ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
zzzp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 29.06.2008 13:26
Bydliště: Bratislava, SK

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od zzzp »

možno trošku odveci poznamka, ale ja na svojom aute som zistil, ze niekedy zadne dvere sa nedaju otvorit, ked je auto nastartovane (ked obcas skocim do garaze a necham bezat motor) - musim bud stlacit dialku alebo odomykanie na dverach. avsak neviem kedy presne sa tato funkcia aktivuje. mozno je to tiez z bezpecnostnych dovodov, aby niekto len tak na krizovatke neotvoril zadne dvere.

Uživatelský avatar
Janchi999
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 29.06.2009 08:14
Bydliště: SloVWakia
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od Janchi999 »

No, mam to same. Zadne dvere sa daju otvorit, len ked sa otvori niektore z bocnych dveri, pri nastartovanom aute. Vyzera to tak, ze je tam nejaky casovy interval, dokedy ich treba otvorit. Inak sa znova zamknu. Inak, ked uz je rec aj o zadnych dverach, ked odomnem dialkou auto a chcem len trebars nieco vylozit z kufra, tak sa po urcitom case auto akokeby same zamkne. Ked potom zavriem zadne dvere, pipa alarm jak splaseny. To vsetko za predpokladu,ze po odomknuti auta, neotvorim niektore z bocnych dveri. Ak bocne dvere otvorim, znova zatvorim, tak zadne dvere uz mozem tiez otvarat a zatvarat donemoty, alarm sa neaktivuje. Alarm tam mam fabricky. Da sa toto nejak nastavit cez VAG, aby to samozamknutie a alarm sa neaktivovali pri vypnutom motore a otvorenych zadnych dveri?
Volkswagen Sharan II, r.v.2002, 1.9 TDI PD, AUY, 85kw

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od tornado1 »

uměl bych nastavit aby se alarm spouštěl jen tehdy, kdy jsou zavřené všechny dveře.. to by vyřešilo tvůj problém.. už by se alarm nespouštěl když máš otevřený jenom kufr.. na to samozamykání kufru jsem zatím nepřišel.. dále můžu nastavit spoždění alarmu které spustilo otevření zadních dveří.. maximální počet spuštění alarmu... dobu vypnutí vyhřívání předního nebo zadního okna... deaktivace alarmu pouze s DO... u samozamykání dokážu nastavit rychlost při které se auto zamkne... standartně je 14km/h... dále dobu, po které se vypne vnitřní osvětlení.. potvrzení zamknutí, odemknutí pomocí sirény, blinkrů nebo obojí.. při potvrzení sirenou délku potvrzení.. nastavení spoždění sepnutí alarmu.. atd.. je toho více..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od abeljozef »

To ze nejdu otvorit pri dlhsom stani a nastartovanom motore je bezpecnostna funkcia proti vykradaniu napr. na krizovatkych. Aby isiel otvorit musia sa najskor otvorit dvere sofera.

Ak sa auto po odomknuti a otvoreni niekrorych zadnych, spolujazdcovych dveri alebo kufra samo zamkne moze to byt tym ze je zavada na spinaci ktory indikuje ich otvorenie. Tym padom CE nevie ze boli otvorene dvere a po urcitom case z bezpecnostbych dovodov zamkne auto.

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od misdom »

U mého auta které je nastartované,zadní víko nejde otevřít cca po 1 minutě,stačí pak otevřít kterékoliv dveře na autě,třeba i zadní...
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
Janchi999
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 29.06.2009 08:14
Bydliště: SloVWakia
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od Janchi999 »

To, ze pri nastartovanom aute nejde otvorit kufor, to by mi nevadilo, dokonca, aj mi to velmi vyhovuje, ako sa tu uz spominala situacia trebars so statim na krizovatke... Mne len prekaza, ze elektronika nevie rozoznat otvorenie kufra pri vypnutom motore, a po case sa auto zamkne a aktivuje alarm... Myslite, ze je problem v spinaci zadnych dveri? Maxidot ale ukazuje otvorenie zadnych dveri... Ak auto odomknem dialkou, otvorim a zatvorim niektore z bocnych dveri, auto sa uz samovolne nezamkne...
Volkswagen Sharan II, r.v.2002, 1.9 TDI PD, AUY, 85kw

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od abeljozef »

Bude tam nejaky problem .....

maniaczek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 15.11.2008 14:46
Bydliště: Střední Čechy

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od maniaczek »

Ahoj, pokud by někdo mel čim a chtěl vyzkoušet zamykáni při rozjezdu a také zavírání oken DO nasel jsem návod na španělských strankach.

http://www.areavag.com/foro/showthread. ... 69&page=17" onclick="window.open(this.href);return false;

Já mam KKl USB

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od tornado1 »

klidně ti ten kabel dám jestli to budeš umět nastavit.. ten návod totiž není uplný... chybí tam jedna velice podstatná věc.. jestli chceš dělat pokusy s eeprom tak jdi do toho... pokud se na to cítíš.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

maniaczek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 15.11.2008 14:46
Bydliště: Střední Čechy

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od maniaczek »

Pokud by někomu vice vyhovovala němčina prosím :wink:
http://www.sgaf.de/content/autoclose-door-14kmh-97360" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sgaf.de/node/253329" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od scheni »

Nevíte, jak nastavit automatické zamykání na CADDY II ? (r.v. 2008)
Auto má centrál, a elektriku oken. Mám i tlačítko na zamykání v autě, ale nechce se mi ho pořád mačkat.

dík 8O
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od tornado1 »

víme.. dlouhým kodováním v jednotce komfortu 46.. můžu nastavit.. Humpolec.. 776200941
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od scheni »

myslím, že to tak dlouhé kódování nebude, VAG mám, a našel jsem toto


Myslím, že je to adresa 46 (komfort) pak 10 přizpůsobení a pak je to kanál 03 na zamykání a 04 na automatické odemykání při vysunutí klíčku, snad jsem to napsal dobře!
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od misdom »

Ahojte,umíte někdo aktivovat aby při zamknutí DO auto vydalo nějaký zvuk asi nejspíš klaksonem?! Už se mi jednou stalo,že jsem auto špatně zamknul a celou noc bylo odemklé,naštěstí ráno stálo na svém místě :!: :bot:
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁMKY, CENTRÁL: automatické zamykání při rozjezdu

Příspěvek od tornado1 »

dlouhým kodováním!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“