PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od abeljozef »

Pod sedadlom sofera. :wink:

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

Jozko, jsi ozaj jednicka !!! Tam jsem dnes jeste nebyl, ikdyz uz me napadlo, ze jinde ani byt nemuze. Pod stredovym panelem jsem nasel jen draty, ktere vedou do kabeloveho svazku a jedou nekam pod palubovku.
Ale stejne asi bude kratky drat k mikrofonu... :-( (i antene...)

Uživatelský avatar
zzzp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 29.06.2008 13:26
Bydliště: Bratislava, SK

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od zzzp »

caute chalani, ja som si kupil nove radio a idem tahat kable na GPS, TV antenu a asi aj kabel na cuvaciu kameru a A/V vystup pre dalsi display vzadu (ale to bude az neskor). chcem v strede na palubovka umiestnit GPS antenu - kadial a ako sa najlahsie dostanem s kablo zo stredoveho panelu hore na palubovku???

TV antenu rozmyslam natiahnut kabel bud k oknu sofera alebo spolujazdca, aby som ju mohol dat na strechu - opat, kadial najlepsie tahat kabel?

dik za radu - kedze ste niektori museli asi niecim podobnym prejst, ked vidim tie handsfree sady namontovane hore a podobne.

Uživatelský avatar
smazko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 18.10.2009 18:24
Bydliště: bratislava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od smazko »

ja to mam v kasliku a ked potrebujem tak to len dam na palubovku nechcel som to tam mat stale potom to moc laka sa kuknut do auta co to tam je smradi fetacky to poznaju to je moj nazor :-)

Uživatelský avatar
Honza42
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko - Železné hory
Kontaktovat uživatele:

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Honza42 »

Jojo, tohle mám na palubce taky. V tom byla redukce na Siemens C35i, který jsem tehdy náhodou měl. Chodilo to perfektně, než mně kleknul telefon (ztlumilo to rádio, mluvilo to přes rádio a mikrofon je u sluneční clony). Teď mám Nokii, ale kupovat kvůli ní něco za 5.000 kč je dost mimo mísu. Hlavní nevýhodou BT je to, že se nedobíjí telefon. Ta stará redukce mechanická byla zlatá, protože jsem nacvakl telefon do držáku, (nikde se tudíž neválel, jak bývá u BT zvykem), aktivovalo se HF, venkovní anténa a zároveň se telefon nabíjel. Od té doby jsem tudíž prakticky nikdy nedobíjel telefon. Z tohoto pohledu je BT krok zpět.
Jel jsem na služebku s chlapem co má HF přes BT a ten říkal, že mu to v tomhle režimu vysaje baterky aniž by volal. Jestli je to pravda, je to úplně k ničemu.
Sharan 1,9 PD 96kW 2/2003

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

S nastupem BT se asi prestaly ty "mezikusy - adaptery" pro jednotlivy typy delat, jinak to fakt bylo zlate. Mam stejnou zkusenost.
Ted jsem si naopak sehnal telefon (bazarovy za par kacek) k jiz vlastnenemu adapteru a funguje to suprove.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od abeljozef »

Ja mam BT sadu a neni s nou problem ani s rychlim vybyjanim baterie na MT. Takisto som ju zapojil cez Phone line in takze tiez ide cez radio v ratane regulacie hlasitosti. Samo ze nenabija baterie ale na druhu stranu vymena telefonu neznamena pomerne drahu vymenu adaptera.

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

Kdyby ti adaptery delali dal a dal se koupit za cca 1.000 Kc za kus pro novy model, pak by nebylo co resit. Jednou za cca 4-5 let bych jej koupil, kdyz menim telefon. :-)

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od abeljozef »

Hmm, tak mne telefon vydrzi tak 2 roky a je zodrany :mrgreen:

Uživatelský avatar
mirho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Považská Bystrica

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od mirho »

mám otázku,v sharane r.v.99 mám ten kábel od strešnej antény pod sedadlom vodiča,a mám tam BLAUPUNKT RTM 128.
Dajú sa tieto dve veci skombinovať,aby spolupracovali? neviete niekto? Dík.

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Marek77 »

Já mám originál HF sadu z výroby. Je to komplet zabudované v autě (interface, česky řídicí jednotka HF, je pod odkládací poličkou na středovém panelu), malá anténka na levém výklopném skle, HF repro a adaptér na mobil včetně originál držáku (vedle autorádia). Před měsícem jsem to z auta vyrval a v případě zájmu mohu prodat (vše údajně plně funkční a demontované citlivě).

Uživatelský avatar
jeff78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 02.01.2010 16:19

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od jeff78 »

Ja jsem na to taky koukal a chtel jsem se zeptast jestli by slo z toho vytahnout napajeni pro dobijeni a ze bych tam dal nejaky univerzalni drzak a telefon s blouetootu. Jde mi jednom o to nekde sehnat ten konektor. Nevite nekdo o nejakem??

Diky moc za odpovedi a zatim ahoj.
VW Sharan 1,9 TDI 85KW AUY, tiptronic 5kv. 2005 HEX CAN VAGCOM 10.6.5

Uživatelský avatar
Rous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 28.01.2011 06:40

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Rous »

Tak jsem držák na mobil předělal na držák na navigaci, kterou z 90% používám jako transmiter. Pohodlný, lehce ovladatelný, hned po ruce a za pár kaček :D
Gaston 013.jpg
Přílohy
Gaston 007.jpg
Gaston 005.jpg
Gaston 020.jpg

Uživatelský avatar
jeff78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 02.01.2010 16:19

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od jeff78 »

nemel by nekdo adapter na nokii 6230i?? Diky moc
VW Sharan 1,9 TDI 85KW AUY, tiptronic 5kv. 2005 HEX CAN VAGCOM 10.6.5

Uživatelský avatar
Yon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 07.06.2010 15:17
Bydliště: mezi Prahou a Kolínem

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Yon »

Jestli tomu dobre rozumim, tak pokud mam original pripravu pro telefon, vc. RJ pod sedackou ridice, tak bych mohl pouzit bud 3C0 051 435 TA a nebo 3C0 051 435 PA. Je tomu tak? Mam Sharan II, rv.2001.
Přílohy
3C0 051 435 PA
3C0 051 435 PA
3C0 051 435 TA
3C0 051 435 TA

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“