Passat 3C r.v. 2006 - přechod na rádio 3 generace?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Passat 3C r.v. 2006 - přechod na rádio 3 generace?

Příspěvek od Alficek »

Zdravím všechny, právě jsem se stal majitelem Passatu 3C model 2006. Chystám se na výměnu radia RCD300 za RCD510. Pročítám tu všechna fóra o upgradu radií, zabrousil jsem i na německá diskuzní fóra, nejsem si teď jistý, zda do toho vůbec jít.
Na jednom německém fóru jeden uživatel také provedl výměnu rádia za nový typ a řešil problém s vybíjením baterie, protože mu neusínal CAN-BUS. Obracel se dokonce i na německý zákaznický VW support, kde mu řekli, že nemá šanci, protože ty rádia nejsou dělaný pro modelovej rok 2006 a i v případě výměny gateway mu nedokážou garantovat, že vše bude ok.
Nerad bych teď investoval peníze do rádia a gateway, abych nakonec zjistil, že jsem si koupil hračku, na kterou se můžu dívat tak akorát doma na stole.
Prováděl z vás někdo upgrade radia u prvních passatů z roku 2005/2006?
Není mi ještě moc jasné, jak probíhá kódování v případě výměny jednotky, zda stačí opsat stávající údaje z kódování staré jednotky a ty pak naťukat přes vag do nové jednotky?

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Passat 3C r.v. 2006 - přechod na rádio 3 generace?

Příspěvek od zbuj »

Tak pokud by jsi si to tady vsechno procetl, tak by jsi zjistil, ze je tady vice nez dost lidi co si do auta hodili at uz RCD nebo RNS 510 a dokonce na tu tvoji RCD ani gateway nemusis menit... Nevidim jediny duvod proc by to u starsich modelu neslo?? Jedina vec kterou se lisi je prave gateway, ale tu je treba menit a kodovat pri prechodu na RNS...

Kontaktuj klubaka: krucinal on absolvoval presno to samy do ceho se ty chystas, tak ti da vedet :wink: co a jak.

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Passat 3C r.v. 2006 - přechod na rádio 3 generace?

Příspěvek od Alficek »

Takže problémy jsou pouze s RNS 310,510, u RCD 310,510 se gateway nikdy měnit nemusí?
Už mi z toho jde palice kolem.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Passat 3C r.v. 2006 - přechod na rádio 3 generace?

Příspěvek od zbuj »

Normalne to tam prdni a kdyz rano nenastartujes tak vymenis :mrgreen: GW

Myslim, ze tu je toho uz dost napsane!
Zbytecne zalozene tema...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 3C r.v. 2006 - přechod na rádio 3 generace?

Příspěvek od pásovec »

Vím o klubákovi, který má 07 a měnil na RCD 510 (bez navi) a musel k tomu měnit i GW.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Navigace“