má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

mara20v
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 14.11.2009 13:19
Bydliště: Železné
Kontaktovat uživatele:

má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od mara20v »

má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T?

mara20v
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 14.11.2009 13:19
Bydliště: Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od mara20v »

zatim se mi to nechce chipovat ale chci mu trosku zvysit vykon tak sem dostal typ na powerbox

Uživatelský avatar
chucky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od chucky »

Mohl by jsi mi prosím ukázat jaký powerbox máš na mysli a kolik do něj chceš investovat?
STEINBERGER CHIPTUNING - http://www.steinberger.cz - měření výkonu na brzdě, diagnostika, profesionální chiptuning a softwarové optimalizace.

Uživatelský avatar
Raimmi
Člen klubu
Příspěvky: 410
Registrován: 09.08.2009 12:04
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od Raimmi »

POWERBOX bývá z 99% krabička ve které je zalitý odpor za pár korun, ne-li haléřů, a výkon to nezvedne jen to oklame ř.j. která si bude myslet že je motor stále studený tak bude dávkovat více paliva a ty si budeš říkat jak to jede :lol:
Vw Sharan II 1.9Tdi 85kw
Audi A6 Avant Quatro 2.8 V6 142kw

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od Paulie22 »

mara20v píše:zatim se mi to nechce chipovat ale chci mu trosku zvysit vykon tak sem dostal typ na powerbox
tak rekni tomu chytrakovi,co ti na to dal typ,ze je to uplnej magor
Obrázek

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od elit »

Powerbox vazne zveda vykon, mam to vyzkouseno na TDi 66kw. Nevim o kolik, ale jde to poznat. I maximalka se posune.
Passat 2008 BMP

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od KamilGTTDI »

elit píše:Powerbox vazne zveda vykon, mam to vyzkouseno na TDi 66kw. Nevim o kolik, ale jde to poznat. I maximalka se posune.
to ti verim, tady se nikdo nehada ze to vykon nezvedne....ale jak vis ze to tam nesere tolik paliva a ze to neprohoriva treba az v turbu? ze tam nejni pozadavek na plnici tlak tak vysoky ze ti pujde turbo do kitek? koukal jsi nekdy na prubehy hodnot na vagu? asi ne pac bys to tady ani nepsal, dneska si myslim ze dobre odladene auto stoji cca stejne jako kvalitne provedeny software

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od bartic »

mara20v píše:zatim se mi to nechce chipovat ale chci mu trosku zvysit vykon tak sem dostal typ na powerbox
Proč se ti to nechce chipovat?Radši si zaplatím za kvalitní chip než tam cpát nějaký hajtry a pak se divit,že se pořád něco děje s motorem.

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od bartic »

Tady je,jak vypadá powerbox uvnitř. :arrow: http://www.cimbu.cz/index.php?page=whole&lng=cze&item=9" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Raimmi
Člen klubu
Příspěvky: 410
Registrován: 09.08.2009 12:04
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od Raimmi »

to je přesně o čem jsem psal, odpor za pár kaček, je až sporstost že to někteří dokážou prodávat za nehorázné peníze... a blbí jsou ti co to kupují a naivně si myslí jak jim no nezvedne výkon o kw :roll: :lol:
Vw Sharan II 1.9Tdi 85kw
Audi A6 Avant Quatro 2.8 V6 142kw

mara20v
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 14.11.2009 13:19
Bydliště: Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od mara20v »

chlapy moc dik za rady seru na to nabyzel mi ho koren za 3litry a kdys sme se bavili o chipu tak mi rikal znamej ze si nacipoval oktavku a po cca 2 mesicich se mu propalili pisti nvm kolik za chip dal a kdo to delal tak proto se toho trochu bojim

Uživatelský avatar
Raimmi
Člen klubu
Příspěvky: 410
Registrován: 09.08.2009 12:04
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od Raimmi »

za 3tis.? :lol: :lol: :lol: to už na aukru je levněji... jinak co se týče chipu také záleží kolik měl najeto, a kdo to dělal... já mám Passata chiplého od roku 2006 a žádnej problém :wink: mám najeto 180tis.
Vw Sharan II 1.9Tdi 85kw
Audi A6 Avant Quatro 2.8 V6 142kw

Uživatelský avatar
chucky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od chucky »

mara20v píše:chlapy moc dik za rady seru na to nabyzel mi ho koren za 3litry a kdys sme se bavili o chipu tak mi rikal znamej ze si nacipoval oktavku a po cca 2 mesicich se mu propalili pisti nvm kolik za chip dal a kdo to delal tak proto se toho trochu bojim
motor 1.8T neni jednoduche udelat spravne, a neuděla ti to nějakej jouda nekde na parkovišti bez zkušeností za trojku.

o vysledku pišeš sám, ještě ti můžu říct že ten motor pokud není správně modifikován bude mnohem víc žrát a bude mít nerovnoměrný průběh výkonu.

jestli chceš dobrou radu, tak cena za úpravu by mělo být to poslední kritérium ve výběru úpravce. pokud se ten motor udělá správně, je radost to řídít.
STEINBERGER CHIPTUNING - http://www.steinberger.cz - měření výkonu na brzdě, diagnostika, profesionální chiptuning a softwarové optimalizace.

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od elit »

KamilGTTDI píše:
elit píše:Powerbox vazne zveda vykon, mam to vyzkouseno na TDi 66kw. Nevim o kolik, ale jde to poznat. I maximalka se posune.
to ti verim, tady se nikdo nehada ze to vykon nezvedne....ale jak vis ze to tam nesere tolik paliva a ze to neprohoriva treba az v turbu? ze tam nejni pozadavek na plnici tlak tak vysoky ze ti pujde turbo do kitek? koukal jsi nekdy na prubehy hodnot na vagu? asi ne pac bys to tady ani nepsal, dneska si myslim ze dobre odladene auto stoji cca stejne jako kvalitne provedeny software
Tady se nikdo nehada, ze to nema vedlejsi efekty.
Passat 2008 BMP

mara20v
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 14.11.2009 13:19
Bydliště: Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: má někdo skušenosti s POWERBOXEM na 1.8T

Příspěvek od mara20v »

dobre tak tetka trosku odbocim tak od jake firmy chip podle me je asi nej bit power ale je to ranec a odeme daleko nebo co k tomu jeste vyriznout kat...nvm abych tomu neublizil ale trosku to jelo

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“