zámek

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
petrik10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 03.10.2009 19:04

zámek

Příspěvek od petrik10 »

poradte mám golf IV nejdou mi odemykat dveře přední klíčem jenom dálkáčem je to vložkou nebo celým zámkem nebo čím ?díky

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: zámek

Příspěvek od dream7000 »

to si štastný človek ja mam G 6 nemá ani jeden zamok na dverách......jedine diaľka...aha teraz som si všimol že si to tu trafil len tak z brucha a ty máš G4.....

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Re: zámek

Příspěvek od -Jouda- »

Myslim, ze snad u G6 pod tou krytkou u kliky zamek je ne?

Uživatelský avatar
Sonyy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.10.2009 19:52
Bydliště: Prague

Re: zámek

Příspěvek od Sonyy »

Zda se mi to, nebo cim dal vice lidem se zhorsuje zrak, uz druhy prispevek ktery nepatri do Golf VI ?
Vw Golf VI TSI 90kw

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek

Příspěvek od caravelle »

Ak ide o G VI (G 6)... tak pod krytkami klucky su standardne zamky... je to aj v navode... zo spodnej strany tej krytky je strbina (vo velkosti klucu) a teda pomocou klucu mozes krytku dat dole... a pod nou je obyc. zamok, ktory otvoris klucom... napr. v pripade, ze blbne dialkove a pod... ;)

a ak ide o G IV (G 4)... tak zamky standardne na G 4 su... ale napr. aj ja som mal na G 4 zamok zhodeny a nahradeny kovovou zaslepkou.. v takom pripade neslo auto otvorit inak ako dialkovym... (ak neratam moznost zamku na kufri)...
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek

Příspěvek od skuci »

caravelle píše:Ak ide o G VI (G 6)... tak pod krytkami klucky su standardne zamky... je to aj v navode... zo spodnej strany tej krytky je strbina (vo velkosti klucu) a teda pomocou klucu mozes krytku dat dole... a pod nou je obyc. zamok, ktory otvoris klucom... napr. v pripade, ze blbne dialkove a pod... ;)

a ak ide o G IV (G 4)... tak zamky standardne na G 4 su... ale napr. aj ja som mal na G 4 zamok zhodeny a nahradeny kovovou zaslepkou.. v takom pripade neslo auto otvorit inak ako dialkovym... (ak neratam moznost zamku na kufri)...
mno ale je sranda, když to odemkneš, ale máš seplej alarm :D.:D.:D to ti to potom piští na celou ulici aniž bys chtěl
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“