Vypnutí imobilizéru

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od dawenow »

Zdar klubáci,
umíte někdo na VW Golf IV r.v.98 vyrušit - vypnout funkci imobilizéru,
pokud ano jaká je cena tohoto úkonu , díky za info

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od smecák »

Co nemas immo v klúči?
Immo sa da aj chvilkovo deaktivovat tak ze do budíkov zavolís pin kod z origo stítku od klucov, ale po vypnutí zapalovania to funguje iba do 20min.,potom musís dat pin znova.

hajney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 11.04.2009 14:15
Bydliště: Prachatice

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od hajney »

A klíče od auta máš? nebo bude třeba i otevřít? 8O

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od dawenow »

hajney píše:A klíče od auta máš? nebo bude třeba i otevřít? 8O
dobra rada,
pro vysvetleni proc chci nechat vyrusit immo, pokud mam neustale problemy s funkci imobilizeru a to pro napravu jsem delal jiz nekolik opatreni - novy klic s novym immo..., kontrola kabelu od civky k RJ immo, a chyba se neustale objevuje ale velice nahodne treba jednou za mesic tak si rikam proc immo z auta neodstranit vypnutim , stejne to pro zlodeje neni zadna prekazka tak proto jsem zakladal toto tema , ne proto aby si nekdo tady psal odpovedi viz . treba tvuj , ale to jenom pro vysvetleni ,

hajney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 11.04.2009 14:15
Bydliště: Prachatice

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od hajney »

ceny vypnutí imobilizeru se pohybuje kolem 1000,- podle toho co jsi zkoušel vyměnit tak zbývá ještě řj. motoru.

Davulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.10.2009 12:31

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od Davulus »

zdravím borci...mám taky problém stímhle svinstvem...občas když chci nastartovat zabliká mi kontrolka immobilizeru a motor zdechne.dělá to jen občas.třeba na po3 už nastartuji ale bojím se že bych nemusel nastartovat někdy vůbec třeba jak pojedu do práce.neví někdo co stím???díky za rady

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od dawenow »

Davulus píše:zdravím borci...mám taky problém stímhle svinstvem...občas když chci nastartovat zabliká mi kontrolka immobilizeru a motor zdechne.dělá to jen občas.třeba na po3 už nastartuji ale bojím se že bych nemusel nastartovat někdy vůbec třeba jak pojedu do práce.neví někdo co stím???díky za rady
znám tvůj problém , taky už se mi stalo , že jsem ráno když jsem potřeboval jet do prace nenastartoval ( 50 x jsem zkusil a imo blikal jako blázen) , doporučuji nechat vyměnit svazek od cívky imo k řj imobilizéru , asi nejlevnější položka, poté nechat udělat včetně nového nakodování klíč , a když to bude dělat pořád tak pak ještě čtecí cívka imo ale to už bych šl do vypnutí imo , stejně to není pro zloděje žádný problém,
já mám teď najednou klid a vše ok , prostě to nepochopíš , ( měsíc uplně vše ok , klepu na :) :D dřevo )

Davulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.10.2009 12:31

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od Davulus »

takže kde si můžu nechat ten immo vypnout?a kolk to bude stát?možná že je to jen klíčkem

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od dawenow »

Davulus píše:takže kde si můžu nechat ten immo vypnout?a kolk to bude stát?možná že je to jen klíčkem
imo vypnes u nekoho kdo ma comp s programem , ( VAG nebo nejaky podobny , nejsem v tomto urceni profik)
jestli muzu doporucit nechej si udelat novy klic , me stal klic plus novy cip s nakodovanim 900kc komplet , a potom uvidis jeslti to udela zase tak v klici to neni,
pokud mi tento problem nastane zase nechavam vyrusit imo ,

cena vypnuti okolo 1000Kc , zkus zavolat nejaky servis soukromnika , ne autorizovany Heller a spol ,rekli by ti ze to nelze

Davulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.10.2009 12:31

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od Davulus »

dawenow píše:
Davulus píše:takže kde si můžu nechat ten immo vypnout?a kolk to bude stát?možná že je to jen klíčkem
imo vypnes u nekoho kdo ma comp s programem , ( VAG nebo nejaky podobny , nejsem v tomto urceni profik)
jestli muzu doporucit nechej si udelat novy klic , me stal klic plus novy cip s nakodovanim 900kc komplet , a potom uvidis jeslti to udela zase tak v klici to neni,
pokud mi tento problem nastane zase nechavam vyrusit imo ,

cena vypnuti okolo 1000Kc , zkus zavolat nejaky servis soukromnika , ne autorizovany Heller a spol ,rekli by ti ze to nelze
no já právě nikoho takového neznám kdo by to uměl vyrušit...uvidím no.a jak se dá vůbec sehnat nový klíč?

Uživatelský avatar
Smajda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 13.06.2009 21:58
Bydliště: Protivanov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od Smajda »

http://www.rakso.cz/kategorie/vystrelovaci-klice-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

koupíš, necháš v zámečnictví vyřezat a teď záleží na zámečnictví některý to umí i nakódovat ale některý ne, takže by sis to musel nechat u někoho udělat kdo má vag tacho apod. ;) radek
|Diagnostika vozů do rv. 2004 | Drobné elektromontáže a montážní práce |

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od KamilGTTDI »

znam par lidi co to delaj, zalezi odkud jsi....tam se musi vypajet eprom vycist, vyrusit a potom naletovat spet.....

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od Goauld »

Nic proti, ale nic se pájet nemusí, de to přes VAG :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od KamilGTTDI »

Goauld píše:Nic proti, ale nic se pájet nemusí, de to přes VAG :wink:
pres VAG jde pouze nouzovne deaktivovat immo, je to po dobu 30min pri zapnutem klicku a 10min pri vytazenem klicku, po techto dobach se opet aktivuje, neboj tohle jsem resil pred ctvre rokem, na furt je nutna uprava epromu v RJ motoru aby to nehlidalo immo, tudis nastartujes i bez immo tycinky

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí imobilizéru

Příspěvek od huhu »

Goauld píše:Nic proti, ale nic se pájet nemusí, de to přes VAG :wink:
1. vagem 100% immo trvale nevyrušíš natrvalo, ale jen dočasně
2.u starší ECU se musí pájet, novější jdou přez kabel :wink:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“