UKRADENO SCIROCCO

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
deywis
Pilot
Pilot
Příspěvky: 886
Registrován: 12.05.2008 23:53
Bydliště: vyškov

UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od deywis »

pánové a dámy z rodiny vw, dnes sem u nás na foru narazil na tuhle zprávu:
Zdravim, potrebuji pomoc, clovek ktereho vidite na fotce, mi dnes rano 8.11. ukradl VW SCIROCCO. stalo se tak v sest rano a v 6:48 tahkoval ve Dvore Kralove benzin a odjel smer Trutnov. prosim o pomoc pri hledani teto osoby nebo auta. informace vedouci k nalezeni nebo dopadedeni odmenim. ineormace volejte na nize uvedene tel. cislo 774 225 588 nebo na policii. dik moc Svoboda.

dle fotek je to auto nepřehlédnutelný, jedná se o zender bodykit, ten borec k tomu měl i veškerou dokumentaci. motor v tom byl DX, údajně naladěnej na 140kobyl. dávám to sem aby o tom vědělo co nejvíc lidí a pomohli bysme mu to najít, kdyby náhodou někdo to auto spatřil.
Přílohy
3307478_1.jpg
3307478_2.jpg
3307478_3.jpg
Koupim zachovalé přední sedačky do pola 86C/ golfa2, neprodřené a neprosezené, ideálně origo polosporty/ anatomy.

madaro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 08.11.2009 23:40
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Ahoj Deywisi,mocmoc děkujem za pomoc doufám že ho najdem :cry: Martina

Uživatelský avatar
deywis
Pilot
Pilot
Příspěvky: 886
Registrován: 12.05.2008 23:53
Bydliště: vyškov

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od deywis »

madaro píše:Ahoj Deywisi,mocmoc děkujem za pomoc doufám že ho najdem :cry: Martina
jednou já vám, podruhý vy mně :wink:
Koupim zachovalé přední sedačky do pola 86C/ golfa2, neprodřené a neprosezené, ideálně origo polosporty/ anatomy.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Praha pokrytá.. Sleduju všude! Hodně štěstí.. Kéž by toho zmrda dali do televize. To by ho určitě někdo poznal..

Uživatelský avatar
Kloggie
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 12.04.2008 11:46
Bydliště: Praha 6 - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od Kloggie »

Tak zkuste zavolat TV Noha, pamatuju si, že tam kdysi bylo jak ukradli skupině MaxiPervers skákacího Golfa a našel se. Tohle je taky rarita a i naprostej anti auto talent pozná, že to je právě vono to s těma závodníma blatníkama.
Jinak Prahu taky sleduju.
reklamní a jiné polepy na zakázku
potisk triček, něco málo triček na ukázku:
http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6197401

madaro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 08.11.2009 23:40
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Ahojky,to jsme zkoušeli a neni to dost zajímavý :( Ale jste moc hodný,dík za ochotu :)
Celou neděli jsem projezdila vesnici po vesnici s obrázkem auta a upřímně ochota některých lidí byla taková,že by člověk brečel!ale pár lidiček z okolí si to stáhlo do mobilu že dají kdyžtak vědět,kdyby něco.Nejvíc mně mrzelo,že policajty jsme volali asi v půl osmý,k nám dorazili asi až za tři hodiny že toho mají moc a ten záznam z pumpy jsem taky zjistila sama,pán byl teda maximálně vstřícný a auto si i pamatoval.Tak znova na policajty že tam je krypl na záznamu ať si to jedou stáhnout,no prostě akce na h... a k výslechu jsem šla až pomalu ve čtyři odpoledne,protože zloději měli v něděli nejvíc práce a policajti to nestíhali...nikoho neurážim, jenom když se to tak se to.Ale už to řeší kriminálka a snažej se tak snad to vyjde.

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od FError »

Dal jsem tohle upozornění i na http://passat-oldies.cz/?f=4&c=1&&th=3&ts=1&t=5662" onclick="window.open(this.href);return false; -> držím palce, aby se auto brzy našlo a to pokud možno v pořádku
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
Kloggie
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 12.04.2008 11:46
Bydliště: Praha 6 - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od Kloggie »

Ještě mě napadlo - určitě vás to napadlo taky - zjistit kolik natankoval, takhle poladěný auto musí papat, takže spočítat prům spotřebu, kolik tam bylo + kolik natankoval a odhadnout max. dojezd a tam pátrat. Vzhledem k tomu že jel směr Trutnov, tak nepojede na jih, tak bych hledal v nějakým výseku kružnice dojezdu. Vyvěsil plakátky a on sě někdo ozve.
reklamní a jiné polepy na zakázku
potisk triček, něco málo triček na ukázku:
http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6197401

Pajiki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 29.11.2007 13:57
Bydliště: šiškof

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od Pajiki »

nalezl jsem ho, tel se to řeší :lol:
SAGvan

Uživatelský avatar
Kloggie
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 12.04.2008 11:46
Bydliště: Praha 6 - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od Kloggie »

No tak to gratuluju!!! A kde bylo? A jak jste ho našli? Povídej, tohle se moc často nestává.
reklamní a jiné polepy na zakázku
potisk triček, něco málo triček na ukázku:
http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6197401

madaro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 08.11.2009 23:40
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Ahoj človíčku nálezce :lol: Už jsem to sem nacpala,ani nevíš jak moc jsi nám pomohl :lol: S Vlastíkem na sebe tel. máte tak víc se domluvíte :lol:Díky strašně moc
Šíro bylo na Čerňáku v Praze,předběžně nevíme moc, co na něm chybí a v jakym je stavu ,jenom kola jsou v háji....
Ale chápete to co to je za debila ukrást auto a jezdit po Proseku a čerňáku?Mám tak hroznou radost,že jsem splašila i našeho leguána co jsem tu nacvičovala :lol:

Pajiki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 29.11.2007 13:57
Bydliště: šiškof

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od Pajiki »

no žádnej velkej příběh to není..... včera jsem na něj zrovna koukal na foru a dneska cestou z Černýho Mostu na Vysočany jsem ho viděl zaparkovaný v jedný zkratce kudy jezdím..... v Práci jsem hledal číslo a volal.... vím že je bez těch kol no :cry:
SAGvan

madaro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 08.11.2009 23:40
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Panebože to neřeš,to se nedá popsat ten pocit :lol: Každopádně ten hon co jsme vyvolali,tak se trochu divím že se našlo a celý snad.Doufám že je chytěj,protože by mně zajímalo proč to krad, a teď přemýšlím to je takovej idiot,to mu to nedošlo že s tím nemůže jentak jezdit?!no nápadnější auto asi "ukrást" fakt nemohl :lol:

Uživatelský avatar
Lefi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od Lefi »

Pajiki: dvě hodky na to jsem volal já,než jsem si všiml na TF,že už jsi ho našel ty :D
V Praze se takove auto neztratí prostě :D

madaro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 08.11.2009 23:40
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: UKRADENO SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Jste prostě kluci zlatý,fakt opravdu moc děkujem :lol: .Zítra dáme vědět co nám zněj zbylo....

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“