MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od SupermanXXX »

dakty píše:
SupermanXXX píše:tak jsem je dal do O1 r.v.10/2000 a neukazuje to dveře to bych přežil ale ono to ani nepípá když zapomenu zhasnout hlavní světla! neví někdo jak to tam dodělat?
a překontroloval jsi zapojení kablíků? Má Golf a Oc1 stejné zapojení nebo rozdílné?
golf a kokta to bude asi stejný, uvidim rozhodl jsem se že se tomu kouknu pořádně na zoubek a rozchodim tak to ukazování dveří i kufru a haupny tak asi o víkendu vám dám vědět jak jsem dopad. zatim jsem si to jen nakreslil jak by to mělo teoreticky bejt :mrgreen:
Přílohy
OI maxidot zobrazení dveří.jpg

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od motorpower »

Dusanbe píše:Zdravím vás chlapcí. Něco jsem z tohoto tématu pochopil a klobouk dolů těm, co dokážou takovýhle úpravy a kombinace různých budíků. Mám polodot a budíky 1J0 920 825C, maxidot by se mě líbil, ale výměna celých budíků mě přijde zbytečná, origo rádio stejně nemám, tak bych si moc nepomohl. Ale hodne se mi líbí ty stříbrné obroučky, ručičky a ta folie, která má stříbrné kraje u budíků. Dá se toto někde sehnat? Viz foto. Předem díky a omlouvám se, jestli se to tu už někde řešilo.
Nové maxidoty ti z nich za 5400,- udělám, a to s originál sw VW a né škodováckým, takže rychlost je správně zobrazována a nepotřebuješ nechávat folie z Octavie. Pochopitelně je cena včetně přizpůsobení do auta.. :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od GolfinoIV »

dakty píše:
SupermanXXX píše:tak jsem je dal do O1 r.v.10/2000 a neukazuje to dveře to bych přežil ale ono to ani nepípá když zapomenu zhasnout hlavní světla! neví někdo jak to tam dodělat?
a překontroloval jsi zapojení kablíků? Má Golf a Oc1 stejné zapojení nebo rozdílné?
v tomhle problem nebude delal sem to ted nedavno a slapalo. skus mi napsat cislo tech budiku a kodovani
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od Dusanbe »

Jasně, že nemůžu míchat jablka s hruškama, ale celé budíky, abych si z nich použil jen folii a ručičky, se mi kupovat nechce. S maxidotem bych si moc nepomohl. Da se ta folie, ručičky atd. sehnat jako samostatně?
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od motorpower »

Já blbě četl myslel jsem že máš ty na obrázku. I tak mám řešení.. Pošli tel. po SZ.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od SupermanXXX »

GolfinoIV píše:
dakty píše: a překontroloval jsi zapojení kablíků? Má Golf a Oc1 stejné zapojení nebo rozdílné?
v tomhle problem nebude delal sem to ted nedavno a slapalo. skus mi napsat cislo tech budiku a kodovani

ahoj číslo budíku je 1U0920841C u kodování mám na začátku 18ku (2 pásy + 16 dveře) , na kabeláži u budíků po otevžení dveří naskočí zem ale budík nic neukáže jakto???

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od Sarim »

Resim neco obdobneho a rad bych radu. Mam budiky do GIV 3G. a auto je r.v.2000, modelovy rok 2001 je to s motorem TDI AJM, mam uz i predelanou komfortni jednotku na 3G, ale motorovka je v aute 2G, jde mi ted o to jak to k sobe prizbusobit a ma kombik 2G taky PIN? Jestli ano, predava ho motorove jednotce? Myslim ze to predavani je az od 3G, ale nevim? Momentalne prave nevim pin toho puvodniho kombiku a nedari se mi ho vycist...

Da se kombik GIV 3G prizbusobit k motorovce 2G tak aby vse behalo jako na 3G...to znamena immo 3G?

Jaky je rozdil v motorove jednotce 2G a 3G? Kdyz vyctu data z m. jednotky 2G a nahraju je do novejsi jednotky, ktera uz behala drive na 3G bude po nahrani starych dat se chovat jako 3G?...to znamena predavani klicu mezi IMMO a motorovkou...bude jako u 3G? Pouzil jsem na vycteni dat VAGcommander a neco vycetl z motorovky, ale nevim presne jestli to staci...

Chci docilit aby v maxiku bylo otevreni dveri a dojezd a zaroven bezpecnejsi 3G komunikace...

diky za rady
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od GolfinoIV »

co se tyce dojezdu treba dohrat kdyz neni a pojede i kdyz mas rj motora 2.generace. Dvere bude ukazovat jedine kdyz to bude 3generace a bude prepojeny can rj komfortu s budikama.
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
catdavid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od catdavid »

GolfinoIV píše:co se tyce dojezdu treba dohrat kdyz neni a pojede i kdyz mas rj motora 2.generace. Dvere bude ukazovat jedine kdyz to bude 3generace a bude prepojeny can rj komfortu s budikama.
Asi myslel dojezd na nádrž a ta se mu zobrazovat bude!Pin původních budíku vyčte vagem a pin nových si musí nechat vyčíst u někoho,kdo to umí!Já mám ten samej motor a ten samej rok,jen budíky z OI immo3.
GII-PD 293ps/525Nm
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=161352" onclick="window.open(this.href);return false;
oprava podtlakovky:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=300098" onclick="window.open(this.href);return false;
Tel:603742155 email: cat.david@seznam.cz

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od Sarim »

catdavid píše:
GolfinoIV píše:co se tyce dojezdu treba dohrat kdyz neni a pojede i kdyz mas rj motora 2.generace. Dvere bude ukazovat jedine kdyz to bude 3generace a bude prepojeny can rj komfortu s budikama.
Asi myslel dojezd na nádrž a ta se mu zobrazovat bude!Pin původních budíku vyčte vagem a pin nových si musí nechat vyčíst u někoho,kdo to umí!Já mám ten samej motor a ten samej rok,jen budíky z OI immo3.

Ja bych rad docili plne funkci komunikaci jako u auta o rok novejsi...kdy uz byl IMMO 3G, tak me zajima jestli musim menit i ridici jednotku motoru...nebo ne?

A pin byl v kombiku i u 2G a predava si ho s motorovkou..pri priuceni?

diky vsem!
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

chiptuningdt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2009 08:51

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od chiptuningdt »

ahojte vie niekto poradiť ako zmeniť text STOP,CHL. KAPAL. a pod. na inú farbu napr.červenú alebo modrú
Přílohy
maxidot modrý.jpg

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od Sarim »

chiptuningdt píše:ahojte vie niekto poradiť ako zmeniť text STOP,CHL. KAPAL. a pod. na inú farbu napr.červenú alebo modrú
Das pod displej jine LEDky...jakou chces barvu, otazka je jak to bude s jasem...
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od GolfinoIV »

Sarim píše:
catdavid píše: Asi myslel dojezd na nádrž a ta se mu zobrazovat bude!Pin původních budíku vyčte vagem a pin nových si musí nechat vyčíst u někoho,kdo to umí!Já mám ten samej motor a ten samej rok,jen budíky z OI immo3.

Ja bych rad docili plne funkci komunikaci jako u auta o rok novejsi...kdy uz byl IMMO 3G, tak me zajima jestli musim menit i ridici jednotku motoru...nebo ne?

A pin byl v kombiku i u 2G a predava si ho s motorovkou..pri priuceni?

diky vsem!
na dvere treba komfortku a dverove jednotky a prepinovat konektor.
dojazd ti pojde aj na starej rj motora.
a jakou funkci to mas na mysli.
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

chiptuningdt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2009 08:51

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od chiptuningdt »

ja chcem zmenit farbu textu napr.na octávie je hnedá na golfe IV červená na maxdote ci je možné napr,na modrú alebo inú v dumpe

Uživatelský avatar
JOFO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina 22° 57' 5.27" S 43° 12' 37.16" W
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXIDOT z OI 3gen do GIV 2,5GEN.

Příspěvek od JOFO »

problem pri podsvieteni je , ze ten horny riadok tvoria dvojfarebne ledky , (u octy je to oranzovo cervena) ak to chces menit na npr. modre , musel by si zohnat bud dvojfarebne SMD (modro cervene) alebo teoreticky tam skusit "narvat" vedla seva dve SMD ale mensie napriklad 1206 , len som si nie celkom isty , ci LCD prepusti vsetky farby , na skoda fore sa riesilo ze maxik z octy neprepustil niektory odtien modrej , osobne som to este neskusal , takze na 100 percent to neviem , ale stalo by to za vyskusanie , modry maxik by sa mi celkom pacil , aj ked modra dost taha oci a pokial by sa to nedalo dobre regulovat pri dlhsej trase by to moholo byt neprijemne

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“