oprava hrdzavejúcej karosérie

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
wajo133
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 02.01.2010 09:27

oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od wajo133 »

ahojte, chcel by som Vás poprosiť o radu. Mám na prednej kapote a nad čelným sklom dierky po kamienkoch a začalo mi to hrdzavieť ... ako sa dá proti tomu bojovať? stačí to prestriekať, alebo je potrebné nejaké brúsenie a gytovanie?? Vopred Vám všetkým ďakujem za rady. Potrebujem sa toho zbaviť, sú to len detaily, ale ... veď viete :D

riderwal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 25.12.2009 19:30
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od riderwal »

CAu hele pokud to rezne vybrus to prestrikej plnicem pote bravou a lakem v pripade ze mas dvouslozkovou barvu tak ta ma lak v sobe.

wajo133
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 02.01.2010 09:27

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od wajo133 »

a bude to stačiť? nemôžem na tom niečo pokaziť? stekance a podobne ... v živote som totiž nič nestriekal :?

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od Tomášek »

tak to dej odbornikovi.. lepsi zaplatit vic nez abys to zkundil a pak to beztak predelaval nekdo jinej..

riderwal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 25.12.2009 19:30
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od riderwal »

no tak to pravdepodobne skazis na skole jsem toho skazil hodne jsem vyucenej lakyrnik ve skodovce.tak to dej nekomu kdo to umi

wajo133
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 02.01.2010 09:27

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od wajo133 »

a neviete mi bajočko povedať, čo by to mohlo stáť?

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od Tomášek »

tak je potreba lakovat celej dil takze tak 1000-3000

riderwal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 25.12.2009 19:30
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od riderwal »

Presne tak treba by se ani celej dil strikat nemusel ale to nejde rict kdyz sem to nevidel

Uživatelský avatar
KaTaMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 25.03.2009 16:32
Bydliště: Praha

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od KaTaMa »

zbytečné stříkat celý díl jednoduší je udělat rozstřik protože pak barva nemusí sedět k ostatním částim vozidla...nikdy netrefíš barvu tak jakou máš teď na autě....taková cena je pak do 4tisic korun protože se musí celá střecha polejt lakem....kdyby jsi to potřeboval tak přijeď do prahy a není problém to udělat u nás ve firmě akorát je to pro tebe asi trošku z ruky....jinak jestli jsi nikdy nic nestříkal tak se do toho ani nepouštěj zaprvé to nenastříkáš nikdy tak aby to nikdo nepoznal kdyby jsi to auto chtel prodat atd....určitě nemas pistole a jestli si to necháš namichat do spreje barvu i lak tak to bude vypadat tak hrozne ze to auto spis znehodnotis...

wajo133
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 02.01.2010 09:27

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od wajo133 »

Ono je to miniaturne, netreba striekat cely diel, ale vzhladom na vase rady to nebudem robit radsej sam. Ale nemoze sa ta hrdza casom nejak zvetrat a rozsirit? Keby som hodil foto, budeme mudrejsi? Dakujem

riderwal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 25.12.2009 19:30
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od riderwal »

hele kdyz se to udela tak jak ma tak by se to vratit nemelo taky zalezi jak moc je to prorezlejestli to je jen povrchovy tak to bude v poho ale jestli to uz je delsi dobu tak nevim ale to ti vse rekne ten kdo ti to udela

Pushkin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 16.02.2014 20:09

Re: oprava hrdzavejúcej karosérie

Příspěvek od Pushkin »

Ahoj chlapy mam takovej dotaz mam WV Passat B5 1.9 TD .1998 rok,, schanim nahradni strechu ,zacala mi praskat celej predek hned vedle skla ,daval jsem uz do opravny a oni mi poradily sehnat novou strechu tak ze schanim a zadam vas a pomoc. Predem dekuju

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“