Na palubce svítí žlutý volant

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Pecan V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 09.10.2009 00:59
Bydliště: Zlínsko

Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od Pecan V »

Čaute. Prosímvás vyměnil jsem baterku a začal mi svítit žlutě volant. S autem sem jel tet v zimě po dlouhé době jinak byl zazimovaný. Před tím nic nesvítilo vše OK aš sem vyměnil baterku. Byla tam 75 a dal sem tam z nutnosti 61. Muže to byt tím že je třeba slabá? Ale to je asi blbost co? Nebo že by něco odešlo? ale s autem se nejezdilo a když se jelo na posledy vše Ok. Poradí někdo? Muže to byt vážné? Díky.

meni
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.09.2008 20:24

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od meni »

Nastartuj, a pak otoč volantem na doraz doleva a pak otoč na doraz doprava. Potom srovnej a mělo by to myslím zmizet.

Pecan V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 09.10.2009 00:59
Bydliště: Zlínsko

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od Pecan V »

meni píše:Nastartuj, a pak otoč volantem na doraz doleva a pak otoč na doraz doprava. Potom srovnej a mělo by to myslím zmizet.
To jsem skoušel. Ale nezhasla.

meni
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.09.2008 20:24

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od meni »

Pecan V píše:
meni píše:Nastartuj, a pak otoč volantem na doraz doleva a pak otoč na doraz doprava. Potom srovnej a mělo by to myslím zmizet.
To jsem skoušel. Ale nezhasla.
Nejsem si jistý jestli není nutné ještě kousek popojet nějaký ten metr a pak by měla zhasnout. Na autě mi svítila ta kontrolka někdy rok a půl zpátky, když byla vybitá baterka. No a takhle nějak co si pamatuju se docílí jejího zhasnutí.

Pecan V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 09.10.2009 00:59
Bydliště: Zlínsko

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od Pecan V »

meni píše:
Pecan V píše: To jsem skoušel. Ale nezhasla.
Nejsem si jistý jestli není nutné ještě kousek popojet nějaký ten metr a pak by měla zhasnout. Na autě mi svítila ta kontrolka někdy rok a půl zpátky, když byla vybitá baterka. No a takhle nějak co si pamatuju se docílí jejího zhasnutí.
Aha takže myslíš že když kousek pojedu a vytočím ty kola tak by to mělo byt dobré jo. No skusím to. Doufám že to pomože.

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od SakoVerife »

pomoc by to melo, pokud neni nejaka zavaznejsi porucha teda :wink:
Tohle se muze stat po odpojeni baterky, nebo po hrani si s VAGem. Parkrat se mi to stalo (po vagu, nebo baterce) vzdy pomohlo popojet a zahybat volantem. Po chvilce to zhaslo a uz jsem s tim nemel problemy.

Uživatelský avatar
JuraRacing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 18.11.2009 22:11
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od JuraRacing »

co sa inak vsetko rozladi ? po odpojeni baterky treba aj nejak zase na kodovat central ? atd ?
Golf VII R-linie

Pecan V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 09.10.2009 00:59
Bydliště: Zlínsko

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od Pecan V »

SakoVerife píše:pomoc by to melo, pokud neni nejaka zavaznejsi porucha teda :wink:
Tohle se muze stat po odpojeni baterky, nebo po hrani si s VAGem. Parkrat se mi to stalo (po vagu, nebo baterce) vzdy pomohlo popojet a zahybat volantem. Po chvilce to zhaslo a uz jsem s tim nemel problemy.
Prosímtě co je to ten VAG? Nějak tady přes tyto věci nejsem. Tak jen at vím sčím sem si když tak hrál jestli to není tím. :D Možná vím co to je ale jinak.

Uživatelský avatar
vikilan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.08.2008 07:40
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od vikilan »

Po odpojení baterky a jejím zpětném namontování je potřeba kousek s autem jet rychlostí nad 20km. Stačí jen cca 50 metrů a měla by zhasnout. Jinak je o tom napsáno v sešitu 3.2 Rady a činy na stránce 9 "Řízení".

filipjanousek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 13.12.2009 16:37

Re: Na palubce svítí žlutý volant

Příspěvek od filipjanousek »

presne tak.kdyz jsem dobijel baterku tak po pripojeni a nastartovani mi svitil volant i esp tak jsem docela cumel co to je ale po chvilince jizdy to zhaslo

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“