Vyvažovací závaží

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Vyvažovací závaží

Příspěvek od K8N »

Včera jsem komplet čistil letní alu od asfaltu k zimnímu uložení. Na jednom jsem zjistil, že maník kterej mi je převažoval, docela hrubě doškrábal disk uvnitř při strhávání závaží :-(
Přemýšlel jsem jak tomu předejít. Jediné co mne napadá je sundat to před převážením sám. Máte s tím nějakou zkušenost? Jestli je dobry vůbec všechna ta závažíčka sundat dolů ... atd. :roll:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvažovací závaží

Příspěvek od rapid.direct »

No pokud na těch kolech nejezdíš a vadí ti, že se s tím v pneuservise neserou a poškrábaj to, tak je určo klidně všechny sám sundej...oni ti potom dle tý vyvažovačky stejně nalepý nový....

Takže toho bych se nebál...já teď budu renovovat přes zimu svoje letní a taky se chystám to všechno sundat sám :wink:

Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Re: Vyvažovací závaží

Příspěvek od K8N »

Sundám to sám, stějně to čisté nechám po zimě vyvážit znova. Tak aspoň nebudu trnout :wink: a nebudu vyvažování odkládat z jara jak to většinou tak dopadá :rog:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvažovací závaží

Příspěvek od rapid.direct »

Přesně....já to zrenovuju, nechám to nalakovat a pak ať si tam lepí borec kolik závaží chce.... :mrgreen: sudavat to ale vždycky budu šroubovákem jen já...i když je pneuservisař kámoš :mrgreen:

Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Re: Vyvažovací závaží

Příspěvek od K8N »

Oni nato :dog: když ta kola jsou špinavá, nedává pozor, sere na to a ty se pak můžeš divit. Takže tohle je nejlepší řešení. :wink: naštěstí jsem si toho všiml včas.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“