navigacia WD6050 od WayWell

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od jarod78 »

Ahojte mate niekto skusenosti s tymto radiom WD6050 od WayWell,ktory sa podoba na RNS510 ktory stoji 395 dolarov ,co je asi 315€.Zvazujem jeho kupu.Oproti originalu je to cenovo dobra investicia.
http://www.szwaywell.com/prod_dtl.asp?id=489" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.szwaywell.com/products.asp?groupid=169" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
20090106014851793.jpg
deco_04_200.jpg
gps_03_714.jpg

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od Betlem »

Už z ty poslední fotky mě přijde že to má na ho.... display :roll: Myslím že se tu už řešilo něco podobnýho a právě ,že u toho vázla kvalita displaye ve dne prakticky neviditelnej 8O

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od Martin1 »

Přesně tak, už na tý poslední fotce je vidět, že ten display za dne bude hrůza. To si raději připlatit...

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od Keram01 »

Ahoj, ktory mate tuto hracku kupenu a nainstalovanu v auti??? chcel by som par info.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od mrmaryII »

Kamos to mal 3 mesiace a umrelo to. Display sa nedal s RNS510 ani porovnat. Zvuk bolch vo VW oproti povodnemu radiu strasny. Nedal by som za to peniaze. Malo to strasne vela funkcii a moznosti, ale nic v kvalite, ktoru by som v aute chcel mat.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od newmann75 »

Pánové neblázněte,přeci nejsme tak bohatí abychom kupovaly levné věci.....
Nikdy bych si tohle rádio nepořídil.Sice proti gustu žádný..... atd,ale toto patří tak do korejského auta.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od mrmaryII »

...a keby som zabudol na vsetko ostatne, tak musim povedat, ze to vyzera strasne. To dielenske spracovanie je China, ako vysita.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od Keram01 »

takze ho nikto nema jooo?! :roll:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od mrmaryII »

Uz nieeee :) Teda nie funkcnu :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od Keram01 »

mrmaryII píše:Uz nieeee :) Teda nie funkcnu :)
A co sa s nou stalo? si tvrdo buchal po display??? :D
A co si teda mam kupit okrem RNS-ky na to nemam a nechcem aby mi niekto vyklepak okno a este ju aj ukradol. Chcel by som nieco lacnejsie a najlepsie aby fakcilo na Windows systeme. A kde by som si mohol nahrat navigaciu Tom Tom. tak poradte pls.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od zbuj »

Cao, na rozbiti okna se vyprdni, jsi v anglii tady to ma kazdy druhy, proc by kradli zrovna tvoji :mrgreen: :mrgreen:
Tomtoma toho si muzes nahrat do iphonu za free kdyz vis jak :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BTW: mel by jsi hodit foto tvojeho mazla do :arrow: ne/jen muj passat 3c CC... teda pokud to tam jeste nemas :!: :wink:
Zda se mi ze neee :arrow:

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od Keram01 »

zbuj píše:Cao, na rozbiti okna se vyprdni, jsi v anglii tady to ma kazdy druhy, proc by kradli zrovna tvoji :mrgreen: :mrgreen:
Tomtoma toho si muzes nahrat do iphonu za free kdyz vis jak :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BTW: mel by jsi hodit foto tvojeho mazla do :arrow: ne/jen muj passat 3c CC... teda pokud to tam jeste nemas :!: :wink:
Zda se mi ze neee :arrow:
No jo ja vym, ze tu to neni az tak hrozny. Ale vies pridem na par dni na slovensko a uz nemozem kludne spavat, lebo tam mame vela aktivnych ludi co ani nevedia kradnut a skusaju.

no fotky som este nedal este by som rad nahodil nove obuti tak cakam az po zime. Idem na vianoce domov a musim prezut, uz mi konecne prisli Nokiany z nemecka. 8)

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od mrmaryII »

No tu cinu byu som tam nedaval ani omylom, ak len trochu pocujes. Znelo to strasne. A celkom sa to podobalo na RNS, tak pochybujem, ze by to nbejaky corkar rozoznal a teda ti rozbije pol auta tak, ci tak, aby to dostal. Az potom zisti, ze ukradol hovadinu :) ALe ty uz budes mat skodu. Tak by som tam dal RNS 510 a poistil auto a mas vybavene.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
gogin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 01.07.2009 12:47
Bydliště: Praha 5

Re: navigacia WD6050 od WayWell

Příspěvek od gogin »

Hele, mám ho a moje zkušenosti:
Dílenské zpracování na slušné úrovni, tady bych snad nedal na rady těch, kteří o něm slyšeli povídat od kámošů
Kupoval jsem ho ze stejnýho důvodu, z jakých o něj máš zájem ty. Sice "číňan, ale za ty prachy... Hledal jsem na internetu a na e-bay.de je jich docela hodně. To znamená, že to nemůže bejt takovej šmejd, jak si tady všichni myslí.
Samozřejmě jsem narazil na několik úskalí při provozu se kterými jsem nepočítal a tak ti je napíšu, abys měl důvod k přemýšlení.
1) Nepočítej s českým návodem (pouze angličtina a ta jenom na základní fce - například jak naladit televizi se nedovíš).
2) Po nainstalování jde spustit až ve chvíli, kdy máš klíč v poloze II, tzn. všechny systémy připraveny. Byl jsem zvyklej poslouchat rádio i když jsem zastavil a vypnul motor a čekal na manželku až se vykuní v obchodě.
3) Při instalaci jsem zjistil, že bluetooth sada, kterou mám namontovanou a kterou jsem chtěl nechat na druhej telefon nejde připojit. Respektive jde, ale nejde tak, aby se vypnul zvuk při příchozím hovoru. K bluetooth ještě jednu věc, nemá adresář, takže se zobrazuje jenom číslo.
4) Při montáži jsem zjistil, že dodávaná anténa k DTV je na nic a musíš dokoupit jinou. Se zesilovačem. Rádio nepodporuje zesílení po signálovém kabelu, takže externí zesilovač. Problém je, že antény maj jenom F konektor, na rádiu je ale stejnej jak k navigaci. Takže spojka, kterou jsem zatím nenašel, nebo balast.
Tolik věci, se kterejma byl problém pak taky nějaký, který příjemně překvapili.
1) Obraz je jasnej a dobře viditelnej i za světla. Na všech obrázcích který jsem viděl na netu byl zamlženej, nebo špatnej odraz od blesku, to ale zcela jasně přikládám na vrub fotoaparátu a právě odrazů blesku z něj. (zatím jsem ale nezkoušel DVD)
2) Ovládání docela přesný i přes ochrannou fólii (tady bych ale byl zdrženlivý, mám ho pouze krátce, nevím jak v budoucnu).
3) Nahrál jsem do něj patch a mám nyní i plochu Win CE se všemi výhodami jako prohlížení dokumentů office, IDOS, hry atd.
4) V noci to dost svítí, od toho je tam tlačítko DIMM, kterým zcela vypneš obraz.
5) Na Baranďáku mi to začalo vždycky chrčet a přestalo hrát rádio. Tejden mi trvalo, než jsem zjistil, že to má vestavěnou fci upozorňování na měřené úseky. Stačilo vypnout hlas navigace při rádiu a bylo to OK.
Tak to jsou jen nějaké postřehy, které jsem nasbíral a dávám Ti je k dispozici. Schválně nebudu říkat jestli jsem spokojen nebo ne, abych neovlivňoval. Rozhodně však nemohu souhlasit s názorem, že je to šmejd.
Zdarec gogin

Odpovědět

Zpět na „Navigace“