Demontaz stropnice+vymena anteny

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Funstorm
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havlíčkův Brod

Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od Funstorm »

zdravim mel bych takovej zaludnejsi dotaz...origo gamma me nic mo nechytala ale sem tam to slo...ale ted se to jeste zhorsilo tudiz bych to chtel vymenita za nejakej dlouhej bic :lol: aby to poradne hralo potrebuju vedet co vsechno a jak mam sundat nebo spis jen odehnout stropnici a hlavne jestli je u stavajici origo anteny klasickej konektor viz foto nebo jestli se to musi natahnout cely znova kvuli treba atypickymu vw konektoru ? diky moc za odpovedi
Přílohy
65110.jpg
65110.jpg (10.71 KiB) Zobrazeno 6203 x
Fully loaded 3BG Exclusive

Kubíny
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 08.03.2008 10:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od Kubíny »

Též by mě to zajímalo, nehraje mi vůbec. :(
Passat 3B Variant http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=106445" onclick="window.open(this.href);return false;

G1 cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=263162" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od fantomas.69 »

Co napájení antény??? Je funkční? Pokud totiž není napájen zesilovač antény, tak na to chytnete akorát svobodné romálsko.
Fantomas!

kalerabik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 13.09.2009 01:21

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od kalerabik »

Ani ja tam nemam zosilovac, mal som uz tri autoradia, to posledne mi chyta ako tak (ale romalsko sa mi este nepodarilo). :) nechapem, preco nemontuju do takychto aut takuto zakladnu vec. Neviete, ci (kde) sa to da kupit samostatne?

diky

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od wladi »

konektor co je an foto nevim ci zapasuje uplne presne. ale je to mozne. ja mam uz tretiu antenu a konecne to hra poriadne.
Ak mas kombik tak ti staci vytrhnut listu co je na okraji kufra. ta je nacvakana asi na 6tich somarinkach. Potom sa dostanes vpohode k antene. je tam tusim 24ka matica.
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od tycon87 »

Mám třetí auto od VW, ale ani jednou jsem nebyl s anténou spokojenej. To asi hodně odflákli v automobilce. :mrgreen:
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

Kubíny
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 08.03.2008 10:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od Kubíny »

fantomas.69 píše:Co napájení antény??? Je funkční? Pokud totiž není napájen zesilovač antény, tak na to chytnete akorát svobodné romálsko.
Asi jsem na to levej. Vůbec nevím, kde to napájení mám hledat. Z antény jdou dva káble, které jsou zapojené, ale nevím jestli správně a k čemu to vůbec vede. :?
Passat 3B Variant http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=106445" onclick="window.open(this.href);return false;

G1 cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=263162" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od fantomas.69 »

Takže pokud se podíváte na obrázek co je na vrchu, tak černý káblík (koaxiál) do autorádia a červený na +. Červený je totiž napájení zesilovače který je integrován v anténě. Což není nejlepší řešení, ale prostě se to tak dělá. Mnohem lepší je prut a zesilovač zvlášť. Pokud vám nemaká anténa tak napřed zjistím jestli je napájená - pozor, u lepších rádií je anténa napájena z rádia po zapnutí! Pak bych se mrkl na ukostření antény - nejčastější problém - přez rez to nemá kostru - (takové to kolečko s koaxem kterým se upevňuje anténa, na jedné straně pérovka a matka, na druhé ozubení přes které si anténa bere kostru ze střechy) no a na konec - sundám prut a očistím ocelákem šroubek. Pokud je zelený, tak to jde na prd. Když nepomůže nic z toho, tak vyškubni a dej novou anténu....
PS.: Na hodně nekvalitní fotce je můj anténní systém :lol:
Přílohy
neony bok.JPG
Fantomas!

Kubíny
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 08.03.2008 10:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od Kubíny »

koukal jsem na to a asi ji vyměním celou. Jen koukám, že ta anténa má nad tím závitem pro uchycení výlisek tvaru čtverce. Tak to budu muset sehnat zase origo, jelikož jiné antény mají jen závitovou tyčky. Doufám že jsem to napsal nějak srozumitelně. :mrgreen:
Passat 3B Variant http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=106445" onclick="window.open(this.href);return false;

G1 cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=263162" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od fantomas.69 »

Kubíny píše:koukal jsem na to a asi ji vyměním celou. Jen koukám, že ta anténa má nad tím závitem pro uchycení výlisek tvaru čtverce. Tak to budu muset sehnat zase origo, jelikož jiné antény mají jen závitovou tyčky. Doufám že jsem to napsal nějak srozumitelně. :mrgreen:
.....maximálně to převrtáš...
Fantomas!

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od Phate »

mam na to reseni SZ Kyjov, okres Hodonín.
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od Golficek1 »

Fantomasi,tady máš klubáka ze sousedství a ani ho nepozveš na bowling do Vracova. :mrgreen:
Jinak díky za radu,o vánocích to proměřím a kdyžtak hodím novou anténu,může být ten plus napřímo,nebo jenom z rádia?
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od fantomas.69 »

Golficek1 píše:Fantomasi,tady máš klubáka ze sousedství a ani ho nepozveš na bowling do Vracova. :mrgreen:
Jinak díky za radu,o vánocích to proměřím a kdyžtak hodím novou anténu,může být ten plus napřímo,nebo jenom z rádia?
...+ nemusí být z rádia. Dá se použít + z pojistek, z něčeho kde je živý po zapnutí klíčku. Pokud bys to vzal přímo z baterky, tak by ti zesilovač makal nonstop.... Žes neřekl, že máš problém s anténů..., když prohrábnu šuplíky, možná nějaký zesilovač najdu...
Fantomas!

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od Golficek1 »

Já jsem to ani nijak zatím neřešil,vždycky na rádio na.pichnu PDAčko nebo BT sluchátka a pouštím mp3,ale když jsem viděl to téma,tak se zeptám :mrgreen:
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
Lenoch
Závodník
Závodník
Příspěvky: 566
Registrován: 12.02.2009 14:13
Bydliště: Poblíž vlaku

Re: Demontaz stropnice+vymena anteny

Příspěvek od Lenoch »

Já mám tohle a max spokojenost.
Přílohy
DSC00137.JPG
MÁTE ŠTĚSTÍ,ŽE JDU KOLEM! V TÝHLE ZNAČCE SE ZROVNA VYZNÁM.................
Ex VW Passat Var. 1.9 TDI (xenony a led světla)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“