sedačky zadní Passat B5.5 výměna

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

DMS píše:
Paskal píše:Ty ses lopatil ale na tom piskovišti co tam máš.... :) :lol:

A proč měníš i tapce hmm.
Jo a když byla pro tebe dřina sedaky :) tak u tapcu vyplivneš duši... :minzdr: :croc:
protože jsou to tapce se stejnou kůží, přece tam nenechám látkový !!! Taková vopičárna :lol: tapce budou snad ok, to je jen pár šroubků...tady byl rozbitý zámek a nešlo to rozdělat.. :x
a jak jsi nakonec teda uvolnil ten zámek...please....nejde mi sklopit ta větší půlka, ten bazmek na odjištění mi zůstal v ruce a je to v ....
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

bedja píše:
DMS píše: protože jsou to tapce se stejnou kůží, přece tam nenechám látkový !!! Taková vopičárna :lol: tapce budou snad ok, to je jen pár šroubků...tady byl rozbitý zámek a nešlo to rozdělat.. :x
a jak jsi nakonec teda uvolnil ten zámek...please....nejde mi sklopit ta větší půlka, ten bazmek na odjištění mi zůstal v ruce a je to v ....
přesně to se mi stalo taky a taky u ty větší půlky. Jsou to pěkný šunty !
Nejdřív vyndáš celou menší půlku a tamtu pak vylomcuješ...

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: sedačky zadní Passat B5.5 výměna

Příspěvek od Goauld »

Brý den a sorry že oživuju takhle stary téma, ale nevíte někdo jak se dá vyndat bez poškození vložka zámku sedačky od které nemám původní klíč ? Rad bych tu vložku přeskládal na klíč od auta, ale nevím jak to vyndat aniž bych musel sedačku rozčalounit. Je to kožená sedačka a auto není moje. Napadlo mě jedině ten zámek strhnout, aby šel odemykat čímkoliv, ale to by pak trochu pozbyl významu v tom místě.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“