Kontrolka ABS

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kontrolka ABS

Příspěvek od Kalamita »

Zravim..Mam Golf IV..98..Rozsvitila se mi kontrolka ABS nechal jsem to pichnout a rekli mi ze je to nejaka ridici jednotka ABS ale co je mi divny tak se kontrolka rozsviti kdyz jedu nad 20km/h a do ty doby mi ABS normalne slape zabiraj jak maj bejt..Jak mile jedu vic nez 20km/h tak se mi rozsviti.. :cry: ..Jednou jsem tam ale nejak hejbal s kabelama a vytahoval sem baterku..Pak mi to zas zacalo fungovat.Slapaly tam 14dni a zas to sviti..Tak jsem dosel k zaveru ze tam bude asi nekde jen spatnej kontakt..Ale sel jsem po kabelech cidla jsem vycistil a prostrikal a porad to nejde..Nema stim nahodou nekdo zkusenost co stim :?: Jestli jsem tam nejakej kabilek nezappomnel nebo tak neco nevim..Diky..

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Toxyz »

co pojistka na baterce? kontakty na baterce? popřípadě nemáš ohnutej kroužek ABS na náboji?
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Kalamita »

Pojistky jsou vpoho urcite.Kontakty urcite taky pac jsem je daval novy..Ale jak jsi psal o tom krouzku na naboji vubec nevim musim podivat..Mohl bys mi to nejak priblizit vubec nevim kde bych ho mel hledat.. :oops: :?: Nevim co mas na mysli..Diky

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Toxyz »

jednou se to tu řešilo, bylo to taky nco s rychlostí a měl zvlněnej ten krouže právě...už si to moc nepamatuju

když sundáš kolo a pak brzdový kotouč tak pak na náboji je takovej děrovanej "límec" ten se mohl ohnout...nevim jak a při té příležitosti zkontrolovat i čidla

a taky na VAGu ti měli říct co přesně to ukázalo
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od DworiBak »

když sundáš vepředu kotouč a mrkneš na unašeč kam připevnuješ kolo tak zezádu je plech děrovanej který snímá čído ABS ale píchni to na VAG at ti otestujou každý čidlo ale musí být auto zvedlý
tak toxyz mě předběh :mrgreen:

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Kalamita »

No ono prave na vagu mi rekli ze jim to hlasi nejakou tu ridici jednotku ze je v haji..Ale stejne si myslim ze neni v haji ridici jednotka ale nekde spatnej kontakt.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Toxyz »

někdy pomohlo jen vytáhnout štekr z řj ABS prostříknout a zas dát zpět
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Kalamita »

ok dikec za rady..Kouknu nato a dam vedet..

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Kalamita »

Tak jsem zas vsecko vycistil zkontroloval zadny krouzky ohly nejsou takze si stim nevim vubec rady a asi to budu muset prenechat odbornikum.. :(

Uživatelský avatar
crosby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 17.09.2009 20:24
Bydliště: http://www.facebook.com/paintdipcar
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od crosby »

Dneska jsem zabrzdil na naledi pres abs a od ty doby mi dela to sami. Zhruba pri 20km/h se rozsvti kontrolka abs a nefakci. Az to budes mit poradis co to bylo? Jen doufam, ze tam nebude nic spatnyho.

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Kalamita »

crosby píše:Dneska jsem zabrzdil na naledi pres abs a od ty doby mi dela to sami. Zhruba pri 20km/h se rozsvti kontrolka abs a nefakci. Az to budes mit poradis co to bylo? Jen doufam, ze tam nebude nic spatnyho.

Tak dneska jsem si teprve vyzvednul auto ze servisu konecne asi az po mesici takze jsem to vubec neresil..Ale urco na to budu koukat a zabejvat se stim v co nejblizsi dobe..Kdyby neco tak dam 100% vdet..Ale kdyby jsi nato prisel driv cim to je tak urcite radou nepohrdnu 8) 8) ......

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od DworiBak »

je to pojistka na baterce zaoxidovaná na ABS :wink:

ljuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2009 16:10

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od ljuk »

patreboval bych take poradit na budikach me sviti kontrolka ABS porad ale pokub venku mrzne tak -7 tak shasne a vse je ok. nevim co stim poradi me nekdo.

Uživatelský avatar
crosby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 17.09.2009 20:24
Bydliště: http://www.facebook.com/paintdipcar
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od crosby »

Tak vcera mi to asi po sto kilakach zhaslo a opet fungovalo, nez jsem ho nezkusil na snehu. Pote opet se rozsvitila kontrolka, nez jsem nezastavil, nechal vychladnout po dobu nakupu v obchode a pak uz to zase fakcilo. Za ctrnact dni jdu delat filtry tak jsem rovnou domluvenej na VAG, pote reknu. Jinak pojistky jsou v poradku, podle domenky automechanika, pokud to nebudou krouzky tak to bude vadny cely naboj. Az to napichnu dam vedet.

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Kalamita »

Tak DworiBak a Toxyz meli pravdu..I kdyz jsem predtim kontroloval pojistky na baterce tak me zmatlo to ze byly vporadku a vic jsem to neresil...Ted jsem nato poradne koukal a bylo to nejaky zoxidovany nebo nevim..Proste stacilo jen vycistit drazky,prostriknul jsem je kontaktolem a dal novy pojistky..Vse ok funguje jak ma..Tak jen doufam ze to vydrzi..Diky moc za vsecky rady... :ura1: :ura1: :ura1: :ura1: :ura1: :ura1: :ura1:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“