Ventil omezení tlaku turba a nějaký zvuk od rozvodů

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: Ventil omezení tlaku turba a nějaký zvuk od rozvodů

Příspěvek od Sicco »

chtěl sem to spouknout všechno naráz,když bych to dával u nás ve městě tak by to bylo nadlouho k jednomu chlapíkovi kvůli elektrice,k druhému motor a nebylo by to ani za 14 dní a nemoh bych jezdit,tady to mám aspon rychle,cena bude překvápko to se moc netěším :?

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Ventil omezení tlaku turba a nějaký zvuk od rozvodů

Příspěvek od bifur »

Clovece, tak takymto typkom by som najprv velmi hlasnym sposobom vysvetlil co to je platiaci zakaznik a aky je rozdiel medzi servisom a policiou, respektive odborom dopravy. Po druhe by som im ani nedovolil dotknut sa mojich klucov od auta, nieto este auta. Asi tak..

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: Ventil omezení tlaku turba a nějaký zvuk od rozvodů

Příspěvek od Sicco »

nj poučení pro příště :lol: ruce pryč od autorizovaných servisů :!:

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: Ventil omezení tlaku turba a nějaký zvuk od rozvodů

Příspěvek od Sicco »

tak to je fakt super,světla mi udělali,ale tu chybu v diagnostice neopravili,neví jak...prostě diagnostika hlásí chybu Ventil omezení tlaku turba-mechanická závada,ale tenhle ventil a všechny ostatní kolem jsou vpohodě,pry to není celé zapojeno originálně že to muže byt tím,že se mi může stát,že turbo nevypne a roztrhá mi to motor,což je fakt super,že sem tam měl auto 3 dny,udělali mi jen ty blbé světla a účtujou si 800Kč/hodinu...můžou si účtovat práci za něco,co vůbec neopravili ani nezjistili čím to je? jen rozdělali pár hadic a zas složili.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Ventil omezení tlaku turba a nějaký zvuk od rozvodů

Příspěvek od DworiBak »

povolit šroubek je 5kč ale příjít na to kterej je 500kč :wink:
spíš si sežen někoho kdo má 1.8T a pozapojuj to podle něj,tá hadice k turbo od airboxu víš proč je zaizolovaná :?:

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: Ventil omezení tlaku turba a nějaký zvuk od rozvodů

Příspěvek od Sicco »

netuším,rozdělané jsem to neměl,každopádně mi to ukazoval chlapík v tom servisu co všechno je jinak a sou to kromě té hadice téměř všechny ty malé hadičky kolem až dopředu před motor jak je měrka oleje to vše je zapojeno jinak,ja věděl že kolem té modré hadice je to trošku jinak,ale nečekal sem že až tak moc :? no 1.8T tu má ve městě pár lidí,ale v servisu nevim zda to zvládnou,když toho nebyli schopni ani v autorizovaném servisu,podle dokumentace. Aspon už mám vyřešené ty světla :) První věc z mnoha...

jediné co mě naštvalo je,že sem si tu koupil z té rozstřelené černé Oktávky RS (AUQ) tu hadici sání,ale vůbec mi nepasuje do mého AWP motoru :evil:

Uživatelský avatar
Mustafa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 05.01.2010 11:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventil omezení tlaku turba a nějaký zvuk od rozvodů

Příspěvek od Mustafa »

Ta modrá hadice do sání ničemu nevadí, pokud neni roztržená, děravá nebo tak.. Ba naopak. Spíš řeš věci, který seo fakt špatně a nezaobírej se kravinama, viz to zapojení. Ta hadice muže být omotaná taky kvůli tepelnýmu odclonění, protože vede kousek od svodů, tak se třeba předchozí majitel snažil tomu trošku pomoct.
AUTOWERKS
Výhradní distributor: APR, Volkswagen Racing, Solo Werks, CTS Turbo...
Přímý distributor: Forge Motorsport, BCS Automotive, Wavetrac, SuperPro, LOBA Motorsport, 3SDM, TAROX, Wagner Tuning, THS Performance, GFB...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“