Pouštění pedálu plynu

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
capodecino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 16.03.2008 21:36
Bydliště: CHEB

Pouštění pedálu plynu

Příspěvek od capodecino »

Když pouštím plynule pedál plynu při jakémkoliv rychlostním stupni, tak mi ještě předtím než ho úplně pustím motor cukne, pedál se ale nikde neseká. Nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem?

Uživatelský avatar
johanek69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 03.02.2010 18:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Pouštění pedálu plynu

Příspěvek od johanek69 »

Na tohle bych chtěl taky vědět odpověd. Dneska jsem koupil 1,6 GIV a taky mi to dělá. A taky to udělá při zapnutí tempomatu....
.......Blbe di vod toho...... :D

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pouštění pedálu plynu

Příspěvek od xerxes »

neděla to náhodou vule na silenblokach motoru?

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: Pouštění pedálu plynu

Příspěvek od raduzzz »

určitě :) ale hoši sou zdechlí zvednout kapotu a podívat se jak se motor třepe už na volnoběh.
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pouštění pedálu plynu

Příspěvek od xerxes »

taky možné :mrgreen:

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Pouštění pedálu plynu

Příspěvek od bifur »

Vybuchane silentbloky urcite zosilnuju tento efekt, ale problem je niekde v riadeni motora. Ja sa s tym seriem uz rok a viac menej sa mi to podarilo eliminovat na minimum. Mne sklbe skor ked prudsie pustim plyn, ale obcas aj ked plynule pomaly.. Niekedy to hlavne nie je len cuknutie, ale akokeby to sekundu brzdilo motorom a hned zase potom nabehlo na plynulejsiu jazdu. Proste na sekundu prudsie zabrzdi a potom sa to zrovna a otacky klesaju pomalsie. Po zmazani adaptacnych hodnot, vycisteni klapky a zakladnom nastaveni to nerobi skoro vobec, ale casom sa to vzdy vrati. Pomohlo mi hlavne precistenie vsetkych konektorov na vsetkych cidlach, mal som blby zapalovaci modul + kable (tym sa sklbanie zmiernilo) a pomohlo aj vycistenie MAP senzoru - bol strasne zakydany od oleja.. Este podozrievam cidlo otacok, ale nechcem kupovat zbytocne nove.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“