1.8 turbo nebo 1.9 TDI

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Ricci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.10.2009 18:04

Re: 1.8 turbo nebo 1.9 TDI

Příspěvek od Ricci »

Plyn do kuchyně, diesel do traktoru, benzín do auta. Nic proti dieselům (už jen ten zvuk mě zabíjí :-), ale jak bylo tisíckrát řečeno: máš prachy, rád zvuk motoru a jsi gurmán - kup si benzín. Chceš šetřit na každém kilometru a je ti ná háku, co tě pohání vpřed - běž do dieselu. Každé má svoje a otázka výkonu to dávno není. Nebo se na to vybodni, kup nabíječku a zastrč auto do zásuvky - v tom je prý budoucnost :mrgreen:

Uživatelský avatar
vandermayder
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 09.04.2008 16:10
Bydliště: kůsek na jih od Vsetína

Re: 1.8 turbo nebo 1.9 TDI

Příspěvek od vandermayder »

turbo.t píše:
Petrolejový šejk píše:Ta koukám zajímavý spotřeby hlavně na tom 1.8T . já jsem těd najezdil na 1.6i taky pár kilometrů moc jsem to nehonil . a spotřeba pod 14 nebo spíš pod 16 to nešlo ani náhodou. Lambda nová servis na motoru udělanej, filtr palivovej novej a už nevím co by stím mohlo být .
Ta 1.6 musí být na Passata slabá.je to podle mě takovej extrém,jako když jeden čas do prvních Octavií montovali 1.4:-(
do oktávek dávali tyto malé motory? (1.4)
OOOO, vorsprung durch Technik
OOOO is the best on the snow

roved
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 29.06.2009 22:34

Re: 1.8 turbo nebo 1.9 TDI

Příspěvek od roved »

ten kto mal benzín 120kw a viac a potom sa nechal nablaznit na diesel vzdy len lutoval, kazdy tu dava len spotrebu ale naklady nikto ja mam spotrebu max 12l minimum 8.7 l a ked som auto kupoval presne som vedel kolko papa takze je to o tom kto si co moze dovolit :) a poviem tak dalsie auto bude uz len nad 180kw a hore, zazitok je proste zazitok keby chcem prezit zazitok na diesel musel by som dom predat :D tot vše.

Uživatelský avatar
vandermayder
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 09.04.2008 16:10
Bydliště: kůsek na jih od Vsetína

Re: 1.8 turbo nebo 1.9 TDI

Příspěvek od vandermayder »

roved píše:ten kto mal benzín 120kw a viac a potom sa nechal nablaznit na diesel vzdy len lutoval, kazdy tu dava len spotrebu ale naklady nikto ja mam spotrebu max 12l minimum 8.7 l a ked som auto kupoval presne som vedel kolko papa takze je to o tom kto si co moze dovolit :) a poviem tak dalsie auto bude uz len nad 180kw a hore, zazitok je proste zazitok keby chcem prezit zazitok na diesel musel by som dom predat :D tot vše.
hmmm, zajímavá myšlenka. Ale sů aj silnější motory než 1.9TDI, třeba 2,5TDI, a víc :lol: , já su zase dieslový a pod pojmem benzín se mi vybyví noční můra Favorit a škodárna 8O, možná s LPG by ten benál nebyl marný.....
OOOO, vorsprung durch Technik
OOOO is the best on the snow

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“