webasto nezavisle topeni

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
kat38
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 15.02.2010 01:51

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od kat38 »

zajda82 píše::wow: Hodne stesti.
Ahoj,viděl jsem na foru vw clubu že se dokážeš dostak k nákresům jednotlivých dílů a podobným servisním údajům něco jako etka a pod. Dokážeš mi poradit kde bych to mohl získat? K mému vozu touran 2.0 tdi 103kv 16v jde mi hlavně o nákres motoru,jednotlivých dílů,co kde je atp. samozřejmě nejlépe celého vozu.Díky

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Michalj »

re5pekt píše:jinak na eBayi jsou webasta jiz od 150Euro
Komplet sady ? Topení , zást.kit, ovládání , záruka ????
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od re5pekt »

proc se nepodivas sam?? :wink:

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid= ... Categories" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od pásovec »

Už vidim, jak to v premium dílně montujem na koleni :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Michalj »

Jednoduché, protože tomu nerozumím a popis "topení passat 3C," mi fakt nestačí. No fotkách jsou topení bez kabeláže a ovládání a nevím jestli to pasuje na můj motor a víc z toho nevyčtu. Navíc záruka přes eBay nevím no. Proto dám radši víc , když můžu zajet do kamenných obchodu a vidět to a vidět kolik dílů a jaké k tomu jsou. Neumím, neznám a dobrodruh nejsem :lol:
Navíc tyhle : http://www.allegro.pl/item907564432_web ... letne.html" onclick="window.open(this.href);return false; - vypadají podstatně nověji :lol: :lol: :lol: . Ty za 150eur budou asi krapet lítaný :wink:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Sullaco »

K těm studeným startům, ono je to hodně diskutované téma, možná jsem to napsal trochu ostřeji nicméně co vím třeba z motorek a z několika manuálů od aut, výrobce doporučuje co nejrychleji po nastartování vyjet a to z toho důvodu, aby se motor co nejrychleji zahřál na provozní teplotu. Proto taky nevytáčíme studený motor že, protože olej má ty svoje mazací schopnosti stoprocentní až když se zahřeje na určitou teplotu. Na druhou stranu si samozřejmě nemyslím, že to je něco tragického, ráno auto nastartovat a třeba si omést sníh. Taky to tak dělám a nemám problém. Pouze jsem chtěl říct, že je pro motor asi nejvhodnější, aby se zahřál na tu správnou teplotu. Nic víc :wink:

Respect: no těch topení tam je hafo ale většinou se jedná jen o agregáty bez kabeláže a dalších součástí. A že jich je (těch součástí). A bez záruky.

sniphead
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 08.02.2010 19:09

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od sniphead »

a co něco z Čech?

Kód: Vybrat vše

http://aukro.cz/item913570274_webasto_sada_pro_nezavisle_topeni_vw_t5_touran_atd.html
Volkswagen Passat 3C Highline 2.0 TDI 103kw BKP
Volkswagen Golf VI Match 1.6 TDI 77kw CAYC
Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kw R-Line

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Sullaco »

sniphead píše:a co něco z Čech?

Kód: Vybrat vše

http://aukro.cz/item913570274_webasto_sada_pro_nezavisle_topeni_vw_t5_touran_atd.html

No ale to je jen přestavbová sada, pokud máš přihřívač motoru (pozor ne topení). Dodávky jako T5, T4. taky Sharan a Alhambra ho maj nebo mívali, neveřim, že ho má Passat 3C ani Touran. Pokud by ho měl, tak by to bylo super.

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od protecta.sk »

Ahojte,
no uz som celkom dost toho precital, ale nikde som nenasiel ci je to naozaj mozne dorobit do Passat 3C vario diesel 103kW 2007,
resp. viem ze je vsetko mozne dorobit, len ci je to aj pre bezneho smrtelnika mozne, tak ze nemusim rozobrat komplet cele auto, to radsej dam alarm s dialkovym startom.

Dakujem
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Uživatelský avatar
Hrasko
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 09.12.2009 13:58
Bydliště: ...západ SVK

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Hrasko »

urcite to ide dorobit ako skoro vsetko...staci ti zohnat novy panel klimatronicu, kabelaz , druhu baterku ,oblozenie v zadu za vodicom , samotne webasto, ak chces zapinat na dialku dialkove na kluc, aj telestart , udajne ze aj inu antenu , ked mas 4x4 aj nove palivove vedenie...snad na zaciatok to staci.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Michalj »

Kdysi jsem se o to zajímal, ale pak sem zjistil , že to nepotřebuji. Na vestavbu je jednodušší koupit univerzální webasto nebo eberspacher a k tomu koupit vestavbový kit, kde je vše potřebné. Je to jednodušší než dodělání origo topení a shánění origo dílů.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od uncompromised »

Hrasko: za kolik se dá všechno sehnat? stačí hodně hrubý odhad v desítkách tisíc

Uživatelský avatar
Hrasko
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 09.12.2009 13:58
Bydliště: ...západ SVK

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Hrasko »

Hmmmm dobra otazka.kto vie nech odpovie... :) Osobne si myslim , ze cakum -prask dohromady za cca 1000€ by to malo ist zohnat.
vela zalezi ako sa ti podari vdrazit a pozhanat veci....
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Uživatelský avatar
AliBubu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 23.08.2008 18:21
Bydliště: Kladno

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od AliBubu »

Ahoj všem,

trocha informaci přímo odpramene. Nějaké informace seženete na http://www.webasto.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Něco informací je v letáku http://www.webasto.cz/prospekty/cz/weba ... 0_vozy.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

a základní ceny jsou tady http://www.webasto.cz/ceniky/cz/cenik_t ... 0-2011.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od uncompromised »

AliBubu: myslel jsem spíš použité věci, když jsem si to ze zvědavosti nechal nacenit origo nové, tak mi napočítali přes 50tis bez DPH :?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“