otocny prepinac svetiel el. schema

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

otocny prepinac svetiel el. schema

Příspěvek od misko566 »

Caute neviete nahodou niekto ci otocny prepinac z golfa ktory ma aj polohu auto pasuje do pola 9n3?

Chcem robit denne svietenie a chcem mat ich spinanie priamo na origo spinaci.

Co robi poloha auto? Dufam ze iba zopne nejake dva kontakty to by mi uplne riesilo problem s daylight. Uz len by som pridal poistku a relatko a bolo by vsetko ako od vyroby.

Diky za rady.

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: otocny prepinac svetiel el. schema

Příspěvek od jozef.79 »

Nieje náhodou v tomto pole spínač svetiel s GIV (ako Octavia I) ? - tj. spinanie priamo a nie cez BSG jednotku ako u GVky

poloha auto resp. tunel sa uz tu preberala viackrat, sluzi na automatické zapnutie svetiel pri vjazde do tulela resp. za šera.. ale k tomu je este potrebný svetelný senzor. ak by si potreboval popis konektora tak daj vediet nechce sa mi to teraz hladat.. Samozrejme keby si to dorabal na GV potrebujes to aj nakodovat. Polo to ma jednoduchšiu elektroinštalaciu, tak niekedy je to vyhoda, niekedy naopak.... Aj ked som zvedavý ako to poriešili teraz v najnovšej generacii

PS kolega zhana pod. spinač aj na predne hmlovky (co predpokladam ze tento ma), ak by ti bol nanič tak sa vieme dohodnut

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: otocny prepinac svetiel el. schema

Příspěvek od misko566 »

No ja mam na spinaci aj predne aj zadne hmlovky.

Mna funkcia auto (automaticke rozsvecovanie) nezaujima. Ide mi o to ako sa prejavy ta poloha na vypinaci.

Teda ci pepnutie prepinaca do tejto polohy mi iba prepoji dva kontakty a ktore alebo ich prepaja viacero.

Ja chcem tu polohu auto vyuzit ako polohu spinaca pre daylight.

Dalsia vec ci je tento vypinac na golfe kompatibilny s polom pretoze do pola sa s moznostou auto nikdy nedaval.


dieks

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“