit namontovat webry karbece

zivotnost bude horsi

a nebo:

- koupit na Ebayi turbo ze smarta 0.8l, komplet stoji cca 700 euro novy, a zkusit udelat zastavbu :lol: .... pretesnit atd atd

zivotnost tak do prvni vymeny oleje rekl bych :lol:

suma sumarum - nema to cenu :)

PS: nejakym slovakum se to s tou zastavbou turba do 1.4 povedlo, vydrzelo jim to myslim 30 tis km nez se zacal motor sr*t, vsechno samozrejme vysoustruzene nove uvnitr motoru skoro nic nezustala serie, vytlacily z toho myslim 140ps a cela tahle stranda je vysla na 50tis sk plus minus
OOOO A4 3.0TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“