výfuk

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Luko.V
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2009 23:58

Re: výfuk

Příspěvek od Luko.V »

Ahoj, měl jsem stejný problém. Taky mi prdul svár u vlnovce a přemýšlel jsem jestli koupit jen nový vlnovec, či celý nový kus. Nakonec jsem koupil celej kus potrubí a nelituju. Stejně Tě jednou čeká výměna celé části, jelikož výfuk není nesmrtelný a koroduje :-). Sice je to větší investice (cca 5000 kč) ale zase víš, že má od tohoto problému na pár dlouhých let pokoj. Toť můj postřech. Zdar :-)
VW Passat 1.8T, 110Kw, Highline

EDYS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 10.03.2009 19:58
Bydliště: PRAHA

Re: výfuk

Příspěvek od EDYS »

zdravim,chci se zeptat mam 2004ku pasika 3bg,96kw/1.9tdícko-nevite na tenhle typ nekdo rozmery toho vlnovce,dik

EDYS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 10.03.2009 19:58
Bydliště: PRAHA

Re: výfuk

Příspěvek od EDYS »

Tak pánové snad jste to uz na tomhle motoru někdo dělal né,tak prosím trochu snahy abych to mohl koupit , motor (AWX). Ty tupci ve vw to neumej jako n.díl-to me p...r ! :cry2:

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: výfuk

Příspěvek od TDI 4MOTION »

pino.t píše:Vlnovej není problém sehnat a každym správnym obchodě by jich měli mít krabici o různých průměrech a délkách.
ale počítej s cenou kolem litru.
Vsude mozne se vlnovce pohybuji kolem 500kc....
vé-šestka

EDYS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 10.03.2009 19:58
Bydliště: PRAHA

Re: výfuk

Příspěvek od EDYS »

Jasne,vlnovce si samozrejme najdu ale POTREBUJU vedet ten rozmer na tenhle typ jelikoz to nevim ! Je tam asi 50 prumer ale nevim to presne a je to ten kratsi ale matou me ty rozsireny hrdla, z jedne strany od katalyzatoru a z druhe strany od turba.

Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: výfuk

Příspěvek od mike125 »

pino.t píše:Vlnovej není problém sehnat a každym správnym obchodě by jich měli mít krabici o různých průměrech a délkách.
ale počítej s cenou kolem litru.
Před 20minutama sem koupil vlnovec uplne novy za 215kč

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“