Zly chod motora po odpojeni baterky

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mirecB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Zly chod motora po odpojeni baterky

Příspěvek od mirecB »

Zdar klubaci. Mam taky mensi problem. Ak odojim baterku, ked ju idem nabijat, a opat zapojim po niekolkych hodinach spat tak mi skube motor po nastartovani a nechce mi auto vobec tahat, ma slabucky vykon a otacky nejdu pridat viac ako 3000, potom to zacne strasne skubat a sekat...viete mi poradit cim to je? napichol som to na VAG a napisalo len chybu slabe napatie - sporadicky...dik moc..
At je to, cim je to, hlavne ze to funguje :)

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: Zly chod motora po odpojeni baterky

Příspěvek od bundis »

Nevím jestli ti to pomůže,ale měl jsem to samý auto a ten samý problém (asi 3x). Ale asi po vždy po týdnu ježdění nebo po ujetí vzdálenosti cca 300km se vše srovnalo a žádný problém. Stejně jsem nakonec baterku vyměnil,abych tenhle problém neměl.

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zly chod motora po odpojeni baterky

Příspěvek od Currahee »

Mám sice koksák, ale tuším, že po odpojení aku, má řj guláš v poloze škrtící klapky. Nabíjej bez odpojení aku, sice by se to nemělo, ale dělám to už taky a bez problémů.
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
mirecB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Zly chod motora po odpojeni baterky

Příspěvek od mirecB »

bundis píše:Nevím jestli ti to pomůže,ale měl jsem to samý auto a ten samý problém (asi 3x). Ale asi po vždy po týdnu ježdění nebo po ujetí vzdálenosti cca 300km se vše srovnalo a žádný problém. Stejně jsem nakonec baterku vyměnil,abych tenhle problém neměl.
No ja mam baterku asi 3mesiace staru a zatial je OK, mne sa to ustali asi po 10-15km jazde...
At je to, cim je to, hlavne ze to funguje :)

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Zly chod motora po odpojeni baterky

Příspěvek od Hudy »

Baterku neodpojujte,ptal jsem se v servise VW a říkaly že by se to mělo odpojit při nabíjení ale nemusí,vytáhni klíček ze zapalování a hotovo.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“