Přihřívač - nezávislé topení

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

takže si myslím že takhle to bude nejlepší jak se tu popsáno od Vikiho , kdo je detailista dokoupí si jen ten černý ovladač s logem prý jede i na tuhle krabičku , na Allegro sem viděl tuhle sadu nerozbalenou v krabici za 5000 kč , ale byla hned pryč .

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

viki koukni se co máš napsáno za udaje v téhle tabulce když otevřeš řidičové dveře tak je to na sloupku
Přílohy
06102009896.jpg

Viki76
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.08.2009 20:29

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Viki76 »

Mám tam skoro to samé.
_MG_2359.JPG

Martin Krub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.08.2008 12:47

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Martin Krub »

Čau
Mám problém s nez.topením.Mám tu sadu od Webasta a loni fungovala bezchybně.
Tet když to zapnu vše naskočí jak má,ale po minutě přestane z pod auta jít kouř a
auto ani voda se neohřeje.Když nastartuju motor a jedu tak se ohřeje po 4 km normalně
na 90 a přihřívač fungeje jak má.Nevíte nekdo jak to zkontrolovat nebo zjistit
závadu na VAG?Kámoš by mi ho pučil.
Dík za rady. Martin

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od koto99 »

pozri poistku na obehovom čerpadle.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Martin Krub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.08.2008 12:47

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Martin Krub »

Čus
Pojistka je v poho.Zajimalo by me jak zjistit jestli obehove čerpadlo funguje,
a nemuset ho vyndavat.Dík za rady.

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od koto99 »

Takže už mám namontovanú rozširovaciu sadu na kúrenie, len zistili zadreté obehové čerpadlo, tak ho museli vymeniť (115 EUR + 20 EUR montáž). Mám tam T91, funguje to perfektne. Ešte mi tam šupli oneskorovacie relé, ktoré zapne ventiláciu v aute až za 7 minút po spustení Webasta (kvôli šetreniu batérie a aby zbytočne nefúkalo ešte studený vzduch).
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

michapl1980
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.11.2010 21:55

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od michapl1980 »

Kolik tě to stálo,myslim jen ta T91,bylo nutný k tomu dokupovat kabeláž?

Uživatelský avatar
dj1111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.12.2010 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od dj1111 »

Kluci jak jste daleko s tím připojením T91, chtěl bych to taky domontovat na WebastoThermo C, koupil jsem příj. jednotku s tím origoš DO s logem VW.K jednotce jsem dostal i kousek káblu s konektorem ( Pin 1 +12 V, Pin 2 - digit. výstup, Pin 3 analog výstup, Pin 6 - 12 V) Jde mi o to jak se připojit přes tento kábel na říd. jednotku topení. Jestli digitáů vystup, nebo analog a na jaký konektor? Poradíte?
Touareg 3,0 TDI 2008

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

dj1111 píše:Kluci jak jste daleko s tím připojením T91, chtěl bych to taky domontovat na WebastoThermo C, koupil jsem příj. jednotku s tím origoš DO s logem VW.K jednotce jsem dostal i kousek káblu s konektorem ( Pin 1 +12 V, Pin 2 - digit. výstup, Pin 3 analog výstup, Pin 6 - 12 V) Jde mi o to jak se připojit přes tento kábel na říd. jednotku topení. Jestli digitáů vystup, nebo analog a na jaký konektor? Poradíte?
někde toho jsou popsány stránky a vesměs je to takřka nemožné domontovat a asi i finančně , T91 musíš koupit origo webasto a ne origo vw.

Uživatelský avatar
dj1111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.12.2010 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od dj1111 »

LuboR5 píše:
dj1111 píše:Kluci jak jste daleko s tím připojením T91, chtěl bych to taky domontovat na WebastoThermo C, koupil jsem příj. jednotku s tím origoš DO s logem VW.K jednotce jsem dostal i kousek káblu s konektorem ( Pin 1 +12 V, Pin 2 - digit. výstup, Pin 3 analog výstup, Pin 6 - 12 V) Jde mi o to jak se připojit přes tento kábel na říd. jednotku topení. Jestli digitáů vystup, nebo analog a na jaký konektor? Poradíte?
někde toho jsou popsány stránky a vesměs je to takřka nemožné domontovat a asi i finančně , T91 musíš koupit origo webasto a ne origo vw.

V sobotu se do toho dám a musí to fungovat ! :wink:
Touareg 3,0 TDI 2008

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Radek2311 »

dj1111 píše:
LuboR5 píše:někde toho jsou popsány stránky a vesměs je to takřka nemožné domontovat a asi i finančně , T91 musíš koupit origo webasto a ne origo vw.

V sobotu se do toho dám a musí to fungovat ! :wink:
Tak to ti držim palce i na nohou origo sada ne ne :gey:
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Alex_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.11.2007 18:12
Bydliště: Železná Ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Alex_CZ »

dj1111 píše:Kluci jak jste daleko s tím připojením T91, chtěl bych to taky domontovat na WebastoThermo C, koupil jsem příj. jednotku s tím origoš DO s logem VW.K jednotce jsem dostal i kousek káblu s konektorem ( Pin 1 +12 V, Pin 2 - digit. výstup, Pin 3 analog výstup, Pin 6 - 12 V) Jde mi o to jak se připojit přes tento kábel na říd. jednotku topení. Jestli digitáů vystup, nebo analog a na jaký konektor? Poradíte?

V Touaregu funguje pouze origo dálka Webasto,ty koncernové nefungují.Po dlouhém bádání s připojením, jsem zprovoznil i Hi-Class ovladač T100 HTM a funguje bezchybně.Kdyby někdo chtěl rád namontuji....

Uživatelský avatar
carel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od carel »

Zdar, mám řešení ovládání Webasta pro Turky přes GSM, funguje to na provolání zadarmo ,
čas je 2 až 250 minut , aktuální cena je 4.800,-
Pokud bychtěl někdo montáž známej to v Praze rád namontuje.

vavra.sv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 19:52

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od vavra.sv »

zdravim, koupil jsem si touarega 5ti litr a nevím jak zjistit jestli mám nezavisle topeni nebo ne. Když jsem zmačkl to tlačitko res a teplotunastavil na max tak jsem slišel v kufru nějake bublani, tak jsem to vypl. a až včera jsem si všiml že v kufru vedle baterky mam nějaký střibrny valec ale nevim co to je? tak nevim. diky za pomoc

Odpovědět

Zpět na „Touareg“