spodní plastový kryt pod motor -vanu

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od jery »

už sem to vobjednal tady
http://www.agauto.sk/cz/detail/kryt-mot ... ml#galerie" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od Rom@n »

Dnes jsem nato taky koukal a přemýšlel že ho objednám za tu cenu to je supr, tak až ti dorazí napiš jak jsi spokojenej.
Obrázek

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od jery »

Rom@n píše:Dnes jsem nato taky koukal a přemýšlel že ho objednám za tu cenu to je supr, tak až ti dorazí napiš jak jsi spokojenej.
ja jsem se radil s jednim klučinou z passat sekce a řikal dobrý,takže to risknu .

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od Rom@n »

jery píše:
Rom@n píše:Dnes jsem nato taky koukal a přemýšlel že ho objednám za tu cenu to je supr, tak až ti dorazí napiš jak jsi spokojenej.
ja jsem se radil s jednim klučinou z passat sekce a řikal dobrý,takže to risknu .
Já to asi objednám taky protože za ty prachy to jinde neseženeš. Tak se necháme překvapit co přijde.
Obrázek

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od dakty »

Doporučuju jedině plech pod motor, plasty jsou na dvě věci :-)
Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition... poježděníčko na půl roku :)

bawor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2008 07:11
Bydliště: Čestice

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od bawor »

jery píše:už sem to vobjednal tady
http://www.agauto.sk/cz/detail/kryt-mot ... ml#galerie" onclick="window.open(this.href);return false;
Až ten plast rozlámeš plech je stále skladem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=53833" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od Rom@n »

bawor píše:
jery píše:už sem to vobjednal tady
http://www.agauto.sk/cz/detail/kryt-mot ... ml#galerie" onclick="window.open(this.href);return false;
Až ten plast rozlámeš plech je stále skladem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=53833" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale když tam dám tenhle plech tak musim koupit stejně ty boční kryty nebo ne?
Obrázek

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od g*o*l*f* »

ono se to fakt dělá i v plastu celé, jo 8O ?

Jery: ty máš ale stejný podvozek jako já, ne? Tedy H&R sport (55/40). Já kdybych tam dal ten plast, tak už ho mám dávno rozflákanej na kousíčky, fakt se ten plech u tohoto podvozku hodí. koukal jsem, podle odřeného plechu, že už bych byl dávno i bez vany. Takže plech od bawora můžu jen doporučit, vydrží to opravdu všechno. Bez toho plechu bych měl opravdu strach jezdit, jak jsem zjistil, jak moc je to nízko a naše silnice skrývají záludné kopečky, které nejsou ani vidět :-)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od vtuni »

no ale nekažme tady bludy...bud objektivní..ten plech je cca o 2,5cm pod vanou..je tam hluchej prostor kterej ti právě o ty 2,5cm snižuje světlou výšku auta...což má ale za následek, že plechem škrtneš nebo praštíš i tam kde by jsi bez plechu normálně projel..samozřejmě pokud to dostane fakt pořádnou ranu která by šla až na vanu tak tam poškození motoru rozhodně hrozí...a tam ten plech rozhodně pomůže... ale tvrzení že co rana do plechu to by byla rana do olejové vany je blbost
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od g*o*l*f* »

jasan, to jo, to máš pravdu, ikdyž jsem koukal, že výfukové potrubí je od plechu opravdu jen chlup. Ale jak říkám, už to párkrát dostalo pěknou šlupku, i jsem parkrát klouzal po plechu dolů, kdyby tam plech nebyl, auto jde ještě níž a tedy uvedu slovo možná bych klouzal po vaně :-). Každopádně je plech dodřenej fest a sem tam malinká promáčklinka, když to dostalo pořádnou ránu, tak by určitě jeden z těch všech šrámů motoru patřil....tedy možná ;-). Zkoušet bych to ale nechtěl :-). Ovšem kdybch tam dal ten plast pod celý motor, který je taky níž, tak už je na mraky :-)

bawor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2008 07:11
Bydliště: Čestice

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od bawor »

Rom@n píše:
bawor píše: Až ten plast rozlámeš plech je stále skladem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=53833" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale když tam dám tenhle plech tak musim koupit stejně ty boční kryty nebo ne?
Plech jde namontovat i bez bočních plastů hodně lidí to tak má

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od vtuni »

jo jenže ten plech vesměs dostane ranu právě na to nejnižší místo kde je zalomenej vepředu... u výfukovýho potrubí teda nemám ani škrábanec.. v každým případě ten můj už dostal taky pár pořádnejch ran... dokonce jsem jednou s ním rozmašíroval v kilču dlažební kostku. :cry: ... ale nemůžu objektivně říct jestli by se bez plechu pod to auto vešla...a přejel bych ji bez škrtnutí... nebo by mi rozmašírovala vanu na kaši... takhle to schytal plech ..ale fakt pekelně...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od jery »

g*o*l*f* píše:ono se to fakt dělá i v plastu celé, jo 8O ?

Jery: ty máš ale stejný podvozek jako já, ne? Tedy H&R sport (55/40). Já kdybych tam dal ten plast, tak už ho mám dávno rozflákanej na kousíčky, fakt se ten plech u tohoto podvozku hodí. koukal jsem, podle odřeného plechu, že už bych byl dávno i bez vany. Takže plech od bawora můžu jen doporučit, vydrží to opravdu všechno. Bez toho plechu bych měl opravdu strach jezdit, jak jsem zjistil, jak moc je to nízko a naše silnice skrývají záludné kopečky, které nejsou ani vidět :-)
g*o*l*f : mám stejnej podvozek jako ty a plech jsem tam měl,tam měl opodstantění (drbal jsem s ním pěkně o zem. ale jak říkal vtuni, plech to ještě o pár cm sníží,momentálně jezdím bez plechu a ještě jsem neškrt.
jinak dávám zpět sériový podvozek ,kvůli jízdám na chatu a dám tam radši plasťák,ten kovovej je těžší a níž.

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od g*o*l*f* »

vtuni: ale zjišťovat by jsi to nechtěl, ne? :-) Radši šktám plechem, kterýmu to nevadí, ať je dodřenej jak chce, než abych prorazil vanu a pak se mlátil do hlavy. Fakt kolikrát když jedu po cestě mimo silnici a nedá se jet jinak, musím jet v kolejích a plechem jsem prostě opřen o zem, kdyby tam nebyl, tak jde auto podle mého dolů a ty zvuky by se mi moc nelíbily. Občas kolikrát potkám v trávě šutr a to jsou taky pekelné zvuky. myslím, že na proražení vany stačí opravdu málo, nemusí to být zas až taková rána, ne? Nebo kolikrát musím přejet takový ten dlážděný usek, kde jsou ty kostky propadaný, všechny brzdím, jak jedu pomalu a kolikrát to dostane tak ohromnou šlupku, že se všichni na ulici otáčí :-D.


jery: Jj, tak pokud půjde zpět sériový podvozek, tak je plech asi zbytečností, se sériovým podvozkem jsem nikdy nikde problém neměl, protože je auto hodně vysoko, snad jediný čím jsem někde při najíždění lízl byl spodek nárazníku, ale to asi každý. Ale s tím mým podvozkem bych se fakt bál, taky jezdím k chalupě a tam je špatná cesta a při cestě domů máme taky pár horších úseků a opravdu ten plech dostává pořádné kapky. I při vjíždění na chodník(na parkování) u nás před pekárnou, tam rovně nejed nemůžu kvůli nárazníku, tak zešikma a vždy se trochu svezu po plechu, když se mnou jednou jela máti, tak si myslela, že jsme něco urazili :-D

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: spodní plastový kryt pod motor -vanu

Příspěvek od jery »

g*o*l*f* píše:vtuni: ale zjišťovat by jsi to nechtěl, ne? :-) Radši šktám plechem, kterýmu to nevadí, ať je dodřenej jak chce, než abych prorazil vanu a pak se mlátil do hlavy. Fakt kolikrát když jedu po cestě mimo silnici a nedá se jet jinak, musím jet v kolejích a plechem jsem prostě opřen o zem, kdyby tam nebyl, tak jde auto podle mého dolů a ty zvuky by se mi moc nelíbily. Občas kolikrát potkám v trávě šutr a to jsou taky pekelné zvuky. myslím, že na proražení vany stačí opravdu málo, nemusí to být zas až taková rána, ne? Nebo kolikrát musím přejet takový ten dlážděný usek, kde jsou ty kostky propadaný, všechny brzdím, jak jedu pomalu a kolikrát to dostane tak ohromnou šlupku, že se všichni na ulici otáčí :-D.


jery: Jj, tak pokud půjde zpět sériový podvozek, tak je plech asi zbytečností, se sériovým podvozkem jsem nikdy nikde problém neměl, protože je auto hodně vysoko, snad jediný čím jsem někde při najíždění lízl byl spodek nárazníku, ale to asi každý. Ale s tím mým podvozkem bych se fakt bál, taky jezdím k chalupě a tam je špatná cesta a při cestě domů máme taky pár horších úseků a opravdu ten plech dostává pořádné kapky. I při vjíždění na chodník(na parkování) u nás před pekárnou, tam rovně nejed nemůžu kvůli nárazníku, tak zešikma a vždy se trochu svezu po plechu, když se mnou jednou jela máti, tak si myslela, že jsme něco urazili :-D
g*o*l*f* : tak to je jasný když máš auto dole,plech je nutný zlo,taky jsem párkrát brousil,hlavně na kostkách

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“