Vrzání kloubů z ramen

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
milanB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 23.07.2009 23:22
Bydliště: Most

Vrzání kloubů z ramen

Příspěvek od milanB5 »

Ahoj lidi, mám strašnej problém. Dnes jsem měnil kola, za zimní a co se nestalo. Tím že jsem zvednul auto, se logicky svěsily ramena. Po víměně jsem se nestačil divit.při zatáčení to strašně vrže u spolujezdce, dalo by se to přirovnat k otevíraní dveří u staré Škodovky. Zkoumal jsem odkud by to mohlo být a vypadá to že z ramen ( viz. obrázek), měl jsem hlavu přímo u kola při zatáčení. Před tím to nedělalo, až teď co bylo auto zvedlé.Prosím o pomoc.moc, moc, moc, prosím.

Jinak ramena jsou staré cca. 10 000 km, a jsem ten tip řidiče co přez sebemenší hrbolek skoro zastaví, prostě nejsem dobytek, mám svoje auto rád
Přílohy
100_4344.JPG

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Vrzání kloubů z ramen

Příspěvek od živočich »

Tak to sleduj,nechcu strašit,ale to vrzání by mohl být začátek konce. Prostě to občas poslouchej při jízdě a jak uslyšíš rázy ze předu tak to bude jasný.
Zkus rukou jestli není vůle na zvedlém autě a nebo zajet na STK maj tam taků mašinku co tam najedeš přední nápravou a ona stým trochu zahejbe a pak se podle toho zařídíš.
10 000 km není moc,ale záleží co je tam zač.
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Uživatelský avatar
milanB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 23.07.2009 23:22
Bydliště: Most

Re: Vrzání kloubů z ramen

Příspěvek od milanB5 »

Značku také nevím ale jsou obědnávaný z Německa

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vrzání kloubů z ramen

Příspěvek od pepanos »

No jestli jsou to Hertzog(možná,že nějaký písmenko je trochu jinak),tak je to asi jasně v čudu.O tom se tady vyprávěj story.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Vrzání kloubů z ramen

Příspěvek od majkl1 »

Slovo Herzog tu neříkat ani potichu!!! :mad3:
Číňan s německým jménem (ověřeno). :roll:
Zkus tam injekcí fouknout trochu oleje - přestane to, ale stejně je to začátek konce. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
milanB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 23.07.2009 23:22
Bydliště: Most

Re: Vrzání kloubů z ramen

Příspěvek od milanB5 »

Tak to přestalo samo od sebe a jsou tam něco kolem dvou let a jsou to Febi, kupované v kelly. nakonec jsem to zjistil.

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Vrzání kloubů z ramen

Příspěvek od proche77 »

milanB5 píše:Tak to přestalo samo od sebe a jsou tam něco kolem dvou let a jsou to Febi, kupované v kelly. nakonec jsem to zjistil.
febiny by měly držet a nebo ti tam někde praskla ta gumka a dostal se tam bordel,no uvidiš,jak se to bude chovat,ale jak uslišiš při naklonu do zatačky takovy lupani,budou načaty

Uživatelský avatar
dvml
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 320
Registrován: 23.08.2009 23:35
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Vrzání kloubů z ramen

Příspěvek od dvml »

Když začne něco vrzat a znáš příčinu,tak to máš už z poloviny vyhráno ne?JEstli to nechceš hned měnit a uděláš to až při pravidelným servise,nebo too spojíš s něčím jiným,tak tam naškol malou mazničku a natlač tam vazelinu na kuláky.Přestane to vrzat a do výměny se to dá vydržet.Dělám to tak a žiju.
Když nemyslíš,zaplatíš
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“