cukání auta

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání auta

Příspěvek od HAD2 »

Ještě jedna prosba. Nemá někdo rozměry toho zaslepovátka? Aspoň rozteč šroubů. Našel jsem tu jen rozměry na dýzla.
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: cukání auta

Příspěvek od bifur »

Sundaj to dole, okresli si prirubu z tej trubky a mas to vybavene. Robota vseho vsudy 30 min a to poriadne prehanam.. Na benzine to malo kto zaslepoval, neviem ci niekto bude mat rozmery..

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání auta

Příspěvek od falko1983 »

bifur píše:Sundaj to dole, okresli si prirubu z tej trubky a mas to vybavene. Robota vseho vsudy 30 min a to poriadne prehanam.. Na benzine to malo kto zaslepoval, neviem ci niekto bude mat rozmery..
Přesně tak sundej obkresli a vystřihni s klingeritu nebo podobného žáruvzdorného materiálu máš to jako těsnění+ záslepku :wink:
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání auta

Příspěvek od HAD2 »

No jo hoši, tak jste mě ukecali. Chtěl jsem mít napřed záslepku a pak teprve to kuchat, bo co neni sto pro, to mě vždycky skolí :-) Až se za týden vrátím z Ruska, vlítnu na to a nechám Bóru volně dýchat. Svoboda pro Bory...
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: cukání auta

Příspěvek od bifur »

Potom napis dojmy ked to zaslepis. Som zvedavy ci to pocitis.

Davulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.10.2009 12:31

Re: cukání auta

Příspěvek od Davulus »

já mám zkušenost s cukáním auta pouze při špatném snímači otáček klikovky!

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání auta

Příspěvek od falko1983 »

bifur píše:Potom napis dojmy ked to zaslepis. Som zvedavy ci to pocitis.
Na výkonu nic nepoznáš jestli myslíš tohle,ale může tě těšit čistota klapky a sání a že dáváš svýmu autu jen čistej vzdoušek.
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: cukání auta

Příspěvek od bifur »

Skor som myslel ci sa motor nejak skludni. Ja som nevidel absolutne ziadny rozdiel medzi zaslepenym egr a funkcnym..

pinda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 26.07.2008 22:34
Bydliště: Sokolov

Re: cukání auta

Příspěvek od pinda »

Já teda když měl zaslepený EGR poznal rozdíl, v nízkých otáčkách (1800 - 3000ot) šel ten motor mnohem plynuleji a řekl bych mnohem ochotněji za plynem než-li když EGR nebyl zaslepenej.

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Re: cukání auta

Příspěvek od Dandi »

mám podobnej problém s cukáním, ale nezáleží to na otáčkách ani teplotě motoru a hází mi to chybu snímače otáček, ale nejsem si tím úplně jistej, že by to mělo být právě tím. Přece jenom to nejni nejlevnější záležitost....
TodayTomorrowLexus

Davulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.10.2009 12:31

Re: cukání auta

Příspěvek od Davulus »

Dandi píše:mám podobnej problém s cukáním, ale nezáleží to na otáčkách ani teplotě motoru a hází mi to chybu snímače otáček, ale nejsem si tím úplně jistej, že by to mělo být právě tím. Přece jenom to nejni nejlevnější záležitost....
bude to on!

pinda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 26.07.2008 22:34
Bydliště: Sokolov

Re: cukání auta

Příspěvek od pinda »

Tak vám povím to že jsem dal záslepku s dírou 5mm, auto nepoškubává a dokonce když jedu a pustím plyn tak žádné škubnutí, vše perfektní až na to že dnes se mi rozsvítila kontrolka a na vagu to psalo malý průtok přes EGR, nebo něco v tom smyslu, ale asi to tak nechám i za cenu svítící kontrolky, protože požitek z jízdy v nížších otáčkách fakt za to stojí.

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání auta

Příspěvek od falko1983 »

pinda píše:Tak vám povím to že jsem dal záslepku s dírou 5mm, auto nepoškubává a dokonce když jedu a pustím plyn tak žádné škubnutí, vše perfektní až na to že dnes se mi rozsvítila kontrolka a na vagu to psalo malý průtok přes EGR, nebo něco v tom smyslu, ale asi to tak nechám i za cenu svítící kontrolky, protože požitek z jízdy v nížších otáčkách fakt za to stojí.
A kde jsi zaslepil?Já jí mám hned u klapky motor ATN výroba 00 a nic nesvítí na Vagu 0 chyb taky jsem s tim zaslepenim spokojenej je to nesmysl vracet spaliny zpět do sání. :wink:
VW GIV 1.6 16V

pinda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 26.07.2008 22:34
Bydliště: Sokolov

Re: cukání auta

Příspěvek od pinda »

Zaslepil jsem ho za EGR, já mám AUS 2002 - máš také 2 lambda sondy, před i za katíkem?Hele co se může stát když bude svítit ta kontrolka, auto jede daleko líp než s EGR, když tak ho zprovozním jen před emisema a STK a jinak ho nechám vyřazenej, asi tam vrátím origoš těsnění a jen vypnu konektor a bude to.

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání auta

Příspěvek od HAD2 »

Když vypneš konektor, jednotka to pozná a nahlásí chybu
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“