Vyměnit 1,6 77kW za 1,9TDI?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02

Vyměnit 1,6 77kW za 1,9TDI?

Příspěvek od PavelN »

Zdravím všechny,
asi se toto dilema omlelo nespočetněkrát, ale přece jenom, chci prodat 1,6 16V 77kW a protože mě nebere žádná jiná značka, zvažuji 1,9TDI.
Nájezd za rok cca 25 tkm mimo město. Vím, že co člověk to jiný názor, ale přece, každá rada dobrá :)
Díky

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyměnit 1,6 77kW za 1,9TDI?

Příspěvek od Markul »

PavelN píše:Zdravím všechny,
asi se toto dilema omlelo nespočetněkrát, ale přece jenom, chci prodat 1,6 16V 77kW a protože mě nebere žádná jiná značka, zvažuji 1,9TDI.
Nájezd za rok cca 25 tkm mimo město. Vím, že co člověk to jiný názor, ale přece, každá rada dobrá :)
Díky
Myslim, ze jestli ujedes jen 25.000km za rok, tak to nema cenu...

...jen nazor.
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od jery »

já najedu tak 20 000 a každej mi řekl, že mám vzít benzín, kvůli ceně ale to si musíš spočítat, kolik let ho chceš mít.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Ja bych rekl (z vlastni zkusenosti) ze hodne zalezi na stavu v jakym to auto je. Pokud mas 1.6ku a vis co je v jakym stavu, tak bych si ji nechal. Preci jen je TDI mnohem narocnejsi a drazsi na udrzbu...

Musis si to rozmyslet, treba ja koupil TDI v domeni ze usetrim za naftu a ve skutecnosti jsem zaplatil majland za opravy + servis :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

Tomm píše:Ja bych rekl (z vlastni zkusenosti) ze hodne zalezi na stavu v jakym to auto je. Pokud mas 1.6ku a vis co je v jakym stavu, tak bych si ji nechal. Preci jen je TDI mnohem narocnejsi a drazsi na udrzbu...

Musis si to rozmyslet, treba ja koupil TDI v domeni ze usetrim za naftu a ve skutecnosti jsem zaplatil majland za opravy + servis :?
jj přesně, jestli opravdu najedeš tolik tak bych se na výměnu vybodnul, bude tě to stát akorát kupu peněz.....myslím že svoje auto už máš pošlechtěný a víš co od něj čekat, a to je lepší než zas něco koupit a sypat do toho prachy :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Martin11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin11 »

mam 1.6 v perfektnim stavu a taky sem si rikal ze bych to vymenil za TDI pac to umi udela hezkej pruvan v nadrzi ale pak sem si rek ze zustanu u toho co mam pac najit auto ktery by po technice a vsem okolo toho bylo na stejny urovni by bylo hodne tezky a uz sem se tak trosku naucil s tim jezdit i kdyz mi staci malo k vyhecovani a uz na to zase slapu :oops:. diesel jednou asi prijde ale to az o neco pozdeji s novym autikem a rovnou aspon 5 litr :D

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

ja som dieselista od presvedcenia, mal som Feliciu 1.9D, potom Fabiu 1.9TDi a teraz GIV Varinat 1.9TDi a vzdy absolutna spokojnost ... mozem len odporucat ... i ked menit overene auto za rovnake len z inym motorom je fakt asi zbytocne :roll:

Uživatelský avatar
PavelN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od PavelN »

je to fakt těžký, pořád mám možnost vzít za stejný peníz TDI o 3 roky mladší, ale fábku? babo raď!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
cucman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od cucman »

PavelN píše:je to fakt těžký, pořád mám možnost vzít za stejný peníz TDI o 3 roky mladší, ale fábku? babo raď!!!!!!!!!!!
Vezmi Fobii,za tu srandu to stojí.Zažiješ jistě nezapomenutelné chvilky. :D Když nic jiného,bude to zcela jistě velmi pohodlné auto. :lol:

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

cucman píše:
PavelN píše:je to fakt těžký, pořád mám možnost vzít za stejný peníz TDI o 3 roky mladší, ale fábku? babo raď!!!!!!!!!!!
Vezmi Fobii,za tu srandu to stojí.Zažiješ jistě nezapomenutelné chvilky. :D Když nic jiného,bude to zcela jistě velmi pohodlné auto. :lol:
:lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

PavelN píše:je to fakt těžký, pořád mám možnost vzít za stejný peníz TDI o 3 roky mladší, ale fábku? babo raď!!!!!!!!!!!
no čoveče, já měl možnost povozit se ve Fábce TDI combi, a teda necejtil sem se moc pohodlně....prostě golf je jinej-lepší(pro mě), navíc já sem hodně vysokej, takže v golfiku se mi mnohem líp sedí a tím i jezdí než v jakýkoliv fábii, o motoru nemá cenu diskutovat, jede supr a málo žere....ale na druhou stranu bych řekl že na fabku je dost těžkej :arrow: samo je to muj pocit

jo kdyby to bylo RS, to už je jiná.....ale to by nám řekl Chuďas a jeho rychlá vosa :lol:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

Toxyz píše:
PavelN píše:je to fakt těžký, pořád mám možnost vzít za stejný peníz TDI o 3 roky mladší, ale fábku? babo raď!!!!!!!!!!!
no čoveče, já měl možnost povozit se ve Fábce TDI combi, a teda necejtil sem se moc pohodlně....prostě golf je jinej-lepší(pro mě), navíc já sem hodně vysokej, takže v golfiku se mi mnohem líp sedí a tím i jezdí než v jakýkoliv fábii, o motoru nemá cenu diskutovat, jede supr a málo žere....ale na druhou stranu bych řekl že na fabku je dost těžkej :arrow: samo je to muj pocit

jo kdyby to bylo RS, to už je jiná.....ale to by nám řekl Chuďas a jeho rychlá vosa :lol:
Hlavne vysoky lidi ve fobii sedej dost vzadu vzhledem ke dverim a pak se podivaj doleva a videj akorat B sloupek. Fabie ma prapodivne kratky predni dvere, resp. ta zadni hrana jakoby neubiha dozadu, ale je rovne. :?: :idea:
Obrázek
Obrázek
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

DrDiesel píše:
Toxyz píše: no čoveče, já měl možnost povozit se ve Fábce TDI combi, a teda necejtil sem se moc pohodlně....prostě golf je jinej-lepší(pro mě), navíc já sem hodně vysokej, takže v golfiku se mi mnohem líp sedí a tím i jezdí než v jakýkoliv fábii, o motoru nemá cenu diskutovat, jede supr a málo žere....ale na druhou stranu bych řekl že na fabku je dost těžkej :arrow: samo je to muj pocit

jo kdyby to bylo RS, to už je jiná.....ale to by nám řekl Chuďas a jeho rychlá vosa :lol:
Hlavne vysoky lidi ve fobii sedej dost vzadu vzhledem ke dverim a pak se podivaj doleva a videj akorat B sloupek. Fabie ma prapodivne kratky predni dvere, resp. ta zadni hrana jakoby neubiha dozadu, ale je rovne. :?: :idea:
Obrázek
Obrázek
no já sem vysokej 195cm, takže se pohodlně složím fakt jen do pořádnýho auta...takže GIV :lol:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“