číslo podvozku GIV....kde najdu?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
DandyCZ
Závodník
Závodník
Příspěvky: 594
Registrován: 21.04.2009 08:56
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

číslo podvozku GIV....kde najdu?

Příspěvek od DandyCZ »

Zdar Clubáci.
Neví někdo z vás kde najdu číslo podvozku na autě? Nevím jestli se to tu už někde neřešilo...ale nenašel jsem :)

Potřebuju vyměnit táhla řízení včetně čepů a jsou dva typy, delší a kratší.....použití je podle čísla podvozku, který v TP buď nemám nebo nevím kde ho tam hledat páč v kolonce podvozek nemám žádný údaje....tak snad z auta to půjde zjistit, ale kde tam hledat?....
Chtěl bych totiž ty táhla a čepy koupit a pak jen vyměnit a jít na GEOMETRII, ale abych měl ty správný, vyndávat je a letět s nima do autodílů je zbytečně složitý, radši bych přehodil kus za kus rovnou.
Nebo podle něčeho jednoduše poznám jaký táhla tam mám?....

Jedná se o VW GOLF IV 1.6 16V 77kw, rok výroby 2000 (měsíc v TP taky nemám) kód motoru je AUS

Nebo dá se to i nějak dekódovat z VINka?


Dík za rady a tipy

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: číslo podvozku GIV....kde najdu?

Příspěvek od JayZee »

VIN=cislo podvozku
nebo ne?Mas len cislo motora a VIN...pokial viem.
JaY

Uživatelský avatar
DandyCZ
Závodník
Závodník
Příspěvky: 594
Registrován: 21.04.2009 08:56
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: číslo podvozku GIV....kde najdu?

Příspěvek od DandyCZ »

vnejsi zavit (mm):M 12 x 1,5 mm / montovací strana:pravá přední náprava / pozadovany pocet kusu:1 / rok výroby:199801 / do čísla karoserie:1J-WP 050 832 / do čísla karoserie:1J-WD 039 150 / do čísla karoserie:1J-WB 027 484 / do čísla karoserie:1J-WW 062 359 /

druha varianta:
vnejsi zavit (mm):M 12 x 1,5 mm / montovací strana:pravá přední náprava / pozadovany pocet kusu:1 / cislo podvozku:1J-WP050 832 / cislo podvozku:1J-WD039 150 / cislo podvozku:1J-WB027 484 / cislo podvozku:1J-WW062 359 /

takovy je popis u těch dílů......podobnost s VIN kodem auta jsem v tech definicich cesel karoserie v popisu nenasel...nebo mi to nedochází :) nevim....

tady je odkaz...pokud půjde otevřít...
http://www.elitecat.cz/ArticleSelection.aspx?B=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Dalik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 07.11.2009 18:22
Bydliště: Brno

Re: číslo podvozku GIV....kde najdu?

Příspěvek od Dalik »

Zdarec,mám takovej dotaz. Chci si vyměnit palivový filtr, ale když zadám typ auta, motoru atd..na internet, tak vždycky končím na tom, že to po mě chce číslo podvozku. Jenže já nevím kde ho hledat, tak prosím pomozte.Dííííííííííííííííík.
Touran 1,9 TDI 77Kw, r.v.2006.


Toto mě to napsalo a já nevím co s tím

od č.podvozku 1T_6_045001
do č.podvozku 1T_6_04500
Našel jsemtady v diskusi info že je to ve VINu, ale asi to neumím přečíst

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“