Servis W8

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Servis W8

Příspěvek od kipo »

Tá W8 je už dosť dlho na nete,keď som ja hľadal passat,bolo to presne pred rokom,tak som pár krát na neho natrafil,bol vtedy na tipcar.cz Presne tie isté fotky.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Jelda3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 25.12.2009 16:56

Re: Servis W8

Příspěvek od Jelda3 »

Čauvec, mě se ta cena nezdá zase až tak moc podezřelá. Já jsem koupil asi před měsícem W8 v kombálu a plnej palbě za 130 000,-Kč. Je to teda r.v. 2001, ale to nemá na cenu u tohoto modelu zase až takovou váhu. Já si myslím, že na našem trhu v ČR nemají takovéto vysoko objemové motory moc oblibu. Tohle auto je opravdu jen pro fajnfmekry. Ale auto je to perfektní. Jízda úžasná. Jenom ta spotřeba je trošíčku problémek, teda pokud zrovna neš... nějakou pumpařku :P , ale ta jízda to všechno vyžehlí. :D
standokan píše:musíš se jít podívat z někým kdo tomu rozumí cena je podezřelá

Recaro lover
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2009 20:31

Re: Servis W8

Příspěvek od Recaro lover »

To Shwaara: Jenom bych se chtěl vrátit k tý avizovaný W8 - http://www.expresscar.cz/nabidka-vozide ... 8-4-motion" onclick="window.open(this.href);return false; . Ať hledam sebelím, servisní knížku nemůžu najít, ale možná jsem slepej ...

W8 za 130 tis.? Jakou má historii? Kolik má odslouženo?

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

cena 130 to musel bejt nějakej střep ceny pěknejch W8 začínaj na 250 první příspěvěk a hned takovej podezřelej kup :roll:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Recaro lover
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2009 20:31

Re: Servis W8

Příspěvek od Recaro lover »

Naprosto souhlasim. Aby to nedopadlo tak, že sice koupíš za 130, ale dalších 100 dáš do oprav :mrgreen: To samozřejmě nikomu nepřeju, ale člověk musí u tohodle auta hodně přemejšlet nad cenou.

Já osobně jsem byl výrazně pod 250 tis., ale o tom autě vim všechno a znam i člověka, kterej tim jezdil. Jinak bych samotnou W8 asi nekoupil :D . Takže jestli někdo koupí W8 za 130 a ideálně ještě z bazaru, potom klobouk dolu!

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

Recaro lover píše:Naprosto souhlasim. Aby to nedopadlo tak, že sice koupíš za 130, ale dalších 100 dáš do oprav :mrgreen: To samozřejmě nikomu nepřeju, ale člověk musí u tohodle auta hodně přemejšlet nad cenou.

Já osobně jsem byl výrazně pod 250 tis., ale o tom autě vim všechno a znam i člověka, kterej tim jezdil. Jinak bych samotnou W8 asi nekoupil :D . Takže jestli někdo koupí W8 za 130 a ideálně ještě z bazaru, potom klobouk dolu!
ja už vím jednu modrou z modrou kuží :roll: omlacené kola a blatník jsem za 130000 viděl na Sautu tak k té cena 130000 byla akorát tak k té pumpařku a komplet servis
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Recaro lover
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2009 20:31

Re: Servis W8

Příspěvek od Recaro lover »

standokan píše:
Recaro lover píše:Naprosto souhlasim. Aby to nedopadlo tak, že sice koupíš za 130, ale dalších 100 dáš do oprav :mrgreen: To samozřejmě nikomu nepřeju, ale člověk musí u tohodle auta hodně přemejšlet nad cenou.

Já osobně jsem byl výrazně pod 250 tis., ale o tom autě vim všechno a znam i člověka, kterej tim jezdil. Jinak bych samotnou W8 asi nekoupil :D . Takže jestli někdo koupí W8 za 130 a ideálně ještě z bazaru, potom klobouk dolu!
ja už vím jednu modrou z modrou kuží :roll: omlacené kola a blatník jsem za 130000 viděl na Sautu tak k té cena 130000 byla akorát tak k té pumpařku a komplet servis
:D Jenomže auto se kupuje, aby se s nim přeci jezdilo a ne stálo v servisu! Takový auto bych prostě nechtěl. Je to tak měsíc, co sem na netu viděl černou v kombajnu, se seslema co máš ty a s nefukčnim motorem a stála 180tis.! Byla na netu týden a zaprášilo se po ní! Začínam uvažovat, že bych snad šel taky do něčeho podobnýho. Dotyčnej jí totiž koupil v Německu za necelejch 5000Euro a koukam, že mu to vyšlo.

shwaara
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 17.01.2008 01:11

Re: Servis W8

Příspěvek od shwaara »

Já vycházel z tohodle: http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... at/7721480" onclick="window.open(this.href);return false; Tady servisku má. Ale máte pravdu, za tyhle money je to divné, kor když se už nabízí tak dlouho a tomu bazaru nevěřím ani že to je VW... ačkoli na fotkách vypadá pěkně. A na průměrně drahou W8 nemám hotovost, tak to nebudu řešit a zůstanu věrný lvu ve znaku :)

Uživatelský avatar
stakck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 31.05.2008 10:44
Bydliště: sever

Re: Servis W8

Příspěvek od stakck »

Omlouvam se, ze ti lezu do tematu, ale snad to nebude od veci... Znamy shani W8, koukali jsme po nejakych v Nemecku a narazili na par kusu s vadou motoru, konkretne s vydrenymi vackami. Je to u tohohle motoru nejak casta zavada, nebo melo tehle par kusu jen zanedbany servis jako vetsina 2.5TDi co na tohle trpi? Hledal jsem, ale moc jsem toho nenasel, jako na co si davat pozor a tak, tenhle motor vubec neznam...Dik za odpovedi :)

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

nesmíš schánět w8 do 10000 euro to jsou většinou oddělané kusy jinak W8 motory nemaj sklon k poruchovosti když chceš zachovalej kus musíš připlatit
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

markuspassatus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 29.11.2009 09:21

Re: Servis W8

Příspěvek od markuspassatus »

standokan píše:nesmíš schánět w8 do 10000 euro to jsou většinou oddělané kusy jinak W8 motory nemaj sklon k poruchovosti když chceš zachovalej kus musíš připlatit
jj mužu potvrdit v německu ty auta maj uplně jine ceny než tady a hlavně to co je dovezenný tady a pak uváděj najeto 130-150tis tak takové kousky ani za 170-180 v německu neseženeš pokud chceš pěknej kousek musíš připlatit za 150 seženeš ale bude mít najeto tak 250 - 300 tis ,,,,, ja zhaněl dlouho i svého skoro 4měsíce a tak sem oblítal kus země České ,kde ceny byly od 115 po 160 za 2004 ale stavy k zblití tak sem raděj koupil starší ročník v německu ze salonu AUDI/VW a s kompletní dokumentací, ale cenovka byla 174tis včetně dokladu ....tady sem viděl 2003 aj za 145 ale podle winka mělo poslední servis auto ve 215tis v Německu a na budíku měl 145tis/km v bazaruv ČR takže tak...

Ps většinou prý nejsou dobrý auta z Italie jižani nějak ser... na servis

Jelda3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 25.12.2009 16:56

Re: Servis W8

Příspěvek od Jelda3 »

Čauvec, chtěl bych vás poprosit o jednu radu. Chystám se měnit přední brzdové destičky na mé W8 a nevím jaké mám koupit. Potřeboval bych znát jejich číslo zboží. Pokud ho někdo znáte, prosím dejte vědět. Díík.

Uživatelský avatar
samurai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.08.2009 12:54
Bydliště: Praha

Re: Servis W8

Příspěvek od samurai »

Třeba to pomůže - slušnej výběr - destičky na W8
http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=m6f1N5fM5qz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

samurai píše:Třeba to pomůže - slušnej výběr - destičky na W8
http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=m6f1N5fM5qz" onclick="window.open(this.href);return false;
tak jednoduché to není :roll: zde máš origo číslo 3B7698151 :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Jelda3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 25.12.2009 16:56

Re: Servis W8

Příspěvek od Jelda3 »

Super, dík moc. Přesně na tyhle jsem koukal a myslíš, že by mohly být i tyhle? 4B0698151N konkrétně třeba FERODO nebo FERODO THERMO QUEIT
standokan píše:
samurai píše:Třeba to pomůže - slušnej výběr - destičky na W8
http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=m6f1N5fM5qz" onclick="window.open(this.href);return false;
tak jednoduché to není :roll: zde máš origo číslo 3B7698151 :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“