Jaka kolesa nacpu na snizenou B5ku...?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Raimmi
Člen klubu
Příspěvky: 410
Registrován: 09.08.2009 12:04
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaka kolesa nacpu na snizenou B5ku...?

Příspěvek od Raimmi »

já myslím že určitě já tam místo ještě mám... posílám ti fotku kolik je tam místa s těma 18" 225/40

Obrázek
Vw Sharan II 1.9Tdi 85kw
Audi A6 Avant Quatro 2.8 V6 142kw

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaka kolesa nacpu na snizenou B5ku...?

Příspěvek od Qweros »

mno to by asi chtělo zkusit tech 225/45.. ja mam 235/40/18 snížený 40/40 všude místa dost akorát v předu mezi horním ramenem (nejspíš ramenem, tet si nevybavuju co tam je) a pneu nestrčím ani prst. Tam by moch bejt problem..

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: Jaka kolesa nacpu na snizenou B5ku...?

Příspěvek od arnoldp »

Qweros píše:mno to by asi chtělo zkusit tech 225/45.. ja mam 235/40/18 snížený 40/40 všude místa dost akorát v předu mezi horním ramenem (nejspíš ramenem, tet si nevybavuju co tam je) a pneu nestrčím ani prst. Tam by moch bejt problem..
Hmm, sice teda kluci nemate B5 jako ja, ale asi to bude podobny, nevim. Kazdopadne k tem gumam, udelal jsem si v excelu takovou prepocitavaci tabulku a kdyz porovnam 225/45/18 s tvyma 235/40/18, tak ty tve vychazi na !polomeru! jeste o 7mm mensi nez ty mnou planovane. Takze nevim. Jak mas silnej prst cos tam strkal? :mrgreen:
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: Jaka kolesa nacpu na snizenou B5ku...?

Příspěvek od arnoldp »

JINAK:

Muj postreh, mam passat b5 variant, 99, tdi 85kW a psal jsem na VW import a napsali mi, ze na tenhle typ nemuzu mit 17" a 18". Auto jak krava, frajeri na to cpou 19" i 20" a ofiko koncim 16"kama. No to mam dost. Takze uz mi zbyva je cestos nelegalos....pomuze nekdo....? (Kolín....)
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
Raimmi
Člen klubu
Příspěvky: 410
Registrován: 09.08.2009 12:04
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaka kolesa nacpu na snizenou B5ku...?

Příspěvek od Raimmi »

já mám stejnou B5 jako ty akorát vzhledově předělaná na B5,5 :wink: jinak já tam strčím prst v pohodě, a co se týče zapsání, stačí typový list ke kolům co tam chceš dát a nevidím v tom problém, bez typového listu to půjde těžko nebo vůbec... když jsem měl Feldu tak jsem díky typového listu zapsal na Feldu 15" což když jsem psal do Škodovky říkaly že větší jak 14" nemůžu no a mám v TP 15" :mrgreen:
Vw Sharan II 1.9Tdi 85kw
Audi A6 Avant Quatro 2.8 V6 142kw

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: Jaka kolesa nacpu na snizenou B5ku...?

Příspěvek od arnoldp »

Raimmi píše:já mám stejnou B5 jako ty akorát vzhledově předělaná na B5,5 :wink: jinak já tam strčím prst v pohodě, a co se týče zapsání, stačí typový list ke kolům co tam chceš dát a nevidím v tom problém, bez typového listu to půjde těžko nebo vůbec... když jsem měl Feldu tak jsem díky typového listu zapsal na Feldu 15" což když jsem psal do Škodovky říkaly že větší jak 14" nemůžu no a mám v TP 15" :mrgreen:
No jo, ale kdyz mas typovy list, tak to stejne potom kontroluji s tim, co na to auto muzes dat. A kdyz to proste na ten typ auta neni povoleny, tak ti asi typovej list ke kolum nepomuze....
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
Raimmi
Člen klubu
Příspěvky: 410
Registrován: 09.08.2009 12:04
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaka kolesa nacpu na snizenou B5ku...?

Příspěvek od Raimmi »

když existuje typový list kde jsou 15" pro Felicii je 100% i na Passata 18" nebo 19" znám borce co má vepsaný 19" na B5 díky typovému listu :wink:
Vw Sharan II 1.9Tdi 85kw
Audi A6 Avant Quatro 2.8 V6 142kw

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“