RNS 510 a větší HDD

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od global »

no aby fólia nespravila ešte viac škody :roll:
jedine anakondu pod sedadlo :lol:
Přílohy
ochcavka.jpg
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od ricardo »

zbuj píše:No chlapi tak jsme tam kde jsme byli asi ze? Tak folie to bude asi jasne a co dal jedine tam pres noc zavirat psa :mrgreen: :gey:
Neviem ako je to u vas v CZ a ci mate povolene folie aj na prednych bocnych sklach, ale pokial ano, daj to tam. Ja som v piatok kupil RNS s tym, ze to je riziko a velke lakadlo. Folie mam aj na prednych bocnych, no neviem ci budem kludnejsie spavat. Buduci tyzden idem menit poistku na aute a uvidim, ci to vezmu do uvahy a co mi k tomu povedia...

...ale toto je uz asi mimo temy...

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od ricardo »

global píše:no aby fólia nespravila ešte viac škody :roll:
jedine anakondu pod sedadlo :lol:
to si robis srandu!!! Len nepis, ze to spravili pre radio :-)

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od global »

ricardo píše:
global píše:no aby fólia nespravila ešte viac škody :roll:
jedine anakondu pod sedadlo :lol:
to si robis srandu!!! Len nepis, ze to spravili pre radio :-)
jj iba pre rádio. radšej nech si ju zlahka vyberu.
jedine dobru poistku
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od zbuj »

no asi jo chlapi mate pravdu pojistka to asi v takovem pripade jisti, ale me se zda, ze ty folie jsou i tak lepsi ne?? Musi to vetsi silou rozbijet a take vickrat nez se jim to povede a to uz je nekdo muze videt.... nebo potom nejaky ten cover pres radio - jestli vubec neco takoveho existuje ja si pamatuju, ze v TT jsem mel takovy metalovy kryt kterym se cele radio zakrylo, ale to asi je jak pest na oko :mrgreen: ne :P :P

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od ejne »

mohl by si prosim dat navod alebo nejake foto ako simenil ten disk? je tam klasicky 2.5" HDD alebo ako to je?
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od lukasko144 »

tiez som zvedavy..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

kresomysl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 14.07.2008 10:58

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od kresomysl »

Disk vymenit je bud snadne a nebo ne. Kamarad mel kliku a nemel disk prichyceny dole sroubkem, takze mu stacilo odsroubovat vrchni dekl a disk vytahnout, vymenit, prehrat FW v navigaci a trada. Daval 160GB Seagate. Ja jsem tolik stesti nemel, takze jsem musel do sroubku rozebrat celou RNS510 a pak vymenit disk. Koupil jsem bohuzel 160GB Western a ten sr*c ma vetsi spotrbu, takze nesel. WD nedoporucuji, bud seagate nebo samsung, problemy s WD jsem mel i v satelitech :-(
Jinak je tam klasicky 2,5" IDE HDD , momentalne tam mam 60GB HDD a z toho mam 37GB na hudbu. Lepsi nezli 20 :-)
Mam se rad a to mi staci, vy me radi mit nemusite :-)

Uživatelský avatar
xstorm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 26.07.2009 21:25

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od xstorm »

global píše:no aby fólia nespravila ešte viac škody :roll:
jedine anakondu pod sedadlo :lol:
Jeden dotaz? Je to opravdu tvoje auto? Před nedávnem byly fotky naprosto stejneho auta na škoda-foru. Okenko poškodilo kožené čalounění.....jen by mě to zajímalo..díky za odpověď
Passat Variant 3C 2.0 TDI 125 kW DSG R-LINE

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od TNT »

kresomysl píše:Disk vymenit je bud snadne a nebo ne. Kamarad mel kliku a nemel disk prichyceny dole sroubkem, takze mu stacilo odsroubovat vrchni dekl a disk vytahnout, vymenit, prehrat FW v navigaci a trada. Daval 160GB Seagate. Ja jsem tolik stesti nemel, takze jsem musel do sroubku rozebrat celou RNS510 a pak vymenit disk. Koupil jsem bohuzel 160GB Western a ten sr*c ma vetsi spotrbu, takze nesel. WD nedoporucuji, bud seagate nebo samsung, problemy s WD jsem mel i v satelitech :-(
Jinak je tam klasicky 2,5" IDE HDD , momentalne tam mam 60GB HDD a z toho mam 37GB na hudbu. Lepsi nezli 20 :-)
Jen takova uvaha, vyplati se vymena disku za vetsi, kdyz umi navi cist 32GB SDHC karty? Jak je rychly zapis mp3 na disk z karty, kdyz je v navi SW 2660? Diky

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od lukasko144 »

Aktivoval uz niekto na RNS510 volbu "Vyrobne nastavenia" ? Vymaze toto aj hdd? Nejak sa mi stalo, ze mam hdd ako keby "iba na citanie". Ani nan zapisovat, ani z neho mazat, ani premenovat adresar a pod. Urcite to nie je nahratim noveho FW 2680, lebo aj pred tym mi vypisovalo hlasku "nie je mozne vymazat aktivny subor", ked som chcel nieco vymazat. A co je mi teda divne, preco sa hdd nevymazal pri nahrati FW 2680, ked sa vsade pise, ze to vymaze aj data, aj mapy. Dik.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

libor.lipo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 27.12.2009 22:35

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od libor.lipo »

zbuj píše:no asi jo chlapi mate pravdu pojistka to asi v takovem pripade jisti, ale me se zda, ze ty folie jsou i tak lepsi ne?? Musi to vetsi silou rozbijet a take vickrat nez se jim to povede a to uz je nekdo muze videt.... nebo potom nejaky ten cover pres radio - jestli vubec neco takoveho existuje ja si pamatuju, ze v TT jsem mel takovy metalovy kryt kterym se cele radio zakrylo, ale to asi je jak pest na oko :mrgreen: ne :P :P
Fólie jsou fajn zatmavené, ale ne kombinované s bezpečnostní. Mám zkušenost s ohnutým rámem okna a dveře pak na výměnu....

Frank51
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 19.05.2008 17:30

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od Frank51 »

Dávat větší HDD do navi je podle mně blbost. Jednodušší je nakopírovat muziku na SDHC a mít třeba dvě 32 GB karty, které mohu v PC kopírovat rychleji, než kopírovat do nějakého velkého disku v navi. Spíše je to třeba jako technická zajímavost, ale to je tak asi vše.

kresomysl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 14.07.2008 10:58

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od kresomysl »

Frank51 píše:Dávat větší HDD do navi je podle mně blbost. Jednodušší je nakopírovat muziku na SDHC a mít třeba dvě 32 GB karty, které mohu v PC kopírovat rychleji, než kopírovat do nějakého velkého disku v navi. Spíše je to třeba jako technická zajímavost, ale to je tak asi vše.
Akorát že i jen jedna 32GB SDHC karta je dražší nežli 250GB HDD :-) a to je jen jedna karta :-) ale je fakt, že kopírovat to na ten HDD je opruz :-) chce to, aby klesly ceny 32GB karet, já mám zatím dvě 16GB :-)
TNT píše:
kresomysl píše:Disk vymenit je bud snadne a nebo ne. Kamarad mel kliku a nemel disk prichyceny dole sroubkem, takze mu stacilo odsroubovat vrchni dekl a disk vytahnout, vymenit, prehrat FW v navigaci a trada. Daval 160GB Seagate. Ja jsem tolik stesti nemel, takze jsem musel do sroubku rozebrat celou RNS510 a pak vymenit disk. Koupil jsem bohuzel 160GB Western a ten sr*c ma vetsi spotrbu, takze nesel. WD nedoporucuji, bud seagate nebo samsung, problemy s WD jsem mel i v satelitech :-(
Jinak je tam klasicky 2,5" IDE HDD , momentalne tam mam 60GB HDD a z toho mam 37GB na hudbu. Lepsi nezli 20 :-)
Jen takova uvaha, vyplati se vymena disku za vetsi, kdyz umi navi cist 32GB SDHC karty? Jak je rychly zapis mp3 na disk z karty, kdyz je v navi SW 2660? Diky
Já jsem si tam větší disk dal, ale teď až mi přijde novej superb s columbusem, tak už to tam dávat nebudu, kopíruje to fakt pomalu, třeba MP3 z DVD-R (plné) kopíruje tak 3,5-4 hodiny :-)
Mam se rad a to mi staci, vy me radi mit nemusite :-)

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a větší HDD

Příspěvek od lukasko144 »

Tolko tem tu je k RNS510ke, ze neviem ani kam mam dat otazku.
Vie RNS510 zobrazovat text skladby hranej na niektorej FM stanici? Kde v menu je skryte to nastavenie? Vcera som siel sluzobnym Golfom VI, kde je tusim 315ka a ta to zvlada, reku teda musi to vediet aj 510ka.. Dik.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Odpovědět

Zpět na „Navigace“