Smrad z topení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Smrad z topení

Příspěvek od Kwapo »

Zdravím. Dnes se mi stal malý problém. Po noci co stálo auto venku jsem dnes nastartoval a z topení šel pěkný smrad, něco jako výfukové splodiny a spáleného. Smrdí to však jen když stojím, během jízdy nic. Splodiny to asi nebudou, pac to s topením nemá nic společného (není to trabant :D ). Ale zjistil jsem, že mi celkem zatuhají přední brzdy, kola se hřejou a tím i smrdí (to hned zítra odstraním). Ale nemohl by být ten smrad od toho ? Kde má topení sání vzduchu ? Pod oknem ? Nikdy dřív to nic takového nedělalo. Díky moc za rady :)

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Smrad z topení

Příspěvek od majkl1 »

Tak to mrkni na vlnovec. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z topení

Příspěvek od Kwapo »

Dnes jsem byl pryč a vše zase v pohodě. Auto stálo celej den a noc v teplé garáži, takže v pohodě i ty brzdy. Budu muset vyměnit brzdovku, jelikož už jsem to měl udělat před pul rokem a jak se zdá v těchle krutejch mrazech ztrácí vlastnosti. Prostě dnes vše v pohodě, nic nesmrdělo, nebrzdilo. Nebo brzdilo jen tak jak má.

Jinak zvuk má stejnej, nezdá se že by byla někde díra. Ale přeci jen ten vlnovec zkouknu :)

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Smrad z topení

Příspěvek od proche77 »

Kwapo píše:Dnes jsem byl pryč a vše zase v pohodě. Auto stálo celej den a noc v teplé garáži, takže v pohodě i ty brzdy. Budu muset vyměnit brzdovku, jelikož už jsem to měl udělat před pul rokem a jak se zdá v těchle krutejch mrazech ztrácí vlastnosti. Prostě dnes vše v pohodě, nic nesmrdělo, nebrzdilo. Nebo brzdilo jen tak jak má.

Jinak zvuk má stejnej, nezdá se že by byla někde díra. Ale přeci jen ten vlnovec zkouknu :)
on nemyslel,že tam je dira,ale že na něj kape olej nebo tak něco,a to pak smrdi :158:

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z topení

Příspěvek od Kwapo »

proche77 píše:
Kwapo píše:Dnes jsem byl pryč a vše zase v pohodě. Auto stálo celej den a noc v teplé garáži, takže v pohodě i ty brzdy. Budu muset vyměnit brzdovku, jelikož už jsem to měl udělat před pul rokem a jak se zdá v těchle krutejch mrazech ztrácí vlastnosti. Prostě dnes vše v pohodě, nic nesmrdělo, nebrzdilo. Nebo brzdilo jen tak jak má.

Jinak zvuk má stejnej, nezdá se že by byla někde díra. Ale přeci jen ten vlnovec zkouknu :)
on nemyslel,že tam je dira,ale že na něj kape olej nebo tak něco,a to pak smrdi :158:

Áhááá ... to mě nenapadlo ... to by bylo možná i možné ... musím to všechno řádně zkontrolovat :roll:

Uživatelský avatar
vanDit86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 16.12.2008 18:26
Bydliště: Jihomoravák :)

Re: Smrad z topení

Příspěvek od vanDit86 »

Dneska se mi stalo to stejny pri plne zapnutym topeni sel z vetrani strasnej smrad , asi pul hodky predtim jsem zapadl v hlubokem snehu a couvanim jsem nabral podspoilerem dost tech sracek sebou , je mozny ze by to bylo tim?
Audi A4 B6 1.9TDI 96kw S-line (chip 112kw - EGR off) , ex. VW Golf IV

Lopez24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 25.05.2010 15:47
Bydliště: Plzeň

Re: Smrad z topení

Příspěvek od Lopez24 »

Ahoj, nechci zakládat nový téma tak píšu sem. Dnes mi začalo po chvilce jízdy smrdět uvnitř auto. Smrad bych přirovnal když se něco pálí, připomíná mi to když po delší době zapnete elektrický přímotop a žhavý se spirály. Máte s tím někdo zkušenost?

Uživatelský avatar
Johnyhu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 02.08.2015 20:03

Re: Smrad z topení

Příspěvek od Johnyhu »

Lopez24 píše:Ahoj, nechci zakládat nový téma tak píšu sem. Dnes mi začalo po chvilce jízdy smrdět uvnitř auto. Smrad bych přirovnal když se něco pálí, připomíná mi to když po delší době zapnete elektrický přímotop a žhavý se spirály. Máte s tím někdo zkušenost?
Ventilátor KO. :smoke:
VW Passat B5 1996 1.9TDI 81Kw AFN

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“