sedačky zadní Passat B5.5 výměna

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

DMS píše:a jak s tím sedákem ? Mám delší vedeníííííííí :lol:
:P :) :lol: :jok:

Pro meně chapavé. Otevřeš zadni dveře :arrow: ohneš se :arrow: chytneš za spodek hrany sedáku :arrow: a trhneš nahoru :arrow: to ti vyskoči jedna strana :arrow: to stejne uděláš na druhé straně :arrow: a máš ho venku. :)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
DMS píše:a jak s tím sedákem ? Mám delší vedeníííííííí :lol:
:P :) :lol: :jok:

Pro meně chapavé. Otevřeš zadni dveře :arrow: ohneš se :arrow: chytneš za spodek hrany sedáku :arrow: a trhneš nahoru :arrow: to ti vyskoči jedna strana :arrow: to stejne uděláš na druhé straně :arrow: a máš ho venku. :)
to musím vyzkoušet, fakt takhle jednoduše ? Když trhnu moc silně, neurvu nějaký nácvak nebo podlahu ? :lol: :lol: :lol: Už sa těším až s tím budu lomcovat :ura1: :ura1: :ura1:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Ne-e nic neurveš...je to nacvakle v takových obdelnikových silonech v podlaze. :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:Ne-e nic neurveš...je to nacvakle v takových obdelnikových silonech v podlaze. :wink:
takže bych už dneska měl vzadu kožené sedačky :?: :?: sám jsem zvědavej :lol: :lol: :lol:

a tapce jsou na šroubky ??

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Tak to taky zdokumentuj jak to vypadalo předtím a potom.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

DMS píše:
Paskal píše:Ne-e nic neurveš...je to nacvakle v takových obdelnikových silonech v podlaze. :wink:
takže bych už dneska měl vzadu kožené sedačky :?: :?: sám jsem zvědavej :lol: :lol: :lol:

a tapce jsou na šroubky ??
Jo v madle pod krytkou a dole u lampičky. Pak už to je jen nacvakle na špuntech...... :tooth:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
DMS píše: takže bych už dneska měl vzadu kožené sedačky :?: :?: sám jsem zvědavej :lol: :lol: :lol:

a tapce jsou na šroubky ??
Jo v madle pod krytkou a dole u lampičky. Pak už to je jen nacvakle na špuntech...... :tooth:
uúúúfff, do toho se musím taky pustit a s mojí opatrností to bude hooodně dlouho trvat :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

chlapi, MÁM TO !!!! Ale byl to VOJEB jak sviňa..., PROTOŽE mi u jednoho zámku zadní sedačky se oddělil ten vytahovací paznecht, rozbil se zámek sedačky i s pérkem a sedačka nešla vyklopit !!!
Takže jsem po dlouhém bojování, spocení jak kráva a 2 pivech vzal kudlu a rozřezal látku a pěnu, abych se dostal k zámku a rozebral ho. Ale ani to nešlo, odmontoval jsem teda všechno ostatní kolem a pak ji vycloumal.
ku*va to byla dřina. Za chvíli sem dám fotky..

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Krystovááááááá noho :twisted: co ty vyvádiš.....Pry vojeb jak sviňa a dřina :roll: Ty nevíš ani jak dřina vypadá :) :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:Krystovááááááá noho :twisted: co ty vyvádiš.....Pry vojeb jak sviňa a dřina :roll: Ty nevíš ani jak dřina vypadá :) :lol:
co to meleš, mě to dalo víc fušky než když stavím komín a garáž :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

DMS píše:
Paskal píše:Krystovááááááá noho :twisted: co ty vyvádiš.....Pry vojeb jak sviňa a dřina :roll: Ty nevíš ani jak dřina vypadá :) :lol:
co to meleš, mě to dalo víc fušky než když stavím komín a garáž :lol: :lol:
Tak to bych chtěl vidět :cry2: ......to musi zakonitě spadnout a do takové garaže bych si auti nedal. :twisted: :) :lol: :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

fotka mýho autí a místa,kde jsem se s tím lopotil :lol: a potom foto těch sedaček..zatím jen zadní zítra jdu na tapce :wink:
Přílohy
koženýsedáky.jpg
koženýsedáky.jpg (29.21 KiB) Zobrazeno 541 x
koženýsed.jpg
koženýsed.jpg (52.98 KiB) Zobrazeno 541 x

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
DMS píše: co to meleš, mě to dalo víc fušky než když stavím komín a garáž :lol: :lol:
Tak to bych chtěl vidět :cry2: ......to musi zakonitě spadnout a do takové garaže bych si auti nedal. :twisted: :) :lol: :wink:

hahaha už jsem postavil a kvalitně,líp než mnozí zedníci z povolání :o
a musím se teda alespoň sám pochválit,jak jsem dnes zvládl i výměnu těch sedaček,když byl rozbitý zámek...na to,že jsem auto-amatér...je to úspěch :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Ty ses lopatil ale na tom piskovišti co tam máš.... :) :lol:

A proč měníš i tapce hmm.
Jo a když byla pro tebe dřina sedaky :) tak u tapcu vyplivneš duši... :minzdr: :croc:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:Ty ses lopatil ale na tom piskovišti co tam máš.... :) :lol:

A proč měníš i tapce hmm.
Jo a když byla pro tebe dřina sedaky :) tak u tapcu vyplivneš duši... :minzdr: :croc:
protože jsou to tapce se stejnou kůží, přece tam nenechám látkový !!! Taková vopičárna :lol: tapce budou snad ok, to je jen pár šroubků...tady byl rozbitý zámek a nešlo to rozdělat.. :x

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“