skrtici klapka 1.4 16V AHW nastaveni

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: skrtici klapka 1.4 16V AHW nastaveni

Příspěvek od MaF »

takze diky sejvimu tu na klubu co mi prodal KKL kabel mam uz i osobni VAG takze jsem to dnes zkousel VAG 304 verzi... prvne nic, porad to hazelu krpu... ale pak jsem sundal vrsek airboxu a zkusil za chodu motoru pritlacit na klapku , nicmene motor nezdechl, at jsem tlacil jak jsme tlacil... :mrgreen: :roll: tak jsem si rikal, no co ale zkusim jestli jsem tomu nejak nepomohl... vypl jsem motor, zapl zapalovani, nalogoval se - nastavil adaptacni hodnoty - mimochodem tady v tehle verzi vagu uz to opravdu pise 0 a 000 a ne nesmyslna cisla :mrgreen: , pak sel do zakladniho nastaveni, 098, bz bz bz ADP probiha... a tradaaaaaaaaaa ADP OK... :mrgreen: :mrgreen: pak jsem se normalne odlogoval a zkusil nastartovat a opravdu je to ted nastavene!!! na motoru nyni zadne vady log je prazdny :wink:

zkusil jsem to nastaveni snad 3x posobe a vzdy to napsalo ADP probiha , ADP OK, takze verim ze mam po problemech :mrgreen:

BIG THX BIFUR a SEJVICZ
Přílohy
adp_ok.jpg
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
VW-Tim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 493
Registrován: 26.09.2007 17:25
Bydliště: MS kraj

Re: skrtici klapka 1.4 16V AHW nastaveni

Příspěvek od VW-Tim »

toš blahopřeji konečně to máš vpohodě vpořádku
wagen cult cars

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: skrtici klapka 1.4 16V AHW nastaveni

Příspěvek od bifur »

:D :D :D Supeer, som rad ze som ti pomohol. Nechal si po nastaveni na 30 sekund vypnute zapalovanie? Z vlastnej skusenosti viem ze ked nenecham, tak sice zakladne nastavenie zbehne, ale motor nejde tak pekne ako ked necham. Vtedy to asi nezmaze adaptacne hodnoty. Takze najprv zmazat, potom zakladne a potom na min. 30 sek. vypnut zapalovanie. Potom mam vzdy taky hladucky chod motoru, ze mam pocit ze je tam novy motor. Raz mi to neslo ani za svet (bolo to citit na chode motora), tak som vymazal adaptacne, vypol na 30 sek a potom uz ten spominany postup a zabralo to. Nakodovat ti to islo? Zozen si VAG 312, ten sa mi najviac osvedcil. BTW, mas ten VAG cesky?
Inak, vela zdaru a vela stastnych kilometrov. Nech tie nase AHW-cka este nieco preziju a zvladnu :!:

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: skrtici klapka 1.4 16V AHW nastaveni

Příspěvek od MaF »

no hele VAG mam na pul cesky na pul anglicky ale to uz resit asi nebudu tento mi vyhovuje a hlavne funguje jak ma :mrgreen: :mrgreen:

jinak s tim zapalovanim jsi me dost zvyklal :D budu to muset teda nastavit jeste jednou a po tom co mi to napise ADP OK, tak se odloguju, a vypnu zapalovani na tech 30 sec... az pojedu domu jen pro zichr... jinak jsem rano jel a vse vypadalo byt cajk takze bombice

jo a jinak, kdyz vypnes zapalovani a pak zapnes, slysis taky klapku jak se jakoby nastavuje ze? Myslim tim kdykoli i bez VAGu... proste ve chvily co zapnes zapalovani se zacne klapka naklapet a pak zustane v nejake poloze, budiky pozhasinaji a ty startujes
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: skrtici klapka 1.4 16V AHW nastaveni

Příspěvek od bifur »

Klapku som pocul cvakat ked som mal v pameti hlasku zakladne nastaveni neni provedeno. Teraz uz tusim nie. Skusim este vypocut.. Na tu cestinu som sa pytal kvoli sebe, lebo ja mam anglicky VAG. Ale ked som teraz videl kvalitu tych ceskych prekladov, tak dakujem, nechcem..

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: skrtici klapka 1.4 16V AHW nastaveni

Příspěvek od MaF »

ok tak to pls zkus vypocut ted jestli ti vrci kdyz zapnes zapalovani bo me jo... nicmene i dnes vse v poradku takze verim ze nastaveni mam cajk :wink:
OOOO A4 3.0TDI

bady555
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.06.2017 21:19

Re: skrtici klapka 1.4 16V AHW nastaveni

Příspěvek od bady555 »

zdravim, nejde mi urobit zakl.nastavenie novej klapky, uhol otvorenia mam 1 stupen, ked ju rukou privriem tak ukaze 0 stupnov...zavriem klapku rukou, drzim, vymazem adapt.par., pokusim sa urobit zakl.nastavenie, pustim klapku a adp probiha a potom napise chyba....neda sa to urobit, co robim zle? dakujem

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“