prosba

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
srek380
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.04.2009 19:37

prosba

Příspěvek od srek380 »

Zdar klubáci,mám problém s mojí B5.Odchází mi ložisko na levém předku a potřeboval bych poradit,jakou značku koupit,abych to po 10000 km nemusel měnit znova.A ještě jednu věc.Při intenzivním brždění se mi rozklepe celé auto,že při větší rychlosti mám co dělat,abych to udržel na silnici.Auto mám zhruba půl roku a předchozí majitel nechal měnit kotouče,destičky i tlumiče,ale značky nevím.Setkali jste se někdo s tím?Děkuji za odpověď

JerryYZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.11.2008 15:18
Bydliště: Střední Čehy

Re: prosba

Příspěvek od JerryYZ »

Tak co se tyce loziska, tak bych dal urcite prednost znackam SKF, FEBI nebo mozna jeste TIMKEN.Cena se pohybuje nekde kolem 2k. A k tomu rozklepani auta, to bych videl na brzdy. Jestlize se to projevuje takovymi trhavymi pohyby a bouchanim.Sundat kola a podivat se jak jsou na tom kotouce a desky. Predchozi majitel ti nemusel zcela rikat pravdu.Bezna to vec.

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: prosba

Příspěvek od Mario02 »

Mne to delaly opotrebene zadni kotouce po vymene lahoda pohoda.

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: prosba

Příspěvek od arapah »

to je pravda že ti mohl kecat s těma kotoučema, nebo je nechal jen stočit.Někteří jezdci ,to nemyslím zrovna na tebe ,když se odněkud vrátí a zajedou na myčku a zrovna je prázdno .....tak při postříkání se kotouče můžou trochu skroutit.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: prosba

Příspěvek od majkl1 »

Může to být i tím ložiskem, pokud má vůli. :wink:
Dále krom toho, co psali kluci, čepy řízení, vůle na ramenech.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

srek380
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.04.2009 19:37

Re: prosba

Příspěvek od srek380 »

díky za tipy,asi začnu tím zadkem,dnes jsem mluvil s předchozím majitelem a znovu mě ubezpečil,že předek je dělaný,ale zadek ne.A to ložisko mě stejně čeká,takže to udělám najednou a uvidí se.Napíšu,jak to dopadlo.Ještě jednou všem díky.

Uživatelský avatar
frigi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 14.01.2009 21:11
Bydliště: Plzensko

Re: prosba

Příspěvek od frigi »

Nevím jestli ti to pomůže ale dřív jsme měli jako druhe auto Toyotu scarlet a tam jsem měl stejný problem s ložiskem stále odcházelo a na konec jsem zjistil že se špatně vrací brzdové válečky a destičky dřou a ložisko se zahřívá až se vyhřálo a odešlo .Tak nevím, ale to je moje zkušenost

pašik81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.11.2009 22:54

Re: prosba

Příspěvek od pašik81 »

No ty vado ty toojootyy sou asi fakt supr auta no a tedˇ k tvojemu problemu že tam ty věci vymenil tomu klidně věř a dá se to lechce oveřit a ten problem je opravdu ložisko ale podivej se i na naboj kola muže byt taky v haji. mel sem ten samy problem. :158: zvedni auto apokud maš čepy v pořadku tak chytˇ kolo a lehce s nim zakyvej pokud je tam vule tak je to 100% :mrgreen: :cowb:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“