Diagnosticky rezim Climatronic

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mirecB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Diagnosticky rezim Climatronic

Příspěvek od mirecB »

Zdar klubaci, mam dotaz...ak si navolim diagnosticky rezim na climatronicu a menim hodnoty, je mozne potom tieto menene hodnoty aj zapisat? Lebo vzdy sa mi po opusteni rezimu vratia hodnoty spat...pripadne, daju sa tie hodnoty aj cez VAG nejako nastavit? Potreboval by som zmenit niektore hodnoty ohladom podielu fukania na jednotlive oblasti. Dik moc.
At je to, cim je to, hlavne ze to funguje :)

vedzr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 20.10.2007 23:00
Bydliště: Brno

Re: Diagnosticky rezim Climatronic

Příspěvek od vedzr »

mirecB píše:Zdar klubaci, mam dotaz...ak si navolim diagnosticky rezim na climatronicu a menim hodnoty, je mozne potom tieto menene hodnoty aj zapisat? Lebo vzdy sa mi po opusteni rezimu vratia hodnoty spat...pripadne, daju sa tie hodnoty aj cez VAG nejako nastavit? Potreboval by som zmenit niektore hodnoty ohladom podielu fukania na jednotlive oblasti. Dik moc.
A ty mas manual k tomu climatronicu, ktera hodnota co znamena? Ja se na to dival a hned jsem z toho utekl. A to me ted v zime sere, ze mi to malo topi. Kdyz je vice jak -5°C, tak nepocituju horke foukani, takze se mi nechce vytopit cele auto.
nyní Touran 2.0TDI 103kW DSG
předchozí Passat 1.9 TDI 96kW

Uživatelský avatar
mirecB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Diagnosticky rezim Climatronic

Příspěvek od mirecB »

vedzr píše:
mirecB píše:Zdar klubaci, mam dotaz...ak si navolim diagnosticky rezim na climatronicu a menim hodnoty, je mozne potom tieto menene hodnoty aj zapisat? Lebo vzdy sa mi po opusteni rezimu vratia hodnoty spat...pripadne, daju sa tie hodnoty aj cez VAG nejako nastavit? Potreboval by som zmenit niektore hodnoty ohladom podielu fukania na jednotlive oblasti. Dik moc.
A ty mas manual k tomu climatronicu, ktera hodnota co znamena? Ja se na to dival a hned jsem z toho utekl. A to me ted v zime sere, ze mi to malo topi. Kdyz je vice jak -5°C, tak nepocituju horke foukani, takze se mi nechce vytopit cele auto.
No mam len nejake hlasky, co ktory kanal znamena, ale napr. by som si chcel zmenit pomer fukania pri natsavenych klapkach na skolo a predne ofuky zaroven, aby mi viac fukalo na sklo...a vselico ine...
At je to, cim je to, hlavne ze to funguje :)

vedzr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 20.10.2007 23:00
Bydliště: Brno

Re: Diagnosticky rezim Climatronic

Příspěvek od vedzr »

mirecB píše:
vedzr píše: A ty mas manual k tomu climatronicu, ktera hodnota co znamena? Ja se na to dival a hned jsem z toho utekl. A to me ted v zime sere, ze mi to malo topi. Kdyz je vice jak -5°C, tak nepocituju horke foukani, takze se mi nechce vytopit cele auto.
No mam len nejake hlasky, co ktory kanal znamena, ale napr. by som si chcel zmenit pomer fukania pri natsavenych klapkach na skolo a predne ofuky zaroven, aby mi viac fukalo na sklo...a vselico ine...
Ja nasel toto: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=161&t=92932" onclick="window.open(this.href);return false; , ale nic jsem z toho rozumnyho nepochopil. Mas neco lepsiho?
nyní Touran 2.0TDI 103kW DSG
předchozí Passat 1.9 TDI 96kW

Uživatelský avatar
mirecB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Diagnosticky rezim Climatronic

Příspěvek od mirecB »

vedzr píše:
mirecB píše: No mam len nejake hlasky, co ktory kanal znamena, ale napr. by som si chcel zmenit pomer fukania pri natsavenych klapkach na skolo a predne ofuky zaroven, aby mi viac fukalo na sklo...a vselico ine...
Ja nasel toto: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=161&t=92932" onclick="window.open(this.href);return false; , ale nic jsem z toho rozumnyho nepochopil. Mas neco lepsiho?
No nic lepsiho nemam, popravde povedane, je to rovnake ako toto, ale mam to v nemcine, ale toto je vcelku dobre popisane...
At je to, cim je to, hlavne ze to funguje :)

vedzr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 20.10.2007 23:00
Bydliště: Brno

Re: Diagnosticky rezim Climatronic

Příspěvek od vedzr »

Vsak toto je samozrejme prelozene nejakym googlem do cestiny z nemciny. Ale citelne to moc neni :cry:
nyní Touran 2.0TDI 103kW DSG
předchozí Passat 1.9 TDI 96kW

Uživatelský avatar
mirecB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Diagnosticky rezim Climatronic

Příspěvek od mirecB »

vedzr píše:Vsak toto je samozrejme prelozene nejakym googlem do cestiny z nemciny. Ale citelne to moc neni :cry:
Ale da sa z toho dost veci pochopit a nastavit, len mi to neostane nastavene tak, ako by som chcel...
At je to, cim je to, hlavne ze to funguje :)

pavlo181
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 10.07.2013 21:00
Bydliště: Plzen

Re: Diagnosticky rezim Climatronic

Příspěvek od pavlo181 »

prosim ,vi nekdo co mi to pise na panelu?ja tomu nerozumim..dik
Přílohy
DSC_0098.jpg
2.5tdi , v6, 2002

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“